Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar birşey soracaktım benim adetim bugun bitti..ama sanki yeni adet olcakmışım gibi çok agrım var igne batması gibi sizce neden dr gitmek istemiyorum offf.vildan sen bilirsin bi yardım ediver.sol yumurtalıgım da daha çok agrı var ama aynı zamanda sag taraftda da arada igne batması gibi oluyor.yoksam hamilemiyim ikizmi ne:))

1 saat oldu buralardayım gelen giden yok.
iyiki geldin
canım inşallah hamişsindir amaadetim yeni bitti diyosun
bu belirtiler yumurtlama belirtileri olabilir

benim adetim 23 aralıkdı ama olmadım testler yapıldı gebelik yoktu.farlutal verdi ve adet oldum ben ama normal zamandaki gibi degildi adetim hiç agrım yoktu.çok agrılı geçewr benim adetlerim.ayy bilmiyorum ya farlutal kullanmaya başlamadan bi iki gun önce akıntım başlamıştı bende pek akıntı da olmaz..amannn offf dr görmek istemiyorum artık...

yok yapmadım yapsam da çıkmazki geçen hafta kan testinde çıkmadı.eger varsa 2 haftalık olabilir.bilmiyorum ya.bu agrı beynimi bulandırdı şimdi offf çok agrıyorr...

benimde kaç gündür göğüslerimde karıncalanma var ya kaşımak istiyom of çok kötü

haklısın canım gerçekten kafayı yedim ben. adet olamıyorum heryerim şişti ya.offfff offff

evet bencede kafayı yedik kızlar ben test yapmadım çıkmaz daha herhalde 2 gün gecikmeyle bi 5 gün bekliyim diyorum adet belirtilerim var mesela çenemde bi sivilcem çıktımı anlıyorum adet olcağımı ve dün çıktı göğüs uçlarıma dokunmıyorum ama şişme falan yok.kasıklarıma arada bir iğne batması oluyo.bide bügün afedersiniz kokoreç yedim ve aşırı midem bulandı...ama nedendir bilmiom

hani diyolar ya düşünmeyin kafaya takmayın.bir an bile aklımdan çıkmıyo ya nasıl takmam.ah bi düzenli adet olabilsem yeter bana

ben birazdan çıkarım kızlar yarın sabah kurdela nakışı kursuna başlıyorum .çok heyecanlıyım okula yeni başlayan çocuklar gibi..

biliyom o kursları eşim halk eğitim müdürü ara sıra gidip bakıyom o kurslara.çok hevesleniyorum am azaman yok.çok zevkli olsa gerek kolay gelsin sana.

X