Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ooyy oy pazara çiğ köfteye misafirim var
eşimin amcası ...oğlu gelini iki veledi....kızı kocası bir veledi...kaynanamlar aboww evin neresine sığdıracam

vildancım hg. nasılsın? biz başka gün gelelim o zamancokacimcoookkaydirigubbakcemile3
baksana çok kalabalıksınız...şaka bir yana zorlana kendimi davet etiricem yani:dance:

bitti ay hiç sormayın 11 çeşit yapmış ecik ondan ecik bundan yidim patlamak üzereyim

citooooss müslümana ne eziyet ediyon ben geldim diye ne gidiyon ben senle iki çift laflayım diye günü erkenden terk ettim geldim sen gittin ülee

bitti ay hiç sormayın 11 çeşit yapmış ecik ondan ecik bundan yidim patlamak üzereyim

oh oh afiyet olsun gün olunca öle 2-3 çeşit olsa ne güsel olur ama yok illa fazla çeşit olcek snr hepsi kalori olarak geri dönecek noldu senin diyet kıs bıraktın mı yoğğsamşakkıdışakkıdı

kusura bakmayın kızlar ya böyle sohbetinizin üstüne pat diye bi konu atmışım:mymeka:kızabilirsiniz bana hak ettim..topik aya çıktı ben nelerle uğraşıyorum dimi?ama ne yapayım anlayamadım netten bitürlü..:bbo:

ne diyeti ay ben otur otur 2 kilo almışım olmaz kabul etmiyorum derhal ölüm orucuna başlamam lazım

canım ya benim bu konuda bilgim yok ama sen dr unla görüş bence ona sor

kızlar ben bugün fransız kaldım konuya sonradan dahil olunca hiçbişey anlayamadım

sadece şunu söleyim 3 aylık hamileyken kanamam açıldı 1 ay boyuncada içimden acayip şeyler geldi ne olduğuna anlam veremedim doktor normaldir dedi ne alaka bilmiyom sessizdenizin sorusuna karşılık

hoşbuldum cnm
bu hafta çok yoğunum pazara misafirim var salı günüde kızımın doğum gününü okulda kutluycaz pasta börek yapacam yardım edin bi el atın ne var

okyanusum cnm senin verdiğin çayı safran çayından sonra deniycektim ikisini birarada yapma dedi kociş
sitede güncelleme yapılınca silinmiş biliyosan sana zahmet bidaha ver canım yaa en azından bidahaki güne kadar sıkıyım dişimi veriyim 2-3 kilo

hoşbuldum cnm
bu hafta çok yoğunum pazara misafirim var salı günüde kızımın doğum gününü okulda kutluycaz pasta börek yapacam yardım edin bi el atın ne var

vildancım orada olsak hepimiz el atardık şip şak bitirirdik işleri...ama sen hamaratsın maaşallah yaparsın hepsini.
nice senelere canım. Allah uzun ömürler versin kızına sağlıkla. ogünde kutlarız ama şimdiden yazayım dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…