Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kız vildoş sana bugün hıncım var seni bu topikte süründürcem yarın bana haber vermeden gittin yakaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:mymeka:
Kıma canım ya kız dün tencereyi falan yakınca unutmuştur:1shok:
sen onun sevgili kankisisin affediver tatlı hamişim benim:1hug:

Hoşbulduk Sındırgı arkadaşım :) Bu yaz ayvalık sarımsaklıdaydık çok güzel bi yazdı. sırnaşık şey

canım memleketimiz çok güzeldir herkezi bekleriz ayvalığa..yazın çok kalabalık oluyor cidden çok turist doluyor..
canım ben şimdilik çıkıyorum..hoşçakalınnnnnnnnnnn

çok teşekkürler

kız sana sinirlenmedim ben vildoş cadısına kızdım :dilcikar: yarın sen burdamısın canım:asigim:
Anladım bebişim ben onada sinirlenme yazık günahtır diyorum
Benimki haftasonu evde olduğu için biraz zor gözüküyo ama yinede fırsat bulursam muhahhak buda olurum:jeyyar:

çok tşk ederim inş yakında hamile kalırım birlikte kurlarız

şartlar uygun tek eksik bebiş çok tşk ederim

aramıza katılan arkadaşlar hepiniz hg... güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle...

ay kıslar burası yetti yaaaaaaa önce internet gitti tam geldi bu sefer elektrikler kesildi gıcık oldum ya çitosum oyüsden oldu böle
hakçacım sağol canım ama pzt gidicem yarınki randevuyu iptal ettik mecburen sana özelden yaziim kek ve poğaça tarifini

biz iyiyiz canımcım seni sormalı nasıl gidiyo hamilelikyerimseniben

iyiyim dilnurcum,iyi gidiyor Allaha şükür...
dışarıdaydım geldim ve hemen pc başına oturdum,yazdıklarınızı okuyorum.bu arada yemek yapıyorum canım sen nasılsın?

hayırlısı olsun canım herşeyde bir hayır vardır.
tarifler içinde şimdiden teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…