Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya bir yazı okudum diğer başlıkta gebelık için ideal yas 18 /29 arasıymıs ayy 4yılım kaldı ya :KK43:(
23de evlendım keşkede 1yıldan sonra düşünseydım pişman oldum gene:KK43:( önce iş dedık ama.
yarabbım inş. 4 yıl içinde 2 cocugum olur :KK43:((( zaten 1 tane olsun 2ciye asla ve asla korunmucam
İdeal yaş oldukları doğru daha rahat ve risksiz hamilelik geçiriyormuş insan ama herşeyin hayırlısını verecek Allah o istedikten sonra herşey olur merak etme sen.Zararın nersinden dönsen kardır:nazar:

slm ben geldim kimler var bugün :)
acıktım sanki ama öğle yemeğini yalnız yemek istemiyorum o nedenle 14:30 u beklemem lazım. Kocamın o zaman iş yoğunluğu azalıyor :)

Vildoşum günaydın canımŞeniz

günaydın cnm napıyonŞeniz
ben temizliğe devam ediyom hemde midem bulanıyo başım dönüyo sağ yumurtalığım ağrıyo çok kötüyüm
kesin misafir stresindendir diye düşünüyom

benbilirim secretary beryal hg siz napıyonuz

ben temizliğe devam ediyom hemde midem bulanıyo başım dönüyo sağ yumurtalığım ağrıyo çok kötüyüm

Kız kurban olem yoğsa hamilemisin sen:CüvCüv::sm_cool:

hoşbulduk şekerim :)
çok geçmiş olsun dikkat et bir daha gelmeyeceğiz dünyaya ...

hoşbulduk şekerim :)
çok geçmiş olsun dikkat et bir daha gelmeyeceğiz dünyaya ...

ayol sorma psikolojim bozuldu kansermiyim yoksa diye:bbo:
sabaha kadar öldüm yukarı tekkeye gömüldümkafamçokkarıştı
yukarı tekke sivasın mezarlığı a.s

:jeyyar: boş durmadık çalıştık tabiki ama raglim daha yeni bitti:nazar: zor bir ihtimal
Aferin sana zaten burda ödevini aksatmayan bi sen varsın bide ben olcam:jeyyar:
Belli olmaz kıs allahın ne zaman nasip edeceği belkide hamilesindir ayy inşallah öylesindir:Saruboceq:

inşallah zaten adet üzere hamile kalanlarda var belkide öyleyimdir belli olmaz
karbonata müracat ediyim bakıyımsırnaşık şeysırnaşık şey

ben hergün tatil yapıyorum çok sıkıcı hergün tatil uğraşı lazım ingilizce kursuna başlıcam bakalım yakında kısmetse. Yoksa zaman geçmiyor otelde boş boş duruyom :)

sen neler yapıyon ?
Bende aynen sen gibi hergün tatil yapıyorum ama bu topiğe takılmaya başladıktan sonra sıkılmıyorum canım.:sm_cool:
Aslında bende birşeylerle uğraşmaya çok istedim önceleri ama fırsatını bulamadım

kabardı ülee maatın dediği gibi foşurt etti:1shok:

yok yok ben ona güvenmiyom:1closedeyes:
karbonat doğru olmayabilir:1closedeyes:
kim attıysa bu iddayı ortaya kanıt göstersin:1closedeyes:
milleti boş boş umutlandırmasın:1closedeyes:

Bende aynen sen gibi hergün tatil yapıyorum ama bu topiğe takılmaya başladıktan sonra sıkılmıyorum canım.:sm_cool:
Aslında bende birşeylerle uğraşmaya çok istedim önceleri ama fırsatını bulamadım

Aslında ben çok istediğimden değil mecburiyetten gideceğim kursa Mısır'da anlaşabileceğim başka bir dil yok insanlarla biraz biliyorum ama yeri geliyor yetmiyor ahhh canım ülkem çok özledim...

Evt burası güzel heran birileri var :)

Neyse burdaysan ben sana tekrar sorarım olmuyo canım ya
Şimdilik gitmem gerek öptüm canım

X