Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

amiiiiiiiiiiiiiiin inşallah bizde hamiş oluruz kutlarız dagıtırız buraları bütün topiklere yazarız hamileyim diye inşallah yarabbiiiiiimmmmmmmmm:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

kaderden ötesi yaşanmazmış ama bizim kaderimizde inş anne olmak var
ben inanıyorum umutluyumm bende pazartesi doktora gidip ilaç yazdırcam
o ilacı kullanınca çok kötü oluyorum ama başka çarem kalmadı
en azından adetim düzene girsin başka bişey istemiyorum

inşallah ne bileyim ne kadar çabuk olursa o kadar güzel olur gibi geliyor insana tabi ama bilemiyoruz herşeyde bir hayır vardır zamanı gelince olur hayırlısıyla
inşallah

ayrılık kolay degil senin yanındaaaaaaaaaaaa.video varya bi çocuk söylüyo çok güzel yaa...,
yaşasın hasta oluyorummmmm

geldim tatlım
hastayım
sorunlarım farklı
hiç uğruyamıyorum
gerçekten HAKCA hamilemi:1shok::1shok:
çok şaşırdım ve çokta sevindim yuppiii:dance::dance:
rabbim tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:

geldim tatlım
hastayım
sorunlarım farklı
hiç uğruyamıyorum
gerçekten HAKCA hamilemi:1shok::1shok:
çok şaşırdım ve çokta sevindim yuppiii:dance::dance:
rabbim tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:

evet hakca hamile :CüvCüv:2 gündür kutlama yapıyoruz :teytey::teytey:
çok güzel bir haber tabiki :CüvCüv:
senide özledik ama arada bir ceee de en azından Şeniz

evet hakca hamile :CüvCüv:2 gündür kutlama yapıyoruz :teytey::teytey:
çok güzel bir haber tabiki :CüvCüv:
senide özledik ama arada bir ceee de en azından Şeniz

inan bende çook sevindim yaaa
süper haber bu inşallah darısı başımıza
derim tatlım sağolasın sendekaydirigubbakcemile5

ay inanmıyorum ceydaaaaaaaaaa gelmiş çok sevindim ya nerelerdesin sen ceydacım iyice kayıplara karıştın çok özlettin ama olmuyo böle

ayyyyyyyyy cok sevındım hakcamız anne oluyoooo
canım cok tebrık ederım darısı bızım basımıza inş.
alin,rufeyde,merve,sultan,smh,bahar,yasemin,beleyna,maat ve butun kızlar inş.bırgun bizlerde anne olacagız hepnızı kocaman optum kızlar

slm rufeydecım arasıra ugruyorum ama hep yabancılar vardı yazıp cıkıodum sızlerı gorduume sevındım

malum esım hacdan gelınce gelen gıden oluyo bıde tayın cıkarttık2 ay sonra bursaya tasınıyoruz esyalarıda toparlamaya basladım pek vaktım olmuyo ınan bugun belostan duyunca ınanamadım hakcanın hamılelıgıne hemen bı sıteye gıreyımde yazayım dedım sen neler yapıon

malum esım hacdan gelınce gelen gıden oluyo bıde tayın cıkarttık2 ay sonra bursaya tasınıyoruz esyalarıda toparlamaya basladım pek vaktım olmuyo ınan bugun belostan duyunca ınanamadım hakcanın hamılelıgıne hemen bı sıteye gıreyımde yazayım dedım sen neler yapıon

iyi sayılırım bende dün yine kırmızı kartı gördüm canım sıkıldı tabi hayırlısı olsun ama insan üzülüyor şimdilik niyetim başka bir dr gitmek bakalım kısmet artık çok sevindim tayinede hayırlısı olur inşallah....

kızlar öncelikle teşekkür ederim. sağolun yokluğumu hissetmişsiniz. bende sizler gibi gözlerim arıyor girmeyenleri...hamileyimmmmmmmm 4 haftalık...Allah tamamını erdirsin nerde varsa...darısı başınızaaaaaaaaaaa....

firdevscim 2 yıldır istiyorduk. bu 2 yıl içinde 2 kez kimyasal gebelik geçirdim. geçen ayda
3.aşılamayı denemiştik sonuç negatifti. şimdide doğal yolla oldu. darısı sizlerimn başına inşallahhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

bebişim benimmm:dance:
çook sevindim:lepi:
rabbim tamamına erdirsin:Saruboceq:
darısı hepimizin başına:Saruboceq:

kızlar ne buldum okuyun bakalım adamın derdi neymiş!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lütfen pijama giyme kadinim !!!!! Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

Kılım o kadınlıkla hiç bir alakası olmayan şeylere. Yatağa pijamayla girmiyor mu karım, deliriyorum.
"Neden giyiyorsun şu şeyi?" diye sorunca... "Üşüyorum" demez mi!
"Kan testi yaptıralım o zaman" dedim. Anemik filan mı acaba diye.
Yorganı değiştirdim, odamıza klima da taktırdım. Olur ha, belki rahat olabiliriz diye.

Yok kardeşim!
Yine gidip gelip o pijamaları giyiyor; yazın yazlık, kışın kışlık cinsi.
Kabus gibi, dalga geçer gibi. Hiçbir cazibesi yok ve kötü!

Aramıza bin tane sorun girdiği yetmezmiş gibi, bir de bu salak sulak pijamalar giriyor.
Giy en seksi gece giysini de öyle uyu! Yok! Nerde?
Vitrin süsü mü bu seksi dantel gecelikler, yoksa yatağımızda görmek için mi ha bunu bir anlasak hele?
Hadi olmadı hiç giyinmesin benim kadınım! Daha da iyi. Bana uyar, hiç bozmaz.
Sarılalım birbirimize, ten temasımızla uyuruz. Sevişiriz sevişmeyiz hiç fark etmez. Ha üşürsek sırnaşırız belki bahanemiz de olur, buzlar erir.

Oh ne âlâ.
Ne diye üretiyorlar kadınlara bu sözde sempatik; ama itici pijamaları bilmiyorum. Ben karşıyım. Hiç de sempatik bulmuyorum. Bence bunların üzerine
"18 yaşına kadar uygundur" ibaresi eklensin. 18 yaş sonrası satışı asaklansın.
"Ben de çizgili Sümerbank pijama giyeyim gör bak nasıl oluyormuş" deyince de
gülüyor bana. Beni hiç öyle düşünemiyor. Al işte! Yine çifte standart. E ben dalga geçsem bu ayıcıklarla? Yok olmaz! Alınır. Kalbi kırılır. Hatta siz de
bana: "Yuh odun!" dersiniz.

Pijama çekici değil. Çok itici. Anlayın şunu.
İç gıcıklayıcı bir kıyafet olsa adı "Pijama" mı olurdu?
Öbürlerine ne denmiş?
Gecelik!
Tanımına ve anlamına yakışan bir isim; gece giysisi...
Gece gece "Noel Baba" veya "ayıcıklar" var yanımda yatan kadınımın üzerinde!
Korkunç bir durum. Bilmem anlatabildim mi?
Kadın yatağına KADIN olarak girer.
Etekleri vardır, bacakları açıkta kalır.
Sokağa çıkarken kadın ne kadar şıksa, gece de o kadar şıktır ya da olmalıdır. Ben karımdan bunu beklerim. Sen gündüz işe giderken kadın gibi
ol, gece git anneannem gibi ol.

Olmaz.
Elin adamına mı bu özen derim ben de?
Yatağa, aşkın mekanına özensizlik yakışık almaz. Aşk yerine yakışmak gerekir.
Benim güzel karım bu dandik pijamaları çocuğumuz olunca giyer oldu maalesef.

Geceleri emzirmeye kalkıyordu tabi, uykusuz yorgun, düşünecek hali yoktu biliyorum, hemen kafama kakmayın. Ev de kalabalıktı malum. Başbaşa kalmak ne mümkün. Gece her odadan bir başka "anne" çıkıyordu, oydu buydu derken uzun bir süre zorlandı tabii anlıyorum. Seksilik rafa kalktı, arada kaynadı ve unutuldu.

Aramıza "ayılar" girdi!
Hadi o zaman anladım; ama şimdi neden?
Bunun bahanesi olamaz.
Ten temasının yaratacak olduğu doğal sıcaklıktan kaçmak yazıktır.
Eğer karım o pijamaları giyiyorsa, kesin bilinçaltında bir sorun vardır dedim. İçindeki kadınlık hissi bitmiştir, ölmüştür diye düşündüm.
Hatırlatmaya karar verdim.

Bir süre sabırla bekledim.
Kendimce yine hayaller kurdum, belki gider harika şeyler alır diye. Yok yapmadı.
Sonra: "Ulan oğlum ne bekliyorsun? Yürü, sen davran!" dedim kendime.
Gittim, mağazayı satın alasım geldi o kadar gözüm döndü. Hem kendimin, hem de karımın zevkine uygun bir şeyler aldım.

Eve geldim.
Ellerimde paketler "Gel peşimden" bakışı attım.
Geldi. Şaşkın. Meraklı.
"Al bakalım paketleri!" dedim gözlerimle. Az laf çok iş.
Gece giysisi öyle değil, böyle olur.
İyi oldu:)

gene tek kaldım ağlamak istiyorumsenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama:roflol::roflol::roflol:

saol canım ben eskı uyelerden aslında onceden hep burdaydım ama sımdı fazla gırmıyorum bende anne olmak ıcın cabalayanlardan ıste sen nasılsın
bıde su hamıs lıstemızle umut lıstesını bılen varsa nolur bı yazssın yaaa kımler var kımler yok cok merak edıom bulamıom bırturlu lısteyı

X