Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ahh ah yadelde olsaydı değmeyin keyfimize
ne kaçırdığını bilmiyo citos
bidaha seni nerde bulacak akşam
çatlasın hehheh ben buldum

citosum yaa kondüsyon bisikleti hakkında nette bi araştırma yaptım kimse memnun değil
ablamda almıştı oda memnun kalmamıştı
sinir oldum şimdi yaaw
ona vereceği parayla ben halı alırdım üfff

ahh ah yadelde olsaydı değmeyin keyfimize
ne kaçırdığını bilmiyo citos
bidaha seni nerde bulacak akşam
çatlasın hehheh ben buldum

Şimdiden belli nekadar iyi vakit geçireceğimiz halimden çok memnunum suan ikinizide sevdima.s.

hah şöyle canım şimdi aramıza hoşgeldin biz somurtanı sevmeyiz gülümse daima bebiş çabuk gelsin:1hug:

imagespppsn6.jpg
Şimdiden belli nekadar iyi vakit geçireceğimiz halimden çok memnunum suan ikinizide sevdima.s.

eyvallah bacımsırnaşık şeybizde seni sevdik

Son düzenleme:
slm arkadaşlar.dr umu aradaım bugün testimin negatif çıktığını söyledim.cuma günü çağırdı bakalım nolcak oufff çok zor işler bunlar ya..bide eşim bugün bi operasyon geçirdi kan çıbanı vardı onu yardılar.şimdi yatıo.kızlar aşılama yapılırsa eşim antibiyotik kullanıyo bi sorun olurmu acaba...

citosum yaa kondüsyon bisikleti hakkında nette bi araştırma yaptım kimse memnun değil
ablamda almıştı oda memnun kalmamıştı
sinir oldum şimdi yaaw
ona vereceği parayla ben halı alırdım üfff

canikom sen milletin dedine bakma kullanırsan fayda eder karşıdan bakarsan olmaz tabii biraz geç etki ediyor

bircancım geçmiş olsun acil şifalar dilerim
antibiyotik hakkında hiçbi fikrim yok
stres yapma arkadaşım canım allah bize de nasip edecek zamanı gelince
bunlar imtihan ve biz bu imtihandan yıldızlı pekiyi alacaz

çok saol vildancım.inş. canım ya stres yapmamak elde olmuyo bu süreçte ya .inş. dediğin gibi pekiyimizi alıcaz hayırlısıyla...

kankim sen bu imza işini baya öğrendin
aştın kendini
kıs resimleri nerden seçiyosunuz banada söleyin

slm arkadaşlar.dr umu aradaım bugün testimin negatif çıktığını söyledim.cuma günü çağırdı bakalım nolcak oufff çok zor işler bunlar ya..bide eşim bugün bi operasyon geçirdi kan çıbanı vardı onu yardılar.şimdi yatıo.kızlar aşılama yapılırsa eşim antibiyotik kullanıyo bi sorun olurmu acaba...

hg bircan geçmiş olsun canım üzülme er yada geç bebişler gelcek bize kurtuluşları yokÇok üzgünüm çoook

elinde bircancım herşey senin elindea.s
insan istesin yapamayacağı şey yok:1rolleyes:
öyle düşüne düşüne bırak günleri saatler dakikalar geçmiyodu:1no2:
şimdi ohoooo 1 ay nasıl geçti haberim yok-tatlicadiarzu-
bırak hamile kalmayı adet olduğuma sevindim kolbastı oynadım:teytey:

ayy alemsin vildancım beni güldürdün allahta seni güldürsün emiii...bende bi adet olsaydımda rahatlasaydım o da yokkk

X