Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

walla dilnurcum inşallah öyledir.. çünkü benim içimdeki ses de gazım varmış gibi geliyor -tatlicadiarzu- hani burhan altıntopun sosyete hastalığı diye panik atağım diye tutturması sonra da bildiğimiz mide gazı çıkması gibi mor olcam sanırım :kahve:
Yok be ablacım hemen kendini şartlama bence güzel haber alabiliriz hissi var bende dua edicem senin için :Saruboceq:

selammm ben geldmmm..naber canozlar..ya bendede alışkanlıkmı yaptı bu topik nedir...aklım burada kaliii..kim var acaba ne konuşuyolar..
kızlar gece gündüz burda çan çan yapcaz desenizee ..akşamları hiç gelmeyen ben açim bakim dedim yine meraktannn:eek:
napıyonuz kızlarr..ne kaynatıyonuz testler falan ..ya ben bide bişi okudum ama yarınmı sorsam acaba kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

arkadaşlar bugün aşılamamın tam 9.cu günü buarada 3.cü denemem kaç gün sonra öğrenirim hormonlar dün çok güzel çıktı dr artık bekliyom dio ama bi türlü gebelik yok:KK43:ne zaman yaparsam çıkar acep

Yuh sana adres yolladık o kadar kopyalamadınmı gitti emeklerim yok sana bidaha imza falan:mymeka:

bana adres falan gelmedi aksam üzeri bilgisayarda problem oldu.sizin cevaplarınızı bile yarım saat sonra aldım ama adres falan gelmedi aglasenağlamarım ama

selammm ben geldmmm..naber canozlar..ya bendede alışkanlıkmı yaptı bu topik nedir...aklım burada kaliii..kim var acaba ne konuşuyolar..
kızlar gece gündüz burda çan çan yapcaz desenizee ..akşamları hiç gelmeyen ben açim bakim dedim yine meraktannn:eek:
napıyonuz kızlarr..ne kaynatıyonuz testler falan ..ya ben bide bişi okudum ama yarınmı sorsam acaba kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2
Öyledir canım bir kere başladın olay bitmiştir burdan çıkış yok:jeyyar::jeyyar:
Buarada merak ettim haydi sor sorCADIARZU

ben netten yumurtlamayla ilgii şeyleri okuyorum durmadan bi yerde şey yazıodu..kimi kadının nezaman yumurtlayacağı hiç belli olmaz ki hatta adet zamanı bile yumurtlaabilir gibi bişeyler yazıodu...
ne bilim böyle bişi varmı acaba..hepten hesaplar karışt bendee vallaa...
yumurtlama kelimeside bana çoh itici geliiyo buarada şakkıdı tavuk gibi yaa

ben netten yumurtlamayla ilgii şeyleri okuyorum durmadan bi yerde şey yazıodu..kimi kadının nezaman yumurtlayacağı hiç belli olmaz ki hatta adet zamanı bile yumurtlaabilir gibi bişeyler yazıodu...
ne bilim böyle bişi varmı acaba..hepten hesaplar karışt bendee vallaa...
yumurtlama kelimeside bana çoh itici geliiyo buarada şakkıdı tavuk gibi yaa
Evet canım aynen bende öyle okudum.Bu yüzden bizim işimiz zor.Sanırım tek çare gün aşırı düzenli ilişki:jeyyar::jeyyar:

adet zamanı bilemii kızzzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şaşırdımm valllaaa yaa.vay anasını beee-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

adet zamanı bilemii kızzzzzkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
şaşırdımm valllaaa yaa.vay anasını beee-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-
Yok be adet zamanı olmaz ööğğğ hem zararlı hem günahtır :nazar:ama normal zamanlarda malesef evet:jeyyar::jeyyar:

X