Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dil_nur ceeeee yakaladım seniiii.saklanamamışın güzel hiiiiiii :))) nasılsın bakim şekerimmm
Yakalandım geçmişi okuyodum biraz canım:eek:
Ama sinirlendim ya o mesajı okuyunca ne insanlar var Allah akıl fikir versin ne diyim
Bu arada hepinize merhaba can dostlarım nasılsınız hepiniz bakalım yerimseniben

slm lar kızlar herkes iyidir umarım tanıdık tanımadık tüm arkadaşlar kendinize iyi bakın
vildanım citosum hakcam okyanuscum adını hatırlamadıgım tum arkadaşlar sizlewri çok özledim
bende herşey aynı degişen bişey yokk

amanın yadelim gelmiş hg canım seni çooooookkkkkk ösledik nasılsın canım benim ŞenizŞenizŞeniz

selam beryalim tombul kuşum benim sen neler yaptın kız nasıl gidiyor hamilelik ŞenizŞeniz

tombul kuşun yer seni ve göbişini.iyim canım halsizlik var bende.ayağa kalkınca gözlerim kararıyo.başka bir sorunum yok allahıma şükür.sen nasılsın bakim yeğenim nasıl :emir_bebek: kahvaltı yapılıyo dimi birkaç gündür giremedim topiğe diye unuttum sanma :eek:klava::eek:klava:

CANIM BEN ADETİMİN 3 GÜNÜ YAPTIRDIM ÇÜNKÜ HORMONLARIN EN YÜKSEK OLDUGU GÜN ADETİN 3GÜNÜ BN BANA BUNU DOKTORUM VE HEMŞİRE SÖYLEDİ.AYRICA NETTE ARASTIRDIM ORDADA ÖYLE OKUDUM.DOKTORUNA GÜVENİYOMUSUN BN DOKTORUMU İYİ ARAŞTIRDIM TECRÜBELİ VE ALANINDA ÇOK İYİ BİR KADIN DOGUMCU.HER DOKTORA GÜVEN OLMUYOR BU DEVİRDE BNCE İYİCE BİR ARAŞTIR.DOKTOR ÇOK ÖNEMLİ.benneyaptımki

cnm bende hormon testini adetimin 3. gunu yaptirmistim.ilac kullandigim icin aca dustumu yani ne durumda oldugnu ogrenmek icin tekrar yaptircam.adetimin 5. gunu tedavi icin cagirdi bende gitmisken olctureyim dedim onun icin ac olarak gitmek yeterliymis. bende dr umu arastirdim .cok iii ve tecrubelii

Yakalandım geçmişi okuyodum biraz canım:eek:
Ama sinirlendim ya o mesajı okuyunca ne insanlar var Allah akıl fikir versin ne diyim
Bu arada hepinize merhaba can dostlarım nasılsınız hepiniz bakalım yerimseniben

canımmmmmmmmm iyiyiz bebeşimle yok bir yaramazlık teyzesi.sadece bu nohut beni çok uyutuyo mirmirmirmir

tombul kuşun yer seni ve göbişini.iyim canım halsizlik var bende.ayağa kalkınca gözlerim kararıyo.başka bir sorunum yok allahıma şükür.sen nasılsın bakim yeğenim nasıl :emir_bebek: kahvaltı yapılıyo dimi birkaç gündür giremedim topiğe diye unuttum sanma :eek:klava::eek:klava:

bizde iyiyiz teyzesi bebişimle karnını doyurdum uyuyor şimdi valla benimde uykum geldi mirmirmirmir

canımmmmmmmmm iyiyiz bebeşimle yok bir yaramazlık teyzesi.sadece bu nohut beni çok uyutuyo mirmirmirmir
Olsun canım o da sorunmu ne güzel uyu işte bebişimiz annesi iyice dinlensin istiyo demekki
Gelince fazlaca yoracak yasırnaşık şey

pancuben senide yakaladımmmm :)) nasılsın bakimmm

İyiyim güzelim böyle güzel anne adaylarının sohbetleri çok güzel ve sadece takip ediyorum araya girmek istemiyorum.Sayılı günler bakalım hayırlısı regli olmazsam mart ayında ben anne adayıyım.Güzel haberler almak daha çok motive ediyor.Belenay da iyiymiş .Umarım sımsıkı tutunur bırakmasın ve bol bol dinlensin .Sevgiler herkese:nazar:

bende sizleri çok özlüyorum çitosum yaaa bu hasrette ne zorki yaaa
en kısa zamanda gelecem inş aranıza

Olsun canım o da sorunmu ne güzel uyu işte bebişimiz annesi iyice dinlensin istiyo demekki
Gelince fazlaca yoracak yasırnaşık şey

sorma yaa o zaman uykuya hasret kalcaz ama olsun bebeşlerimiz sağlıkla doğsunda razıyım herşeye.annem de öle diyo uyu uyu sonra çok arıycan bugünleri diyo.bu minik nohutum ayakta uyutuyo beni sırnaşık şeysırnaşık şey

bende sizleri çok özlüyorum çitosum yaaa bu hasrette ne zorki yaaa
en kısa zamanda gelecem inş aranıza

canım ya inşaalah bu hasretlik en kısa zamanda biter senağlama
bak şimdi çok duygulandım ühüüühüüüüüsenağlama

X