Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aslında arada ugruom ama bakıom bızden kımseler yok slm versem nerden cıktı bu dıcekler dıye vermeden cıkıom

umutsuzluk diye bişi yok kısarım ama zamanı var güzelim kim bilir ne zaman hayırlı saglıklı güzel ahlaklı evlatlarımız olsun inşallah hayırlısıyla :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

benim bir tanıdığımın 12 yıldan sonra oldu tedavilerle

sonradan kadın birde doğal yolla kaldı hamiş
allah ım sanada nasip kısmet etsin inşallah canım umutsuz olma:teselli:

oylede rufeydecım yasta aldı basını gıdıo bakalım helebı bursaya tasınayım hmen ılk ısım duzgun bıryere gıdıp tup bebek denemek 30udu gectık artık tüp bebek yapmak ıcın elımde 4yıl kaldı

benim bir tanıdığımın 12 yıldan sonra oldu tedavilerle

sonradan kadın birde doğal yolla kaldı hamiş
allah ım sanada nasip kısmet etsin inşallah canım umutsuz olma:teselli:

rabbım herkeze versın canım ıste ne bıleyım zaman zaman hepımıze olur yaa arasıra bunalıma gırerız bende oyle oldum galıba:bbo::bbo:

olurmu canım ya füsun demirel i biliyosundur kadın 50 yaşında ikiz dogurdu öyle yaş sınırlaması yok Rabbim ol desin yeterli sıkma canını sakın
bursaya ne zaman taşınıyosun sen çok mu daha

slm arkadaşlar bende bebiş istiyorum ama olmuyo 1 yıldır tedavi görüyorum fikirlerinize çok ihtiyacım var....

slm arkadaşlar bende bebiş istiyorum ama olmuyo 1 yıldır tedavi görüyorum fikirlerinize çok ihtiyacım var....

slm neden bebişin olmuyor peki biliyor musun?

Bende adet oldum dün bitince bebiş için ilk çalışmalara başlıcam inş hem senin hemde benim olur benim ilk denemem olacak

aslında doktor bi sorun yok diyo ama olmuyoda..bi yıl önce hamile kaldım ama düşük oldu.bakalım bu ay rahim fılmı çektirdim çalışmalara devam ediyorum

:1rolleyes:ewet takip ediyorum imşallah bu ay tüm bebiş isteyenler hamile kalır

ben çok kötüyüm galiba hastayım
birgün başıma geleceğini biliyodum ama daha çok gencim:çok üzgünüm:
korkuyorum:bbo:

:1rolleyes:ewet takip ediyorum imşallah bu ay tüm bebiş isteyenler hamile kalır

Ben Mısır'da yaşıyorum maalesef eşimin işi burda 3 aylık evliyim çok sıkılıyorum bebişim olursa bana can yoldaşı olacak inşallah.

Bu ay inş ikimizinde yani isteyen herkesin bebişi olur

Ben Mısır'da yaşıyorum maalesef eşimin işi burda 3 aylık evliyim çok sıkılıyorum bebişim olursa bana can yoldaşı olacak inşallah.

Bu ay inş ikimizinde yani isteyen herkesin bebişi olur

inşallah olur canım.daha yeni evli sayılırsın.senin işnde zor oralarda herşey gönlünce olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…