Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kan da neden baktırmıyorsun canım...hangi hastaneye gidiyorsun van da..safiye hanım varmış arkadaşım ona gidiyor iyi dr diyor.

özlem bayramoğlu na gidiyordum 2 aydır hiç uğramadım
bende hem pko hemde prolaktin olduğu için hep eşine yönlendirdi.bende 6 ay daha bekleyip sonra tedaviye başlamaya karar verdim.
bu arada bazı kürler yapçam belki işe yarar

ecriiiiiiiiiiin nereye kayboldun gııııııııı....
neyse bende gidiyom bircan da hiç yazmıyo zaten
hekese iyi geceler.bye

hihoyyytİYİhihoyyytGEhihoyyytCEhihoyyytLERhihoyyyt

ne uyuyonuz beni uyku tutmadı:nazar:
tabi hemen buraya geldim:jeyyar:
neyse hadi yarın görüşürüzlülülülülülü

cumakr2qa5fq7.jpg
bu arada saat 12 yi çoktan geçmiş cuma olmuş HAYIRLI CUMALAR KIZLAR Şeniz

vildancım hayırlı cumalar canım cuma niyetine Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah.

hayırlı cumalar inşaallah herkese canım inşaallah herkese hayırlı evlatlar verir en kısa zamanda en hayırlı zamanda

herkese günaydın...Cumanız Mübarek dularınız kabul,evleriniz bebişlerle dolsun.Amin...

kızlar benim 10:00'da doktorda randevum var bana dua edin lütfen inşallah hayırlısıyla keseyi görücez.sağlıkla inşallah...

günaydınlar herkeze cumalarınız mübarek olsun dualarınız kabul olsun kucağınız bebişle dolsunnn aminnnnnnn:Saruboceq:a.s.:dance:

herkese günaydın...Cumanız Mübarek dularınız kabul,evleriniz bebişlerle dolsun.Amin...

kızlar benim 10:00'da doktorda randevum var bana dua edin lütfen inşallah hayırlısıyla keseyi görücez.sağlıkla inşallah...

hakca dualarımız seninle merak etme Allah gönlüne göre hayırlı evlat versin darısı başımıza inşaalah:lepi::teytey:

kızlar günayyyyddddddddddddddıııııııııııınnnnnnnnnnnn hayırlı cumalar

hakçacım bizi habersiz bırakma ne olursun

ARKADAŞLAR BAKIN NE BULDUM

BURUN KARIŞTIRMAK SAĞLIK AÇISINDAN FAYDALIYMIŞ MEĞER

Toplumda hoş karşılanmadığı için engellenen "hap yapma", bilim adamları tarafından yararlı bir eylem olarak açıklandı. Hatta, burundan çıkarılan atıkların israf edilmemesi ve yenmesi gerekiyor! Avusturya'daki Innsbruck Üniversitesi akciğer hastalıkları uzmanı Doktor Friedrich Bischinger, toplumda ayıplanan burun karıştırma sırasında bu organdan çıkarılanların vücuttaki mikroplara karşı koyan etkili bir ilaç olduğunu söyledi.

Çocukları engellemeyin
Özellikle çocukların burunlarını karıştırmalarına engel olunmaması gerektiğini söyleyen Bischinger, "Burun karıştırmak otomatik bir reflekstir. Tıbben de çok yararlıdır. Hatta içinden çıkanlar da vücuttaki mikroplara karşı koyan etkili bir ilaçtır, yenmesinde sanıldığı gibi zarar değil yarar vardır" diye konuştu.
Mendilden daha etkili
Burnun parmakla karıştırılmasının "mekanik bir temizlik" olduğunu belirten Doktor Bischinger, parmakla yapılan temizliğin mendille
yapılandan daha etkili olduğunu söyledi

hakca merakla bekliyoz... bize güzel haberlerle gelirsin inş... inşallah bebeğin çok iyidir sağlıklı sıhatli kucana alırsın hayırlısıyla.... yüce rabbim bu mubarek günde içten yapılan duaları karşılıksız bırakmaz inşallah... yüce rabbim isteyen herkese eli ayağı düzgün, sağlıklı sıhatli, akıllı zeki, güzel en önemlisi hayırlı evlatlar nasip etsin bizide unutmasın AMİN.... NE OLUR SİZDE BUGÜN DAHA FAZLA DUA EDİN...

hakca gelir gelmez yaz bize heeeeeee ona göre

hayırlı cumalar kızlaaaar ben halaa gebe kalamadım gebe kalamayanlar listesinde bende varım , beni de ekleyin , yumurtlama tedavisine başladım bakalım bu ay nolacak , Rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasib etsin,

citos nasılsın canım bi gelişme varmı sende

günaydın canım iyiyim sağol bende gelişme zayıflama yönünden var şuan soğan suyu hayıt suyu civanperçemi içiyorum çalışmalara devam ALLAH,tan hayırlısıyla bebiş bekliyom sen nasılsın canım senin durumlar nasıl:ecrin_bebek:

canım inş en yakın zamnda hamiş haberleri veririz burdan hepimiz allah'ım bu mübarek cuma gününde hepimizin dualarını kabul eylesin bir an önce hamiş haberleri ile dolsun taşsın kulübümüz

X