Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyiyim canım bende bu ay yine regl oldum hayırlısı artık çok üzülüyorum sinirlerim bozuluyo ama yapacak bişey yok elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış artık:Saruboceq::Saruboceq:

canım bahsettiğin iğne pregnyl miydi onu bende zor bulmuştum

yumurtalarım gelişmediği içinde glifor ve glukophene kullandım
senin ilaçların adı ne

selra ya sen bu stresten çıkacan anam yada bizide strese sokacan -tatlicadiarzu-
bence sen çık hemi a.s

okyanuscum bende bursada oturuyorum çalışıyorum 2,5 yıllık evliyim artık bebek düşünüyoruz bizde bakalım kısmet artık.. kib cnm

hic igne ismi vermessin nasıl bileceuk ilac ismi lüften

Vildan gel evet cnm iğnemın adı oydu bana ılk ay klomen verdı dunde gonaphene verdi

klomenle aynı içerikte bi ilaç
piyasada yoksa muadilini yani klomeni verirlerdi
doktorunda niye piyasadan kalkan ilaçları yazıyoki anlamadım
bulamazsan klomen al sen tabi önce diplomalı jinekoloğuna sor canım
ben burda baya ihtisas yaptım ama diploma vermiyolar bana

nilüfer biraz önce çizim geldi demişsin mimar veya teknik ressammısın

canım mimarlık okumadım ama çizim programlarını öğrendim işimiz gereği..bizim seramik vs.üzerine kendi işimiz..müşteri istedimi banyosunu falan çiziyoruz seramikle döşüyoruz ...bilgisayardan plazmaya yansıtıp banyosunun yeni halini gösteriyorum ..ayılıp bayılıp çok beğeniyolar alıyolar ..:sm_cool::sm_cool:kaydirigubbakcemile2

Zaten doktorum dedı bazen hanı ellerınde kalabılıomus bulamazsan baska yazacaktı bana ya anlamadığım çok kullanılan ılaclarmıs neden uretımden kalkıyo tuhaf yaneee

kızlar ben geldimmm. 2 gündür yatıyom hep.halsizlik mide bulantısı.bugün kan ve idrar testlerimide yaptırdım. 2hafta sonra kalp atışlarını duymak için kontrole çağırdı doktorum.sizler nasılsınız.ösledimm hepinizi. durun bi öpim ohhhhhhŞenizŞenizŞeniz

Zaten doktorum dedı bazen hanı ellerınde kalabılıomus bulamazsan baska yazacaktı bana ya anlamadığım çok kullanılan ılaclarmıs neden uretımden kalkıyo tuhaf yaneee

valla neden kalktığını ben bilmiyorum canım
bulamadığım aylar ben iğne vurunmadım hamilede kalamadım zaten

herkese ii gunler umarım hepınızın tek dılegi olan hamıleık hepımızde gerceklesır kendınıze ıı bakın

hg canım inşaalah kalp atışınıda duyarsınŞeniz

hoşgeldin beryal buna şükür demi geçer inşallah tez zamanda şikayetlerin

evet canım yaa. keseyi görünce inandım tam olarak hamile olduğuma bir haftadır aptal aşık gibiydim kaydirigubbakcemile3 kalpatışlarını da duyarız inlşallah allahın izniyle ..benim çıılgın hamile arkadaşım çitos nerde bugün yokmu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…