Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar ben istanbuldan 2 yıl önce geldim bursaya. çok güzel bursa. yalnızlık zor oluyor biraz ama. bütün ailem istanbulda çünkü....

ecrin kolay gelsin erit o yediğin börekleri
zug iyilik canım senden naber
ISKOC 1 kızım var 8 yaşında canım
citos ses ver ayran içtik ayrı düştük anacım senle

ben bursadan nefret ederimya.benim 6 tane kuzen orda evli 3 gün bile dayanamıyom.çok basık geliyor ben nefes alamıyorum orada allahım büyük konuşmayayım belki başıma gelir ne büyük konuşsam beni buluyor.eşim memurluk başvurusunda bulundu umarım devlet eşimimemur olarak almaz:))))ben gidemem ist dan başka yere sen tek gidersin dedim çok bozuldu sonrada gel sen seç illeri diyo bende ist varsa yaz gerisi olmaz dedim ama türkiyenin heryerini yazdım ama allahım nolur çıkmasın..

son kelimem yanlış olmuş türkiyenin heryerini yazdı adam. alalhım nolur çıkmasın.

ecrincim bende senin gibi çok büyük konuşmuştum. hemde benim ikiz kardeşim var ayrılmak öyle zor geldiki. babamda yok sadece annem herşeyimdi ve hepsinden ayrıyım. kısmet bu. inşallah gönlüne göre olur herşey... yalnızlık çok zor ama

burdakiler zaten hep bebiş istiyor:))hayırlısı ya napalım daha 4 ay oldu korunmayı bırakalı olcak inş.bigün.

ay ben gidemem başka şehire annem babamı abimi yegenlerimi bırakıp.denizi üsküdarı nasıl bırakırım allahım...ben ailemi görmeden 3 gün duramamki....inş.olmaz..

9 aydır korunmuyorum. 8 cm mandalina büyüklüğünde kist çıktı. acil ameliyat dediler. olmadım başka dr gittim. ilaçla eridi.şimdi beklyorum bende...kızlar herşy kısmet ya...

iskoç ne güzel senin ikizinin olma olasılıgı çok yüksek ozaman ne güzel..ikiz bayanın tarafında varsa oluyormuş bir taşla iki kuş vurursun inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…