Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sorma günler geçmiyor. Allah sağlık versinde onlar iyi olsun biz ne yapalım kontrol günümüzü bekleriz. gitsek neden geldiniz demezler herhaldekaydirigubbakcemile3
darısı en yakın zamanda sağlıkla sizlerin başına inşallah.:Saruboceq:

ay işallahh gülüm işallahh..bu ay kısmetse yakalıcaz bu pıhtucuklarumuzuzzzz:emir_bebek::emir_bebek:

amin canım hayırlı gün olsun işallahh.
valla kriz iyice belimizi büktü..
herkeze hayırlı iş bol kazanç olsun.bu işler zincirleme canım..:lepi:

ewet canım kriz ortalığı mahvetti Allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:
işlerin tadı yok :çok üzgünüm:

yadelden bir haber yok değil mi? nette en yakın zamanda bağlanır inşallah.
yasemende öyle inşallah en yakın zamanda aramıza dönerler.

malesef enson geçen hafta görüştük yadelle onuda çok özledik
yasemenden ne zamandır haber yok :çok üzgünüm:

bizimde kendimize ait marketimiz var canım eşimle beraber çalışıyoz elemanlar yardımcı oluyor ben yorulmuyorum canım şakkıdı

gıda işindeyken hergünüm marketlerde geçiyordu..okadar bıkmışım ki şimdi heççç markete gitmiyorum vallaaa<....market işide çok yorucu.gece gündüz tatil yok..çok rekabett var...valla ben kurtuldum diyorum çok şükürrkaydirigubbakcemile2
nebilim ben cok bıkmıştım..
hayırlı işler olsun..bu büyük marketlerde çok bozuyo işi dimi..

gıda işindeyken hergünüm marketlerde geçiyordu..okadar bıkmışım ki şimdi heççç markete gitmiyorum vallaaa<....market işide çok yorucu.gece gündüz tatil yok..çok rekabett var...valla ben kurtuldum diyorum çok şükürrkaydirigubbakcemile2
nebilim ben cok bıkmıştım..
hayırlı işler olsun..bu büyük marketlerde çok bozuyo işi dimi..

sen evinde yemek yapmıyormusunda markete gitmiyon hıııısengözlerimebaksanab:mymeka:

Son düzenleme:
slm nbr cıtos bayadır denk gelemdık bedne erken kalktım guya ders calışmam lazım biraz calışıyım dedım daha kapak açmadım ya.yürüyüş yaptım birazcık salonu düselttım 1saat calışssam öğlen yemegı derdı var .24 gun var hemen gecer inş...
dun kımse yoktu ya okadar girdım

sırnaşık şey
sen evinde yemek yapmıyormusunda markete gitmiyon hıııısengözlerimebaksanab

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey..yapıom arada canım ..hep dışarda olmiii..pazara kocam çıkıyoo..ne bilim ben ona eksıkleri söylerim alır kendilerisırnaşık şeysırnaşık şey
üylee öğrettimm..sırnaşık şeysırnaşık şey
bi duyarsa uçurur beni valla..zorda kalınca tek tük alırım tabii..oda sitenin marketi var tel açıom geliyo..kız zaten markete gidince insan dünyaları taşıyoo .....

slm nbr cıtos bayadır denk gelemdık bedne erken kalktım guya ders calışmam lazım biraz calışıyım dedım daha kapak açmadım ya.yürüyüş yaptım birazcık salonu düselttım 1saat calışssam öğlen yemegı derdı var .24 gun var hemen gecer inş...
iyidir bende dün girmedim hiç temizlik vardı evde vaktim olmadı zaten hafta sonu kimse olmuyor doğru düzgün herkes bitarafa gidiyor:eek:

haklısın bende artık girmem hsonalrı ozaman:)nesye cnm ben kaçıyım ders calışcam azcık öptüm seniı

sınavınnmı var canım..neye 24 gün var????
ben arada açtım kimsecikleryoktu sıkıldım kapattım...dünde yalnız evdeydım bütün gün eşim işe gitti..çene çalcak birrilrini aradım.nerdeee sap gibi kaldım toppikte..sonra gidem dedim:eek:

X