Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hg okyanus naberyerimseniben
bittin kızım sen yandın kızın olursa lülülülülülü

iyi vildanımsositososito
ay keşkeeeeee kızım olsun daha ne isterim:sm_cool::sm_cool:
tabi sağlıklı ve hayırlı olsun da ama gönlüm hep kızdan yana çok seviyom yaasırnaşık şeysırnaşık şey

pancuben elma sirkesi bende içiyorum
normal ekmek yerine kepek ekmek yiyorum
çiğ sebze çok yiyorum ama vücut alışmış ağır yağlı hamurlu yiyeceklere dün bayılacak gibi oldum gözlerimin önü karardı bütün vücudum uyuştu
ayrıca bütün kemiklerim sızlıyor özelliklede belim
adetim yeni bitti yoksa hamileyim sanacam valla aynı ilkte olduğu gibi oldum
çaydanmı anlamadım ama:uhm:

iyi vildanımsositososito
ay keşkeeeeee kızım olsun daha ne isterim:sm_cool::sm_cool:
tabi sağlıklı ve hayırlı olsun da ama gönlüm hep kızdan yana çok seviyom yaasırnaşık şeysırnaşık şey

hehhehh gelir artık yanına çocuklay kulübüme bi bakabiliymiyim anne aykadaşlayımdan mesaj vaymı:1shok:

çitooosss vildaaan nabersiniz:uhm:
kıslar yadel ve ecrin den haberiniz var mı neredeler yaaamirmirmirmir

hg okyanus bizden iyilik asıl sen nerelerdesin dünden buyana topiklere kayıp ilanı verdim hakkınızda yadel rufeydanda ses yok kaçaklarklava:

ben geçenlerde kaynanamda kaldım orda benim kociş sağolsun bütün yorganı battaniyeyi almış üstüne sabaha kadar donmuşum orda üşüttüm heralde

ah canım benim:teselli:
ben napıyom biliyo musun izne gittiğimde kocişe ayrı yorgan çıkarıyom kendime ayrı çıkarıyom ikimizde üşümüyos:teytey::teytey:
zaten ben yün yorgan da hayatta yatamam eşimde yün yorganı sever onun için evde bile bazen öle yaparım yani çok soğuklarda:dance::dance:

yoq yaww ben özgürlüğüme çok düşkünüm:1closedeyes:
hayırlı sağlıklı olsunda ikinci bebiş fedakarlık yapacaz artıkfisfisfis
anne baba olmak kolay değil onların yokluğu kötü
allah eksikliklerini vermesin:Saruboceqlsunlar 3-5 tane :ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

hg okyanus bizden iyilik asıl sen nerelerdesin dünden buyana topiklere kayıp ilanı verdim hakkınızda yadel rufeydanda ses yok kaçaklarklava:

ah canım valla ben buralardayım öle kendime vakit geçiriyom işte kayıp ilanını gördüüüüümmkaydirigubbakcemile3

Böyle durumlarda yoğurt yemeni tavsiye ederim olsa olsa çay çok güzel tuvalete götürür bende öyleydi 5i bir yerde kullandığımda kepek ekmeğinin bir faydası yok sadece kabızlık yapıyor nomal ekmek gibi yani sadece tahil yiyiyoruz.Çavdar özel un ....sıkma canını yaaa o adetin bitişide olur kırılganlık filan.......

amiiin
vildanım 3-5 tane yi napcan 2 tane yeterkaydirigubbakcemile

vildaan biliyosundur gerçi ama devamlı kepek ekmek tüketmek iyi değilmiş demir eksikliğine neden oluyomuş:sm_confused::sm_confused:

şimdi pişman bütün gece uyutmadım onu oram ağrıyo buram ağrıyo demekten bana giderken yat uyu kalkma diyo

beloş ablam hg
ablam sen çayı ilk içmeye başladığında sende nasıl etki etti
içindeki otlar şifalıya hani acaba benide içten içe tedavimi ediyo :uhm:
eşim o çayla zayıflayacağıma çok inanıyo
netten araştırıyo hiçbir yan etkisi yoq

şimdi pişman bütün gece uyutmadım onu oram ağrıyo buram ağrıyo demekten bana giderken yat uyu kalkma diyo

iyi yapmışın arada bi öle yapmak lazım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
sende yat güsel kendine dinlen ıhlamur falan iç içine tarçınla elma koy bi dilim ii geliyo eşim öle yapar bana hep ben hasta oluncasırnaşık şeysırnaşık şey

vildan kıs geçen sene tv de bi tarif verdiler yağ yakıyomuş bende hazırladım ama içemedim
öle dene istersen soğuk içiliyo ama

firdevs en güzeli bol karabiberli sıcak çorba canım
ter attırır sana bi güzel ondan sonrada bişeyin kalmaz
ama sana sıcak çorbayı kim yapacak
akşam eşin yapsın iç yat terle bi güzel

bütün gece portakal, mandalin,limon.greyfurt karışımı yaptı şekerli su yaptı bana sen hastalanma diyo sen böle yatınca ben çok kötü oluyorum diyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…