Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

bazı arkadaşlara hal hatır soruyoruz tenazül edip cevap vermiyorlar:dilcikar::mymeka:

hanımlar günaydın desem çok mu geç oldu nasılsınız bakalım güzel bir gün olması dileğiyle hepinize sevgiler

citoscum nasılsın takvimin güzel olmuşta hani kaç yıl kaç ay olduğun nerde bakim:)

iyiyim belenaycım sağol yaaa evet kendim deneyeyim dedim takvimini beceremedim yazmayı ama bugün başarıcam kaydirigubbakcemile5 sen nasılsın canım zayıflama işleri nasıl gidiyor tavsiye ettiğin çayı kullanıyorum canım inşaalah faydasını görürüm
:1hug:

sen başarırsın citoscum hadi bakem benim rejim şimdilik güzel gidiyor bu aralar kilo vermem durdu ama olsun devam yılmıcam allahın izniyle seninde hayırlı olsun demekki başladın başlamak bitirmenin yarısıdır öyleyse yarıladın desene:))kolay gelsin

günaydın canım hayrola kime sinirlendin kötükedihüso

benim kıza sinirlendim
uyladı illa bi kulübe üye olacakmış dünden beri taktı kafayı
bizimkide sinirlenecek benim üyeliğimide iptal edecek olan bana olacak
anasına bak kızını al işte kız bakıyoki ben kulüpteyim oda ister tabii:mymeka:

benim kıza sinirlendim
uyladı illa bi kulübe üye olacakmış dünden beri taktı kafayı
bizimkide sinirlenecek benim üyeliğimide iptal edecek olan bana olacak
anasına bak kızını al işte kız bakıyoki ben kulüpteyim oda ister tabii:mymeka:

heee heee ilahi vildan insan ufacık çocuğa kızarmı bende kocişle falan tartıştın sandım kaydirigubbakcemile3 ne var üye olsun kız kötü biyermi

heee heee ilahi vildan insan ufacık çocuğa kızarmı bende kocişle falan tartıştın sandım kaydirigubbakcemile3 ne var üye olsun kız kötü biyermi

kız kötü bi yer olduğu için değil aynı bana çekmiş çok uylak uyladımı tamam
dün bi kulübe üye yaptım bunu isim vermeyim yasak
genç kızlar giriyo oraya 16 -18 yaşındakiler falan benim kız 8 yaşında
tutturdu sohbet edecem diye muhabbet odasına girdi
kızsanda anlamıyo girecem bakacam diyo
ordan çıkardım mizah bölümüne girdi ordada müstehcen resimler var
babası gördü kızdı girme böyle yerlerde senin ne işin var dedi haklı
hemen beni örnek gösteriyo
bizimkininde bi huyu var çok sakindir tepesinin tası bi atarsa evden pc yi söker atar biliyom
anlat anlat anlamıyo
sabah babası banyodayken bi sinirlendim buna elimde kalacaktı valla zor tuttum kendimi :mymeka:

dikkat dikkat kayıp ilanı veriyorum yadel,rufeyda serra ,okyanus,maat ,yasemennn,merve.vatan,bu arkadaşlarımızı gören bulan topiğimize haber versin:enbuyukkk:

kız kötü bi yer olduğu için değil
aynı bana çekmiş çok uylak
uyladımı tamam
dün bi kulübe üye yaptım bunu isim vermeyim yasak
genç kızlar giriyo oraya 16 -18 yaşındakiler falan
benim kız 8 yaşında
tutturdu sohbet edecem diye
muhabbet odasına girdi
kızsanda anlamıyo girecem bakacam diyo
ordan çıkardım mizah bölümüne girdi ordada müstehcen resimler var
babası gördü kızdı girme böyle yerlerde senin ne işin var dedi haklı
hemen beni örnek gösteriyo
bizimkininde bi huyu var çok sakindir tepesinin tası bi atarsa evden pc yi söker atar biliyom
anlat anlat anlamıyo
sabah babası banyodayken bi sinirlendim buna elimde kalacaktı valla zor tuttum kendimi :mymeka:

o yaşta çocuklar taklitçi oluyor sende ne görürse hemen aynısından ister benimde yeğenlerim var annelerinin burnundan getiriyor ama yinede çocuktur ne yapsa yeridir annesi fazla kızma bak onları dünyaya getircez diye neler çekiyoruz:1hug:

kafamçokkarıştıben biliyodum başıma geleceği:bbo:
nerdee bizim çocukluğumuz nerde şimdiki çocuklar
bilmedikleri yok valla
inat dediğini etmiş kafaya bişey koydumu o olacak başka yolu yokÇok üzgünüm çoook
herşey ellerinde hiçbişeyden memnun olmuyolar:mymeka:
bazı şeylerden mahrum olmaları gerek aslında
hayır o değil olan benim ikinciye olacak
bu ilkti acemiydik şimarttık vay geldi ikincinin haline:nazar:

sen başarırsın citoscum hadi bakem benim rejim şimdilik güzel gidiyor bu aralar kilo vermem durdu ama olsun devam yılmıcam allahın izniyle seninde hayırlı olsun demekki başladın başlamak bitirmenin yarısıdır öyleyse yarıladın desene:))kolay gelsin

evet canım hep beraber başarıcaza.s.:1hug:

beloş ablamın verdiği çayla ilgili topik var oraya girdim okuyodum kafam karıştı yaaaCADIARZU
kullananlar memnun değilbenneyaptımki
ya tabiki tek başına çay olmaz diyet ve sporda lazım ama işte kafamı karıştırdılar:bbo:
kaynanamla kaynatamda içmeye başladılar onlarada verdim yarısını:1closedeyes:
kendi kendime yarışa girdim onlarla benim zayıflamam lazımdelikafadulden

kafamçokkarıştıben biliyodum başıma geleceği:bbo:
nerdee bizim çocukluğumuz nerde şimdiki çocuklar
bilmedikleri yok valla
inat dediğini etmiş kafaya bişey koydumu o olacak başka yolu yokÇok üzgünüm çoook
herşey ellerinde hiçbişeyden memnun olmuyolar:mymeka:
bazı şeylerden mahrum olmaları gerek aslında
hayır o değil olan benim ikinciye olacak
bu ilkti acemiydik şimarttık vay geldi ikincinin haline:nazar:

canım birkaç sene sonra kızınla çok iyi arkadaş olursun merak etme kaydirigubbakcemile5 şimdi eziyet eder sonra çok işine yarar senin ikinci bebişini avutur işte ne güzelnaniknanik

X