Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

firdevs belenay tarif ettiği gibi yaptınmı ben yaptım ama yinede olmuyor görünmüyor:uhm:

işimi bitirdim geldim
benimkine tlf ettim çarşıya gidiyozmu diye
hava çok soğuk dedi
bende olsun noolur razıyım dedim
anladı halı aldıracamı çağırmıyo uyanık
o halı er geç bu eve gelecek o kadar

oooooooo muun_suun gelmiş nerelerdesin bakim sen hoşgeldin canım nasılsın bizler de bir değişiklik yok yerimizde sayıyoruz sende varmı bi gelişme anlat bakalım nerelerdeydin kaçaka.s.

hoşbulduk canım.valla ne desen haklısın hakikaten kaçak sayılırım.ama takibimdeydiniz:jeyyar:ara sıra okuyodum ama ne bileyim yazamadım bir süre. bende sizin gibi yerimde sayıyorum hala. geçen ay bir aşılama deneyimim oldu ama malesef sonuç hüsran.bakalım, okulların kapanmasını bekliyorum .tekrar deniycez galiba.hayırlısı canım ya .Allah hepimizin gönlüne göre versin ..:Saruboceq:

citos nerden bulup yapıyosunuz kıs bide ben deneyim
ben daha önce yapmıştım
kalabalık ediyo mesajın altında diye kaldırdım

bilemiyom oldumu
neyse çarşı marşı yok
eve geliyomuş
yarın giderim bende çarşıya hehhehh

yarım yamalak anlatmışlar bee:1closedeyes:
ben ilk seferde çok kolay yapmıştım:nazar:
o sayfayı bulamadım:bbo:
bunlardanda anladıysam arap bacı olayım-tatlicadiarzu-

okyanus sende hiç gelmedin canım:1hug:
bu saatlerde burda olman lazıma.s
nerdesin çabuk söle:kızgın:

canım ya sorma bütün gün elektrikler kesikti akşam geldi bende bi girip bakiim dedim
yarın dr a gidicem kalp atışlarını duycaz inşallah dua edin:Saruboceq:
hakçacım keseyi görmüşün:nazar: çok sevindim canım hayrılsı olsun şimdi sıra kalp atışlarında inşallah en kısa sürede onu da duyarsın canım yaa
belenay iyiyim canım bi yaramazlık yok
darısı başınıza kızlaaaaaaaaarrrr:Saruboceq:
herkese iyi akşamlar

merhaba arkadaşlar, sormak istediğim bişey var. gebelik öncesi kontrol için dün doktora gittim. adet günümden 10 gün geçmiş olmasına rağmen yumurtalıklamın gelişmemiş olduğunu söyledi. normalde 10. günde 10mm olması gerekirken 7mmymiş benimki. bu ay hamile kalma ihtimalim var mı acaba. doktora sormadım çünkü moralim bozulmuştu aklıma bile gelmedi.

uğraştınız bi imzaylananiknanik
ahada kociş geldi mecbur çıkıyom:a015:

Evet bugün yoktum bende herkese simdiden iyi haftasonları .Doktora gittim ve bütün gün izinliydim.Çalışmamak ne güzel yaa telefon trafiği yok,ses yok ,toplantı yok ohhh yattım evde bütün gün elektrikler de gitti sonra geldi nete gireyim dedim hat yok aman bosver uyu dedim ve yattım eşim gelene kadar uyumuşum yemeklerimde vardı zaten :))Ama uyandığımda başım çok ağrıyordu eşim şekerli su yaptı iyi geldi .Ağrı kesici almam ben asla iyi geliyor bana şekerli su...

Doremi çok ama çok sevindim senin için bugun bende gittim doktoruma bana da güzel seyler söylediRahat olmamı stresten uzak durmamı kafamı fazla seylere yorma dedi ve bugün prolaktin tahlili için iyi uydunmu diye sordu .Bende evet dedim.Horman tahlili yapılırken en geç aksam 9 a kadar yemek yenmeli ve 22-22.30 gibi de yatıp sabah iyi uyanmalısın dedi.Heyecan yaptığında bile prolaktin yükselirmiş diğer hormonlar da.O yüzden kan tahili vermeden önce 10-15 dk dinlen dedi .Bende doktoruma sorularımı sordum..Dostinex ilk 1 hafta da değerin düşükse zaten düşürür ama biz genel olarak kontrol altına almak için 8 inde kullanılması öneriyoruz dedi.Ben hamile kalma olasılığını sordum ilaç tedavisi boyunca prolaktinin 100 ün altında ise olma olasılığı yani hamile kalma olasılığı var dedi.Prolaktin yüksekse bu beyinle alakalı ve sen hamile kalmanı engeller dedi.Eğer ilaç kullanırken hamile kalmışsan genel muayene edip bırakıp bırakmayacğını kan tahliliyle bakarız dedi.Prolaktin takibi önemli dedi.Ve bende tedavi olunurken hamile kaldığımı öğrenip daha sonra ölümle gerçekleşmesini dostinex'e bağlayabilirmiyiz dedim.Ben böyle olayla karşılaşmadım dedim.Bilinmeyen bir infertitidir dedi.Doktoruma bunları soruyorum size çünkü cevremde bazı arkadaşlarımın ve benimde kafama takılan sorular oldu dedim ve sormak istedim dedim. Salı günü bende prolaktin sonucumu alıcam ve yumurtalıklarıma baktı hepsi normal sağ 16 sol 18 mm.i))) umarım güzel seyler olur bizim içimmm .Hayırlısı yaa umudumuzu kaybetmeyelim.....
Sevgiler herkesee

X