Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar bişey sorucaktım ben daha yeni katıldımda aranıza ben direk bu sayfaya nasıl gelicem sürekli aramak zorunda kalıyorum girip çıkmadık yer kalmadı :roflol:

hoşgeldin bende yeniyim, foruma gelince sayfayı aşağı doğru in jinekoloji başlığı altında bulacaksın burayı umarım işne yarar anlatabildim inşallah :)

selam kızlar kimse yok mu???
vallahi sabahın 8.30 dan beri hiç oturmadım....ben ne yapmışım ya dağıtmışım kendimi elden geçirmediğim dolap çekmece kalmadı..oooohhhh içim rahatladı yaaa...düzen kadar güzel bişey yok vallahi...yarın da kocişim yardım edicek...canımın bi pazarı var onda da bana yardım ediyo ooooyyyyy kıyamamŞeniz biraz kendi kendime konuşuyomuşum gibi oldum ama....yavvv kimsecikler yok mufisfisfis

oh valla ne güzel bitmiş temizlik bende yapıcam ama gözümde büyüyor bide havalar kötü olunca hiç içimden gelmiyor temizlik yapmak hep uyumak istiyorum nedense:sm_confused:

hoşgeldiniz kızlar naber
eline sağlık sessizimdenizim temizlik gibisi yok valla
bende az sonra kaldığım yerden devam edecem ev işine bi bakıyım bizim kızlar nerde sürtüyolar diye girmiştim

oh valla ne güzel bitmiş temizlik bende yapıcam ama gözümde büyüyor bide havalar kötü olunca hiç içimden gelmiyor temizlik yapmak hep uyumak istiyorum nedense:sm_confused:

aynı bende senin gibiydim hiç içimden gelmiyodu hep uyumak istiyodum ve sonra öğrendim ki hamileyim...canım ya sen de hamile olmayasın:teytey:ay inşallah yaaa

hoşgeldiniz kızlar naber
eline sağlık sessizimdenizim temizlik gibisi yok valla
bende az sonra kaldığım yerden devam edecem ev işine bi bakıyım bizim kızlar nerde sürtüyolar diye girmiştim

öyle vallahi.insan evini temizleyince sanki dünyayı temizlemiş gibi mutlu oluyo dimi?canım seninde ellerine sağlık,güle güle kirlet evini...ama var ya şimdi oturunca anladım çok yorulmuşum ya,belim çok ağrıyo...neyse evim temizlendi ya..açıkcası biraz da kafam dağılsın diye yaptım..iyi geldi yanisositososito

aynı bende senin gibiydim hiç içimden gelmiyodu hep uyumak istiyodum ve sonra öğrendim ki hamileyim...canım ya sen de hamile olmayasın:teytey:ay inşallah yaaa

ay keşke canım ama reglim biteli 2 gün oluyor daha tam gaz çalışmalara devam inşallah bu ay olur hayırlısıyla
ama ben hep böyle uyuşugum evde olursam akşama kadar pc başında akşamüstü hemen yemegi hazırlıyorum o kadar sabah erken evden çıkarsam günü yaşıyorum yoksa bomboş geçiyor günler
bi bebişim olsa uyutmazdı dimi amasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…