Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

benimde en son kistim 7 cm idi
dr ameliyatı uygun görmedi
ameliyat sırasında kanama açılabilir o zamanda kanamayı durduramazlarsa rahmini alırlar demişti
benimkide ilaçla eridi

yok valla ilkini bulduk da ikincisi kaldı kaydirigubbakcemile3

Allah bağışlasın ikinciyi de sana nasip etsin inşallah

çok yalnızım bursada gelen yok giden yok. kızımda kreşe gidiyor öyle yalnız hisediyorum kendimi. bi tane daha olsa çok iyi olurdu diyorum.. allah gönlüne göre versin canım inşallah en yakın zamanda hamiş haberlerin alırız..

kızlar hep ikiz oluyor arabalarımda çok var..isterim aslında birden üçtane.. diğer arkadaşlar yeni katılan hepiniz hoşgeldiniz

yok valla ilkini bulduk da ikincisi kaldı kaydirigubbakcemile3

Allah bağışlasın ikinciyi de sana nasip etsin inşallah

çok hoşsun yaa ilkini buldukta diyo gel öpücem seni:1hug:
allah kimin gönlünde ne dilegi varsa verir inşallahh

çok yalnızım bursada gelen yok giden yok. kızımda kreşe gidiyor öyle yalnız hisediyorum kendimi. bi tane daha olsa çok iyi olurdu diyorum.. allah gönlüne göre versin canım inşallah en yakın zamanda hamiş haberlerin alırız..

bak yalnız değilsin artık alışınca iş yapmaya bile vakit bulamazsın valla

boykotvq9.jpg

citosu boykot ediyorum konuşmuyo diye

ne olsun bebek derdıyle yanıp tutusanlardanım.kımseye derdımı anlatamadıgım ıcın burdayım ıste mılltın derdıyle uzuluyorum hamılelık haberlerıne bı o kadar sevınıyorum allahım burdakı herkse yardım etsın ve bol bol bebıs versın ınsalh

bende ikiz istiyorum
en azından birine istediğim ismi koyarım diye düşünüyorum
bide nerde çokluk orda...........bereket

ama ne eşimin akrabalarında nede benim tarafımda ikiz hiç yok

ne olsun bebek derdıyle yanıp tutusanlardanım.kımseye derdımı anlatamadıgım ıcın burdayım ıste mılltın derdıyle uzuluyorum hamılelık haberlerıne bı o kadar sevınıyorum allahım burdakı herkse yardım etsın ve bol bol bebıs versın ınsalh

üzülme bitanem allah yar ve yardımcın olsun cümlemizin inş
burda hiç kimse umutsuz degil
er veya gec olucanı biliyoruzz

birazdan yemekteyiz başlar bakalım bugun ne yapcaklar umarım tatlı sevmedigim bişeydir yoksam kalkıp yaparım.
kızlar büsküviyi margarinle togurup borcama döküp üstüne bişeyler dökülen bir tatlı varya yapmasını bilen varmı söyleyebilirimisiniz

vildan kız sana hak tanımıyormu eşin bebişin isim konusunda dogum belgelerini sakla sen yazdırırsın nufusa:))benimki gık bile diyemedi ben bunlar olcak dedim o da tamam dedi:))yaw ben çok fenayım:))

lücian yaş kaç canım kaç senelik evlisin daha önce tedavi gördünmü veya tedavi görüyosan hangi tedavi uygulandı kısaca anlat bakalım

X