Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyilik canım topikleri dolaşıyom anam sen zaten zayıfsın niye spor yapıyon gerçi sağlık için iyi ben zayıf ulsam kılımı kıpırdatmam ama malesef şuan mecburumsositososito

iyilik canım topikleri dolaşıyom anam sen zaten zayıfsın niye spor yapıyon gerçi sağlık için iyi ben zayıf ulsam kılımı kıpırdatmam ama malesef şuan mecburumsositososito

canımın içi zayıfım ama bu ara sanki kilo alıyom gibi hissttim
hem zaten akşama kadar evdeyim öglene kadar yatıyorum
hertarafım kireçliycek diye korkuyorum sen tam olarak kaç kilosunki
boyun kaç

ben şuan kilo vermiş halim 86 1 ayda 4 kg vermişim ben sigarayı bırakalı 4 yıl oldu önceden zayıftım sonradan duba gibi şiştim boy 1,65şakkıdı

ben şuan kilo vermiş halim 86 1 ayda 4 kg vermişim ben sigarayı bırakalı 4 yıl oldu önceden zayıftım sonradan duba gibi şiştim boy 1,65şakkıdı

bende korkudan bırakamıyom
beni anlamıyolar anam (hakcaya sevgiler) korku başa belaaa.
kaç yaşındasın peki tatlım

ben geldim bankaya gittim eve geldim ıspanaklı börek ayaptım fırında pişiyor eşim bu akşam 10 da gelcekmiş hamile olan arkadaşım var o aradı gelirmisin diye ona börek yaptım pişsin gitcem.citos ben hala adet olmadım 15 gün geçti kız adetimden.farlutal sonrası da 9.gün bugun ama tık yok yoksam ben hamilemiyim ki....inat ettim beklicem 12.günü dr öyle dedi.

citos birde geceleri çok midem bulanıyor benim umarım psikolojik degildir..yoksam bu gidişle psikolojiiyi bozcaz:))))))))

yadelcim ben 28 yaşındayım ve kocişin zoruyla sigarayı bıraktım çünkü kendisi içmiyor ve iyikide bıraktım tamam çok kilo aldım ama sağlıkta önemli herkes benim gibi olacak değil ya ben yapı olarak biraz agrasifim oyüzden sigaranın boşluğunu yemekle doldurdum ve bu hale geldim önceleri eşimle bebek düşünmüyorduk o yüzden kendime dikkat etmedimcokacimcoookcokacimcoook

boşver bekle vahide yada çok merak ediyorsan kan testi yaptır. ben 9 gündür bekliyorum.artık takmıyorum varsa var yoksa yok yoksa deli olucam düşünmekten.rabbim isteyen herkese hayırlı saglıklı evlat nasip etsin vakti zamanı gelince olur nasıl olsa...ya benim abimin eşi korunmayı bıraktı 20.gün test yaptı idrar evde hamile çıktı bu milletinki de bir garip:)))hemen belli oluyor hemen hamile kalıyor maşallah.

ben geldim bankaya gittim eve geldim ıspanaklı börek ayaptım fırında pişiyor eşim bu akşam 10 da gelcekmiş hamile olan arkadaşım var o aradı gelirmisin diye ona börek yaptım pişsin gitcem.citos ben hala adet olmadım 15 gün geçti kız adetimden.farlutal sonrası da 9.gün bugun ama tık yok yoksam ben hamilemiyim ki....inat ettim beklicem 12.günü dr öyle dedi.

hg ecrin sen inat ettin test etmedin ben burda meraktan çatlıycam:bbo:

X