Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hg dilekyildiz canım aramıza
kondüsyon piskileti gıı sırnaşık şey
garibim zayıflamamı benden çok istiyo

hg dilekyildiz canım aramıza
kondüsyon piskileti gıı sırnaşık şey
garibim zayıflamamı benden çok istiyo

evet bisiklette işe yarıyor benim ev spor salonu gibi bisiklet koşu bandı bel kemeri fitnes aleti ne ararsan var benim kociş tvde ne görse alıyorhihoyyyt

iyi aksamlar kislarrrrrrr.bende bebis istiorum 4 aydir. ama 2 hafta once pko oldugumu ogrendim size bi sorum olacak. pazar gunu ovulasyon testi yaptim ve koyu cizgiler gordum. dunde yumurta aki kivaminda akintim vardi. bu akinti yumurtanin oldugunumu gosterir yoksa catladigini mi?

hoşbulduk canlarım ben aranıza daha dün katıldım.Daha 5 alık evliyim önceleri erken olduğunu düşünüyordum ama artık cok istiyorum.'aydır adet görmüyordum tabi ilk aklıma gelen hamile olduğum şüphesiydi önce idrar testi yaptım negatif çıktı sonra kan testi yaptırdı pozitif çıktı.Bu ne biçim ikilemdir bitirdi beni

Ama bugün jinekologa gittim ortada hamilelik falan yok adet olmam için iğne yaptı yine olmazsan gel dedi tekrar bakalım dedi.İnanın berbat bir gün geçirdim

canım idrar yanıltıcı olabilir ama kan testi hata payı zayıf olmazsa birdaha kan testi yaptır doktora gittinmi

.citos işe yararmı bisiklet yawwfisfisfis
benim hiç inanasım gelmiyo-tatlicadiarzu-

canım idrar yanıltıcı olabilir ama kan testi hata payı zayıf olmazsa birdaha kan testi yaptır doktora gittinmi
Kan testi yaptırdım ama kaset tipi değişik bir testti ve yanılma malesefki oldu.Bugün gittim jinekologa testlere pek güven olmadığını söyledi.Ultrasonda baktı keseyi göremediğini ve gebelik olmadığını söyledi yani sonuç koca bir hüsran:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…