Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel iki gündür senden ses yok neredesin gülüm vildanla konuştumda senle konuşamadım bugünde yarında ben olmacem diğer kızlarda yok okyanus sendende hayırlı haber gelir inşaalah firdevs sende iyisindir umarım rufeyda sanada selam hakca bebişine iyi bak vildoşumda ikigün yok maatla belenayımı gördüm başka kim kaldı sultan 49 kaçak topiğe hiç uğramıyor yasemencim daha işe girmedi heralde oda gelmiyor ve yeni gelen arkadaşlar hepiniz hg kızlar hepinizi çokkkk seviyorum ŞenizŞeniz:enbuyukkk:

:CüvCüv:arkadaşlar lütfen yardımmmm benim sat29 aralıktıŞeniz 7-12Şeniz yumurtlama günümdü ben 8 aralıkta beta-hcg baktırdım sonuç 0.100 çıktı dün doktoruma gittim 22 ocakta çıkar dedi ama ben betama bakılmasını istedim sonuç:CüvCüv:1.00 :CüvCüv:çıktı sizce yükselmişmi dölleniyormudur:CüvCüv:hihoyyytgamyoncuiremsu

Son düzenleme:
bende anne olmak istiyorum 1. tüp bebek denesinde başarılı olduk ama bebegimizi kaybettik . hayırlısı deyip tedaviye devam edicegiz 2 veya3 ay sonra yeni deneme için ist gidecem hakkımızda hayırlısı
allah hepinize evlat nasip etsin

arkadaşlar bir sorum olcak.14 ocak adet oldum ama çok az geldi.1-2 pet kullanmışımdır.ilk gün geldi 2.gün kesildi .çok koyu renkte kahve rengi gibi ve tortulu bir şekilde bitti.normalde 5 gün sürer adetim ama 2 gün sürdü bu ay .acaba üstüne görmüş olabilir miyim??? başka bi hamilelik belirtisi yok ama bende. sadece adetimdeki değişiklikten yola çıkarak soruyorum . ltfn bilen biri cevap versinn

8 aralıkta adet gördüm adetim geçikince 2 defa test yaptım sonuç cıkmadı.ama hala adet görmedim bugun 41 gün.
akıntımda var halsizlik var
bazı tanıdıklara sordum idrar testinde hemen cıkmıyor dediler
sizce durumum nedir

başka adet belirtin yada hamilelik belirtin var mı ? idrar testinde 10 - 15 gün gecikmede belli olurmuş.istersen o zamana kadar bekle ve bir daha test yap. eğer negatif çıkarsa yine bi dr a git bence. gecikme onemli bir durum.geçmiş olsun cnm

arkadaşlar bir sorum olcak.14 ocak adet oldum ama çok az geldi.1-2 pet kullanmışımdır.ilk gün geldi 2.gün kesildi .çok koyu renkte kahve rengi gibi ve tortulu bir şekilde bitti.normalde 5 gün sürer adetim ama 2 gün sürdü bu ay .acaba üstüne görmüş olabilir miyim??? başka bi hamilelik belirtisi yok ama bende. sadece adetimdeki değişiklikten yola çıkarak soruyorum . ltfn bilen biri cevap versinn

olabilir bence test yapmalısın.benimde 17 gün gecikti adetim sonunda leke leke gördüm ama o kadar akmıyo sadece hafif pembemsi lekeler var anlamadım yani canım bende seninle aynı durumdayım.

inşallah hepimiz hamiş kalırız arkadaşlar hepimiz için hayırlısı kan testi için aç olmamız lazımmı

idrar testi için aç olmak gerekiyor.sabah kalkınca su bile içmeden yapmıştım ben . inş hamileyizdir hayırlısıyla

olabilir bence test yapmalısın.benimde 17 gün gecikti adetim sonunda leke leke gördüm ama o kadar akmıyo sadece hafif pembemsi lekeler var anlamadım yani canım bende seninle aynı durumdayım.

benim leke şeklinde değildi.adet kanı gibi ama koyu pıhtılı,tortulu gibi, rengi koyu renk.. ve 2. gün bitti kesildi.normalde 5 gün sürdüğü için endişelendim cnm tşk cvbın içina.s. inş hamişizdir

kızlar hepiniz tatil pozisyonundasın giremedim 2 gündür işlerim vardı misafirlerle ilgilendik dün misafir ler bende kaldı 4 aylık bebiş vardı akşam hiç uyumadı annesine uyu dedim ben bakaım bütün gece oynadım onunla allah bizede en yakın zamnda nasip etsin inşallah

bende yeni katıldım aranıza arkadaşlar 17aylık evliyim fakat henüz bebiş yok :KK43: gecen ay dr gittim pregesteron hormonum yetersizmiş fakat sağlıklıymışım olabilrmiş iki ay kullan kalırsın dedi gecen ay kullandım 25 ocakta başlayarak tekraar kullanıcam inşlh hayırlı haberi sizlerle paylaşırım

ben de varım:KK43:((şubatta çift çizgi istiyorum hem de çok...bu ay çok umutluydum bütün belirtiler sanki vardı ama psikolojikmiş...erken gebelik testi yaptım negatifti..karbonat testini denedim arkadaşlar sanki suya taş atmışım gibi birden dibe cöktü sonra ucuz testlerden yaptım aynı gün de regl oldum hayallerim,dünya başıma yıkıldı:KK43:((
şubatta Allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah..

X