Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Hadi bakalım hangimiz tutturacak:jeyyar::jeyyar:::jeyyar:
Buarada sen ağustosun kaçında evlendin canım ben 24 ü sanrım düğün tarihlerimizde yakın senle

9 ağustos canımcım<8 olsaydı 8,8,08 olcaktıda cumaya geliyo diye o günü almadık9,08,8008 de dünya evine girdim gülüm
yakınız..20side doğumgunum:icecream::icecream:

evet valla vildanım nerde bu arada gelmemiş bugün hiçkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

okyanus ve diğer arkadaşlar hepiniz hg...

okyanus canım yarın güzel haberlerini bekliyoruz,sağlıkla iyi haberlerle dön. dualarımız seninle:Saruboceq::1hug:

bu arada banada kek ve poğaça tarifini atarsan sevinirim. bendede ıslak kek tarifi var çok yaparım ama belki senin ki farklıdır.

merhaba bugün katıldım aranıza 3 aylık evliyim önce çocuk istemiyordum ama artık istiyorum doğum kontrol hapı kullnaıyordum bu ay sanırım 5 tanesini içtim sonra bıraktım 19 ve 24 ü arası hamile kalma şansım daha fazla olduğunu hesapladım ama nerdeyse hergün yeni evli olduğumuz için cinsel ilişkiye giriyopruz eşimle. En son 10 şubatta adet oldum ve ilk defa başıma bu sabah bir leke geldi adet sancısı var ama çok değil sıvı halde kan. Bu ne demek oluyor anlamıyorum? Hiç buna benzer birşey yaşayan var mı?
Birde ilacı bırakır bırakmaz hamile kalan arkadaşlar var mı ?

Yazarsanız sevinirim .

Teşekkürlerimle

kızlar evi süpürdüm geldim bi baktım kekler poğaçalar...hayırdır gün kurulduda haberim mi yokcokacimcoookbene başlığı değiştirelim -kek tarifi almayan kaç kişi kaldık?-kaydirigubbakcemile3

ancım banada atın barim canım çektii bahhh..illa niyeti bozdurcanız....
irade siye bişi yok valla daha busabah diyete girmiştim yaaa..atın canoz banada bende yapcam...şöle bi ıslak kek kakaoları ağzımda akıyorr mmmhhhh ahh nasıl canım çektüüü:icecream::icecream::icecream:

9 ağustos canımcım<8 olsaydı 8,8,08 olcaktıda cumaya geliyo diye o günü almadık9,08,8008 de dünya evine girdim gülüm
yakınız..20side doğumgunum:icecream::icecream:
Bizde o günü düşünmüştük haftasonu olmuyo diye bizde iptal ettik.Ama yakınmış tarihlerimiz hadi bakalım yakında aynı ayda bebek müjdeside verirsek şaşırmasırnaşık şey

canım geçmiş olsun hapı bıraktığın için olmuş olabilir çünkü hap düzensiz kullanıldığında kanama yapabiliyor

kızlar evi süpürdüm geldim bi baktım kekler poğaçalar...hayırdır gün kurulduda haberim mi yokcokacimcoookbene başlığı değiştirelim -kek tarifi almayan kaç kişi kaldık?-kaydirigubbakcemile3

kek tarifi almayan kaç kişi kaldık?
:roflol::roflol::roflol:
Olleeyy bu listeye bari girdimdelikafadulden

doğum kontrol ilacını bıraktıktan sonrada böyledüzensizlikler oluyormuş sanırsam..belki ondandır..eğer yarın falanda gelirse dr gözükmende fayda var bence..ama stresten havalardan falandır büyük ihtimal.
bendede olmuştuda nezaman dr gitsem stresten demişti..hiç stresim yok halbukiii
ama olur böle havadan sudan dedi busefer..

Bizde o günü düşünmüştük haftasonu olmuyo diye bizde iptal ettik.Ama yakınmış tarihlerimiz hadi bakalım yakında aynı ayda bebek müjdeside verirsek şaşırmasırnaşık şey

hadi bakalım kızzz hırs yaptım bakk:):)
bebeişlerde aynı yaşta olursa iii olur..memlekette aynı kız senle dimii.ne çok benzer yanımız varmış..adetten tuttaa .....
hayırlısı olsun bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…