Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

herşeyin başı saglık aslında
öyle bi gün geliyoki insanın hiç bişeyde gözü kalmıyo
benimkisi bahane iradem zayıff kilo alırım almam o ayrı hiç bişey o zehir kadar kötü degil
bende şubatta 28e gircem 16şubat unutma haaa

citossum doritosum üzülürüm diye umutlanmak istemiyorum.çok midem bulanıyor kızlar ayyy arada vurup geçiyor bir garip umarım hamileyimdir.sol yumurtalıgım şiş gibi sanki offffff:)))

citossum doritosum üzülürüm diye umutlanmak istemiyorum.çok midem bulanıyor kızlar ayyy arada vurup geçiyor bir garip umarım hamileyimdir.sol yumurtalıgım şiş gibi sanki offffff:)))

kızzz gitbi kan testi yaptır bari valla benide umutlandırdın iyice delikafadulden

yadel valla hiç zorlanmadım diyebilirim hemen bıraktım bak 3 hafta olcak galiba içme istegide hiç yok.ama kilo aldım bende farkındayım.50 tane falım sakız aldım sakız çignemekten öldüm ilk zamanlar.atlattım ya.inş.başlamam.saglıgımızı kaybediyoruz boşuna..hiç ugruna nefes alışım bile nasıl düzeldi anlatamam..

citosum cumartesi gitcem doktora adet olmazsan gel dedi.cumartesiye kadar beklicem...sürpriz bebek olsun:))

geçmiş olsun vahide bende birazdan arkadaşıma gitcem 6.5 buçuk aylık hamile 6 aydır yatıyor adım atmıyor myom var onda da evlendi 15 gün sonra hamile kaldı ve yatıyor hep dr hamile kalman bile mucize demişti bayagı büyükmüş myomu..millette hemen oluyor yawww

tahlil yapsan en fazla birgün üzülürsün ecrin yada inş sevinirsin
ama böyle bekleyerek kafayı yiycen kuzum
bence hiç bişey beklemek kadar kötü degil
inşş hamiledirsin allah korktuguna ugratmasın.

bu tür ameliyat sonrası yapışıklık olurmuş

o işler hiç belli olmuyoki dr olmaz diyo
allah ol diyo bu drlerin bilecegi bişey degil.
hakkkında hayırlısı olsun idrar testi için3gündaha bekle
kan tahlilini istedigin an yaptıra bilirsin.

ben 2 sonuca da hazırım tatlım çok umutlanmıyorum rabbim bilir herşeyi.

senin durumuna okadar çok düştümki umutla umutsuzluk arasında gidip gelmeler
hergün rüyamda hamile oldugu görmeler
oooofff off şimdi bakıyorumda herşey olucana varıyo boşuna kendimi yemişim
halada yiyorum ya ben her test yaptıgımda gözlerimden yaş süsülür öylece kalırım
ertesi güne hiç bişey kalmaz dedim ya İNADINA BEKLİYORUM GELMESEDE

slm kızlar
anca girebildim yaaa beni almıyo site:dilcikar:

Kadinlar Kulübü Sayfası geçici olarak hizmet dışıdır. Lütfen, daha sonra tekrar deneyin. Bu geçici sorundan dolayı özür dileriz. yazıyo
sizdede oluyomu
bu arada sabah erkenden bayaa bi gelen olmuş

citos naber napıyon Şeniz
yadel ne işin var bu saatte burda seni görmeye pek alışık deeelim

neyse kızlar 15 dakika sonra görüşürüz
sayfadan çıkmıycam hemen gelicemyerimseniben

citos naber napıyon Şeniz
yadel ne işin var bu saatte burda seni görmeye pek alışık deeelim

bu gün kalkar kalkmaz kendimi buraya attım
caktırmadan senide bekledim ama gelmedin:dilcikar:
bende bazen gec baglanıyorum siteye ama zafer biziiiimmmsüprizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…