Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hiç kimse görmesn tanımasın beni..bu gece çekemem boş muhabbetleri..dokunmayın bırakın kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece :çok üzgünüm:

iyi geceler nasılsınız.bende bugün cooook temizlik yaptım vildan sen hamile degilmiydin.bu kadar yorma bence kendini

hiç kimse görmesn tanımasın beni..bu gece çekemem boş muhabbetleri..dokunmayın bırakın kendi halime ..rüsgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece :çok üzgünüm:

ask olsun bos muhabbetmi yapıyoruz hal hatır sorup dertlerimizi paylasıyoruz:dilcikar:

iyi geceler nasılsınız.bende bugün cooook temizlik yaptım vildan sen hamile degilmiydin.bu kadar yorma bence kendini

yok gulüm hamile değilim allah söyletmiştir belkide kalırım ne malum çalışmalar tam gaz devam-tatlicadiarzu-

yok gulüm hamile değilim allah söyletmiştir belkide kalırım ne malum çalışmalar tam gaz devam-tatlicadiarzu-

ben bu topike bagımlı oldum olalı seni hamile zannediyorum.olsun be güzelim bizde insallah bir gün hamile kalacagız.en azından ugrasıyoruzkaydirigubbakcemile

ask olsun bos muhabbetmi yapıyoruz hal hatır sorup dertlerimizi paylasıyoruz:dilcikar:

Hüzünler Buldum kendimi, Sensizliğin içinde Tarumar Oldum gezerim Sokaklarda Serseri, Beni Bıraktın Ya Hüzünlerimin Sözleri Sana Be güzelim..:çok üzgünüm:

vildan bana diyodun depresyondan cık diye bakıyorumda beni cıkardın sen oturmussun yerime o resmin ne ögle karanlık yanlız.

ben bu topike bagımlı oldum olalı seni hamile zannediyorum.olsun be güzelim bizde insallah bir gün hamile kalacagız.en azından ugrasıyoruzkaydirigubbakcemile

bende seni yeni evli ilk çocuğun için uğraşıyon sanıyodum
hayırlısını versin rabbim
vermekle nimetleri eksilmez :ecrin_bebek:

yok bende dünya güzeli 5yasında bir fıstık var nasipse 2.fıstık icinkaydirigubbakcemile:1hug:

hakkımızda hayırlısı olsun cnm bizim çabamızda ikinci için

şimdilik iyi geceler kociş gelmek üzere by byyŞenizŞenizŞeniz

rufeyde serra ben gelince sustun sen nasılsın ve tabiki bütün kızlar hepiniz iyisinizdir insallahkaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…