Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

ne yapıyormuş çay zararlımıymış gıııfisfisfis

öyle olsun
birkaç seneye kadarda genç kız olur :bbo:ergenlik dönemine girer
allah yardım etsin valla kız çocuk annelerine
bu zamanda kız yetiştirmek çok zor

arkadaşlar çok kötüyüm kafamı kaldıramıyorum yataktan çok kötü üşütmüşüm ilaç almakta istemiyorum bilmiyorum çok kötüyüm bana bakacak biri var mı aranızda

arkadaşlar çok kötüyüm kafamı kaldıramıyorum yataktan çok kötü üşütmüşüm ilaç almakta istemiyorum bilmiyorum çok kötüyüm bana bakacak biri var mı aranıda

çok geçmiş olsun firdevs geçen benimde oldu şekerli su iç çok iyi geliyor ve bere varsa bere tak ve uyu dinlen ben öyle kendime iyi geldim .Tekrardan geçmiş olsun.İlaç alma tarafları değilim

arkadaşlar çok kötüyüm kafamı kaldıramıyorum yataktan çok kötü üşütmüşüm ilaç almakta istemiyorum bilmiyorum çok kötüyüm bana bakacak biri var mı aranızda

git yat canım dinlen ne işin var pc başında:teselli:
biz seve seve bakarız sana burdan yerimseniben
imza için tşkr ederim canım

rica ederim.ben yataktayım laptop kucağımda ölcek kadar hastada olsan burdan kalkamıyorum

tşk ederim pancupen yatıyorum nane limon kaynatacağım ama yerimden kalkamıyorum

zayıflamak isteyen belenay citos vildangel maat hatırladığım bunlar

ozaman söyle söyleyeyim ben elma sirkesi ve bal karıştırarak zayıfladım normal ekmek yerine çavdar ekmeği aksamları salata ve probiyotik yoğurtla (bağırsak düzenleyici) akşamları yatmadan önce ...Bir arada meşhur 5i bir yerde çaylar vardı sabahları ondan içtim aç karnına.Ama bunu fazla içmedim elma sirkesi ve bal daha fazla yaptım 5 kilo verdim 1,5 ayda
suan 56-56,5 arasıyım

geçmiş olsun canım a.s. bugün benimde başım ağrıyor yat dinlen canım yorma kendiniŞeniz

çitooosss vildaaan nabersiniz:uhm:
kıslar yadel ve ecrin den haberiniz var mı neredeler yaaamirmirmirmir

hg okyanus naberyerimseniben
bittin kızım sen yandın kızın olursa lülülülülülü

ben geçenlerde kaynanamda kaldım orda benim kociş sağolsun bütün yorganı battaniyeyi almış üstüne sabaha kadar donmuşum orda üşüttüm heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…