Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

huuu huuu.. ben geeellldiiimmm.... bi ce diyim dedim... biraz iş getirdim eve .. dosya falan.. onlara bakıyordum bi ara verdim...
napıosunuz sositososito
yaaa ben heyecanla beklioruuumm :bbo: bi karbonat testi daha mı yapsam ne naniknanik eğlence yaptım ben de ha.. evde karbonat kalmıcak bu gidişle :roflol::roflol::roflol: kıslaarr başka test yok mu değişik?? onu da deniim idrar ya da kan testine kadar yaw .. sevdim ben bu işi -tatlicadiarzu-
Bende çok merak ediyorum artık donuç belli olsada sende kurtulsan bizde be abla. :sm_cool:Benim içimden bir ses hamilesin :CüvCüv:diyo hadi hayırlısı inşallah öyledir:Saruboceq:

huuu huuu.. ben geeellldiiimmm.... bi ce diyim dedim... biraz iş getirdim eve .. dosya falan.. onlara bakıyordum bi ara verdim...
napıosunuz sositososito
yaaa ben heyecanla beklioruuumm :bbo: bi karbonat testi daha mı yapsam ne naniknanik eğlence yaptım ben de ha.. evde karbonat kalmıcak bu gidişle :roflol::roflol::roflol: kıslaarr başka test yok mu değişik?? onu da deniim idrar ya da kan testine kadar yaw .. sevdim ben bu işi -tatlicadiarzu-

eve iş getirdin tamamda topiğedemi iş getirdin niye sustun:uhm:

kızlar ben çıkıyorum kociş gelecek daha süslenecem
neyi var eşofmanlarımın anlamıyom adama batıyo kaydirigubbakcemile

herkese iyi geceler tatlı rüyalar biyerlerinizi örtün gece açık kalmasın malum bu kışta kıyamette donar animallah sizde sabaha kadar kabus görürsünüz

bircancım sendende güzel haberler bekliyoruz

evet vildan valla nasıl geçti anlamadım ama şu son 2 gündür hiç geçmiyo ama bana yarına kadar adet olucam gibi geliyo karnım çok ağrıyo çünkü...adet tarihim 25 iydi ama bu ay 3ünde çatlatma iğnesi olduğum için 14.gün adet olmam gerekiyomuş.burdan bi arkadaş söyledi saolsun...

:mymeka: ablam sen gelince azıcık tırsma reaksiyonları gösteriyorum
pc nin başında el pençe divan duruyorum
malum topiğin ağır ablasısın
benimde içimdeki çocuk hiç büyümüyo hep sümüklü altı bağlı
birgün paylaşım topiğimizi geyik ve bilimum gereksiz oyun topiğine çevirdiniz diyecen diye ödüm patlıyo:1shok:

kızmıyon demi :jeyyar:

he bazan acayip geyiğe bağlıyorsunuz ama ben de yaşıma göre pek alışıldık kriterlere uymadığımdan (bir önceki mesajımdan da anlaşılacağı üzre) çok yadırgamıyorum
naniknanik

Bende çok merak ediyorum artık donuç belli olsada sende kurtulsan bizde be abla. :sm_cool:Benim içimden bir ses hamilesin :CüvCüv:diyo hadi hayırlısı inşallah öyledir:Saruboceq:

walla dilnurcum inşallah öyledir.. çünkü benim içimdeki ses de gazım varmış gibi geliyor -tatlicadiarzu- hani burhan altıntopun sosyete hastalığı diye panik atağım diye tutturması sonra da bildiğimiz mide gazı çıkması gibi mor olcam sanırım :kahve:

Bircan inşallah hamilesindir canım yarın bir güzel haber alalımda bir güzel halay daha çekelim.Bu kadar ara yeter baya oldu çekmeyeli ben hazırım valla halay başı olmaya:teytey::teytey::teytey:

bircan naber sen kayın validenle birlikte oturuyordun dimi.yoksa yanlısmı hatırlıyorum.konuyla ilgili birsey sorcemde

slm arkadaşlar nasılsınız ben pek giremiyorum artık kimler hamile kimler hala bekliyor bilemiyorum ama eminim bigün bizde o duyguyu tadıcaz.hepinizi öpüyorum.kendinize iyi bakına.s.:1hug:

X