Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiyim ablam asıl sen nasılsın teyzesınn bı tanesı nasıl ıyı bakıyon demı ablam ozlettın kendını haaa neredeyse otobuse bınıp yanına gelcktım:dance::dance:

gel teyzesi gel.iyiyiz walla ne yapalım bebişle beraber yatıp yuvarlanıyos.uyuyom hep:1hug:

Nerdesiniz kızlar ben gitmeden burası baya kalabalıktı vildanımda gelmemiş:çok üzgünüm:

canım hayırlısı olsun inşallaahh .moralini yüksek tut.ben inanıyorum bu ay güzel haberlerini alıcaz .öptümmmŞeniz

inşlh ablacım bana bol bol dua edın inşlh sabırszlıkla beklıyorum o guzel haberi sıze vermeyı inşlh herşey guzel olacak ne guzel ya uyuyun boşver

Kızlar noluyosunuz vildan korkucak hiç gelmiycek dedim ya dün çiğ köfte ve misafir stresinden çıkıp gelememiştir. Anlayışlı olun biraz :))

hayır efendim anlayışlı falan olmıycem hamile hamile beni topikte sap gibin koydu :eek:klava:
yarın bi gelsin sorucam ona:mymeka:

Kızlar noluyosunuz vildan korkucak hiç gelmiycek dedim ya dün çiğ köfte ve misafir stresinden çıkıp gelememiştir. Anlayışlı olun biraz :))
Gerçekten onun korkacağına inanıyomusun o hepimizi sulu dereye götürür de susuz geri getirirkaydirigubbakcemile3
Ama böylede olmazki haber ver dedikçe ortadan kayboluyo hele bi gelsin neler etcez yanına kalmaz bu:mymeka:

kızlar akşama ne yemeği yapsam acaba bana fikir verin
bak ben ne yapcem mercimek çorbası pilav ve pilavın üstüne buzluktaki eti hafif çözdürüyom sonra döner gibi doğruyom sonrada bi güzel sevdiğimiz baharatlarla kavurup pilav üstü yiyoz yanına birde salata olsa hiç fena olaz hani karnım acıktı be
cokacimcoook

bak ben ne yapcem mercimek çorbası pilav ve pilavın üstüne buzluktaki eti hafif çözdürüyom sonra döner gibi doğruyom sonrada bi güzel sevdiğimiz baharatlarla kavurup pilav üstü yiyoz yanına birde salata olsa hiç fena olaz hani karnım acıktı be
cokacimcoook
senin menüde güzel valla karnım acıktı ne bulsam yiycem şimdi kız dilnur seni tavuk gibi görmeye başladımsırnaşık şeysırnaşık şey

X