Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bence yinede kan tahlili yaptır canım belki hamişsindir:uhm:

valla citos benimde sağda ağrı var acaba bende yumurta oluştumu çok merak ediyom
eve bisiklet alana kadar ultrason cihazı alsaydı bakardım arada gelişme varmı diye

valla citos benimde sağda ağrı var acaba bende yumurta oluştumu çok merak ediyom
eve bisiklet alana kadar ultrason cihazı alsaydı bakardım arada gelişme varmı diye

yakında onuda aldırırız merak etme sırnaşık şey vildoş 2007deki resmini gördüm bayağı zayıflamışınkaydirigubbakcemile3

yakında onuda aldırırız merak etme sırnaşık şey vildoş 2007deki resmini gördüm bayağı zayıflamışınkaydirigubbakcemile3

hiihiihiihii sizi beklemekten sarardım soldum kurudum eridim bittim tükendim
daha halaa koca zayıfla diyo:1rolleyes:

dilek daha yolun başındasın canım moralini yüksek tut ayrıca yeni evlisin merak etme mutlu haberi yakında alırız öyle hissettim :ecrin_bebek:

bence yinede kan tahlili yaptır canım belki hamişsindir:uhm:
Bilmiyorumki canım ya bugün iğne oldum bakalım eğer hamile değilsem 2 ila 7 gün arasında adet olacakmışım hamileysemde düşük yapma ihtimali azalırmış bu iğnenin sayesinde. Bakalım su bir haftayıda bi atlatayım valla testlerden doktorlardan şimdiden sıkıldım vallakafamçokkarıştı

tabiki bişey yapmadın sadece maraton daha yeni başlıyo dedin ya ondan içim sıkıldı bu sıralar baya bunaldım:çok üzgünüm:

valla buraya ilk takıldığımda salya sümük ağlıyodum bunalım stres
şimdi gel keyfim gel stres yapınca işler dahada olmaza gidiyo
bizim yüksek morale ihtiyacımız var canım öyle herşeyi kafaya takmaya gelmezsengözlerimebaksanab

hehhheh yanlış yere yazmışım sırnaşık şey
allahtan edit diye bişi var

Son düzenleme:
dilek daha yolun başındasın canım moralini yüksek tut ayrıca yeni evlisin merak etme mutlu haberi yakında alırız öyle hissettim :ecrin_bebek:
Evet canım haklısın sanırım bütün bunlar moralimi altüst etti umutsuzluğa kapıldım birden.Allahım tüm isteyenlere versin inşallah kimseyi evlat haretiyle imtihan etmesin:Saruboceq:

citosum kız kankim sevdiğim bi arkadaşım banlanmıştı yasağı kalkmış hoşgeldine gitmiştim

Haklısın canım biliyorum umutsuzluğa kapılmak için çok erken ama napıyım alışıcaz artıkyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…