Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ama zeten ilaçla buyultulen yumurtalık benım bıldığım kendılınden catlamıyo ondan dolayı iğneyı verıyolar

yok kendiliğinden çatlıyo ama iğneyle kontrol altına alınıyo amaç o
yani öbür türlü ne zaman çatladığı pek bilinmiyo
iğne ile zamanlı oluyo hani ondan

iyiyim canım bende bu ay yine regl oldum hayırlısı artık çok üzülüyorum sinirlerim bozuluyo ama yapacak bişey yok elimizden geleni yapıyoruz gerisi Allaha kalmış artık:Saruboceq::Saruboceq:

oluruz herhalde bizde....yaw dun nette 26 yaşında bi kızı okudum fsh değeri 110 çıkmış.dr erken menapoz şüphesiyle tedaviye falan başlamış..
amannn allah korusun kızlar neler var valla..çok şükür halimize...
Allah gününü biliyordur yaa..
en azından umutsuz değiliz:lepi::lepi:

burdayım kızzz hg dedim beni görmedinmi kaydirigubbakcemile3

bende acaba meslektaşmıyız diye merak ettimde

bizim çatlak patlak yusyuvarlak hamişimiz citosumuz burda kız görmüyonmu orda altta süzülüyo

hg canım inşaalah kalp atışınıda duyarsınŞeniz

inşallah canımm. nasılsın bakalım nasıl gidiyo.varmı seninde şikayetlerin.yaa çitosum bişey sorcam bugün ben idrar ve kan tahlili yaptırdım.400 tl aldılar.çok değilmi yaw?? sen kaça yaptırdın.anlamadım ben bu işi :uhm::uhm::uhm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

hepinizi öpüyorum.kızımı okuldan alacagım aksam görüsürüzhihoyyytkaydirigubbakcemile3

bizim çatlak patlak yusyuvarlak hamişimiz citosumuz burda kız görmüyonmu orda altta süzülüyo

nasıl diyodun sen ona hamile ve alıngan kadın hihhhh çok hoşsunuz yaww .canlarım benim sizde olmasanız evde kaynanatörle kafayı yerdim walla kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

fsh değeride yumurtlama hormonuyla ilgili bişimiş..15 e kadar çıkan değer normal kabulediliyorrmuş..

hg özlemimsin nasılsın cnm
annen nasıl oldu

saol canım.demişmiydim bilmiyorum annemde troit kanserri çıktı.sonra araştırdık allah a şükürler olsunki içerde kanserli hücre kalmamış.şimdi rahim ameliyatı olacak.allah tan hayırlısı.annem kafaya çok takarda psikolojik olarak biraz kötü diyebilirim.alah ım herşeyin hayırlısını versin.sen nasılsın

çok şükür canım
ama şimdi sorun olsa tedaviye devam ederiz
sorun yok ama olmuyoda
kafama bunu takıyorum bende elimde olmadan
hayırlısı Allahtan artık

canım ben sigorta hastanesinde yaptırdım para falan ödemedim sen özel hastaneyemi gittinCADIARZU
benim baş dönmesi ve bulantıdan başka şikayetim yok Allaha şükür

beryal hg canım sevindim keseyi gördüğüne allahın izniyle kalp atışlarınıda duyarsın tatlım
bu arada idrar tahlili niye yapıyolar benden istemedi dr um bak şimdi bende huylandım:uhm:
sadece bi sürü kan testi yaptıı:bbo:

400 mü????o ne yaww..sezeryanı bu paraya yapan hastaneler duydumkız ben..bu çookk yuh yanii:tomato:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…