Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benneyaptımkiSelam arkadaslar nasilsiniz? benim bi sorunum var konuyla ilgisi yok ama bi fikir danisim dedim, ya benim bu ay adet kanamam durmuyor bugün 8. gün oldu böyle devam ederse cocuk calismalari aksicak diye korkuyorum. bunun nedenleri ne olabilir? normalde benim 4-5 gün sürer bugün 8. gün oldu pekde duracak gibi degil delirecemmm ya....

slm kızlar;
tahlil sonucumu aldım ama doktorum erken çıkmış :KK43: gösteremedim yarın sabah erkenden gideceğim ;
0.6 çıkmış prolaktinim 1 ayda hemde ne yapıcam şimdi ben sabah olmaz artık bana.
Değerler 3.4 -24.1 arası
kafayı yemezsem iyidir.Şimdi ne olacak bilmiyorum

pancuben canım ne güzel işte düşmüş
kafayı yeme sen bunda bişey yokki
hem kalıcı düşmüyo tekrar yükseliyo
inşallah yükselmeden bu arada hamiş kalırsın

pancuben canım ne güzel işte düşmüş
kafayı yeme sen bunda bişey yokki
hem kalıcı düşmüyo tekrar yükseliyo
inşallah yükselmeden bu arada hamiş kalırsın

çok düşmesi de iyi değil diye biliyorum ama :KK43:(( Bakalım yarın sabah gidicem doktorum ne diyecek acaba ilaç biter bitmez gittim ondan da olur mu?

çok düşmesi de iyi değil diye biliyorum ama :KK43:(( Bakalım yarın sabah gidicem doktorum ne diyecek acaba ilaç biter bitmez gittim ondan da olur mu?

valla canım bilemiyorumki:sm_confused:
geçen 1 sene boyunca sürekli prolaktin ölçtürdüm:1closedeyes:
borsa gibi inip inip çıkıyodu:1closedeyes:
normal değerlerde asla seyretmedi:1closedeyes:
şu an hiç bişey hatırlamıyorum tek bildiğim yine yükseldiği ve beni terketmediği:nazar:

valla canım :sm_confused:
geçen 1 sene boyunca sürekli prolaktin ölçtürdüm:1closedeyes:
borsa gibi inip inip çıkıyodu:1closedeyes:
normal değerlerde asla seyretmedi:1closedeyes:
şu an hiç bişey hatırlamıyorum tek bildiğim yine yükseldiği ve beni terketmediği:nazar:

anladım canım doktorum bakalım ne diyecek belki ilaç verir yine hayırlısı kötü düşünmekte istemiyorum aslında ama bana sabah olmaz sanırım:KK43:
ama inşallah güzel haberler alırım hayırlısı

iyi akşamlar hanımlar bu gece nöbetçiyim yine mirmirmirmir ortalıkta kimsecikler kalmamış:kahve:

X