Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

günaydın arkadaşlar nasılsınız bakalım bugün tatil başladı kimsecikler yok güzel bir gün olur inşllah

günaydın kızlar okyanuscum inşaalah bebişinin kalp atışını duyarsın Allah sağlıklı bebiş versin canım dualarım seninle öptüma.s.

ayyyy imzam olmuşş belenaycım ellerine sağlık canım benim çok tşkkr :))))))) hemde güzel seçmişin Şeniza.s.

Merhaba ve günaydın, bebek bekleyenlere Allah tamamına erdirsin, sağ salim inşallah. Ben ve benim gibi olmasını için uğraşanlara da sabır ve azim diliyorum. ( 4 yıllır sabrediyorum ) umudumuz tükenmesin...

Herşey güzel olacak, gülümse...

mrb kızlar.. bi süredir yoktum .. işler acayip yoğundu ve eve de geç geliyordum...
malum konularımıza gelince çatlatma iğnesinden bu yana 9 gün geçti.. beklemedeyiz... doktor 27sine kadar adet görmezsen gel dedi... görürsem de üçüncü günü yine gidicem ve ikinci serophene / ovitrelle kürüne başlayacağız .... öffff... beklemek zor ama başka şans yok... ama bu ay enteresan bi şekilde içim daha rahat.. hadi hayırlısı bakalım::)) öpt herkesi

=)))
Meraba canım,aynı gün vurunmuşuz çatlatma iğnesini ve aynen senin gibi bu ay benimde içim çok rahat ve çokı az düşündüm bu konuyu,siteye bile girmedim fazla.
Umarım aynı zamanda güzeL haberLer veririz=) 28 Ocakda benim adet tarihim.Bakalım bekliyip görücez.SevgiyLe kaL=)

benimki de 24 ocak görünüyor ama geçen ay ilk defa 4 gün gecikmişti... normalde benim çok düzenli olur.. o nedenle geçen ay heyecanlanmıştım da:( buralarda bir arkadaş şöyle bi yorum yaptı: "eskiler der ki adet düzensizleşmeye başladığında bebek gelecek ama yer arıyor yakındır gebelik" dedi.... amaaannn.. bunu duyunca ben bi heyecanlandım ki.. sanki bilimsel bi açıklama duymuşum hissi içinde::)) bizi rahatlatan ve ümit veren yorumlara ne kadar ihtiyacımız var değil mi::))

maatcım hoşgeldin hadi bakalım bekliyoruz bebiş haberini inşallah şimdi günlerde geçmek bilmez yaaa dimi ama olsun sabrın sonu selamet bu bekleyişin sonuda bebiş olur inşallah canım benim

ayyyy imzam olmuşş belenaycım ellerine sağlık canım benim çok tşkkr :))))))) hemde güzel seçmişin Şeniza.s.
beğendiğine sevindim aslında aceleye geldi iş yerindeyim fazla uğraşamadım daha güzelleride var müsait bir zamanda bakarız istersen ama buda tatlı oldu dimia.s.

hayırlısı walla... bu aya bi rahatlık var ki içimde... geçen aylarda daha kafama takıyordum... sanki bu ay ya da öteki ay sonuçta eninde sonunda olaccak moduna girdim ki bu da beni rahatlatıyor... takvime herhangi başka bi nedenle bakınca hatırlıyoruım beklemede olduğumu ::)) sen de bayağı hafiflemişsin ha::)) 1 kilo sonra toplamda 10 kilo vermiş olacaksın.. süpersin

hoşgeldin maatcım geldine sevindim uzun zamandır yoktun aramızda özledik seni inşaalah bebişin yakında gelir sana:1hug:a.s.

citosum tşk edrm... fırsat buldukça uğrayacağım... öpt kocaman

tamam canım bizi habersiz koyma daha bebişlerimiz olcek onları konuşacağız burda bu topik çok uğurlu buraya giren hamiş olarak çıkıyor kaydirigubbakcemile3a.s.

selam kızlar epeydir giremedim sizleri çok özledim..yazmasamda okuyorum arada girip ama 1 hafta oldu heral girme fırsatım pek olmadı nasılsınız ne var ne yok..iyisinizdir inşallah canlarımm..

KesinLikLe öyle=)
Ufacık bi belirti,bi kelime söylenmesi bile yetiyo o heyecana kapılmak için=)
E Allah biz bu kadar isteyen kuLLarını geri çevirmez umarım..

hg pink rose yeni yıl hamilelerimiz okyanus84 ve hakca canım

canım sağolasın..okyanus ve hakça yı kutluyorum hayırlısıyla evlatlarına kavuşurlar inşşş..darısı başımıza inşş...

KesinLikLe öyle=)
Ufacık bi belirti,bi kelime söylenmesi bile yetiyo o heyecana kapılmak için=)
E Allah biz bu kadar isteyen kuLLarını geri çevirmez umarım..

amiiiiiiiiiiiiinn...inşşşş.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…