Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

demek ayni gun evlenmisiz hemserim benim. :teytey: Bizimkindede tik yok. Dun laf arasinda belki birisi yarin bana bi demet cicek getirir dedim hiiic orali olmadi. Napalim artik olsun 3 senemiz doldu artik yeni gelin degiliz a.s.

Sizinde evlilik yildonumunuz kutlu olsun.a.s.

nice yıllara arkadaşlar Allah herkesin eşine uzun ömürler versin onlarsız bırakmasın bizleri aminnnnnnnnn

günaydın arkadaşlar... Çok güzel güneşli bir güne uyandık buralarada bugün, inşallah aynen bu şekilde de sonlanır gün... Ya 11 hamişde kaldık umut listesi bir duraklama dönemine girdi, fırtına öncesi sessizlik olabilir mi, bi patlama mı olacak ne dersiniz....
Evlilik yıldönümü olan arkadaşlar Allah daha nice yılları çoluğunuzla, çocuğunuzla, sevdiklerinizle geçirmenizi nasip etsin...

Günaydın herkese. Çok güzel bir hava var bugün. Pırıl pırıl güneş içimizi ısıtıyor. Evlilik yıldönümünüz kutlu olsun arkadaşlar. Daha nice senelere,sağlıkla, mutlulukla ve bebişlerinizle.

a.s.Belenaycım, Rockwellcim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun. Daha nice yıldönümlerine bebişlerinizle inşallah...

kızlar hepinize günaydın bugün çok güzel bir gün yaaaa dün eşimin günahını almışım adam oralı bile değil pek sevmez dedim akşam işten eve döndüğümde eşim kapıda bekliyordu içeri girme gidiyoruz dedi nereye dedim gidince görürsün dedi kızlaaaaar eşim beni lüks bir restorana götürdü :dance:ay çok şaşırdım çokda sevindim nasıl utandım biliyormusunuz benim adam öyle şeyleri bilmez sevmez dediğim için canım kocam süpriz yaptı yani kızlar dünün keyfini bugünde yaşıyorum ayrıca tebrikleriniz ve dualarınız içinde çok teşekkür ederim gece namazımdan sonra oturdum dua ettim hemde ağladım rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı ve uzun ömürlü evlatlar versin diye rabbim kimseye evlat hasreti yaşatmasın tabiki önce hayırlısı hepinizi çooooooooooooooooooooooooooooooook seviyoruma.s.

günaydın hepinize alinin dediği gibi dışarıda çok güzel bir hava ama malesef biz çalışanlar içeride oturup bu güzel güneşin tadını çıkaramıyoruz çalışmayan bayanlar siz değerlendirin bizim yerimize olurmu?

rockweelcim bebişle aramız iyi ama miğde bulantıları biraz olsun azalsaydı daha iyi olacak inşallah

belenaycım günaydın canım çok sevindim eşinle beraber güzel bir akşam geçirmene ilk süpriz eşinden gelmiş ikinci süprizi inşallah bebeğin yapar daha da mutlu olursun inşallahhhhhhhhhhhhhhhha.s.a.s.
bizde seni çok seviyoruzzz

Belenaycım kocan galiba forumdan senin yazdıklarını okudu seni utandırmak içinde böyle bir sürpriz yaptı:) İnşaallah sende çok yakında ona bebiş sürprizi yaparsın. Süarcım tabi çalışanlar olarak havanın tadını bugün çıkaramazsak ta hafta sonu çıkarırız. Ben inşaallah terslik çıkmazsa hafta sonu ailemle
Amasra'ya gideceğim. Kociş işlerini ayarlarsa gelecek. Ama gelmezse de ben ailem ile gidip baharın
tadını çıkaracağım. Bir daha gelmeyeceğiz dünyaya kızlar. Bebek olmadığı için kendimizi üzeceğimize
Allahın bize verdiği bu hayatı doya doya yaşayalım. Zaten nasipte bebek sahibi olmak var ise o gelip bizi bulacak.

Gunaydin kizlar, guzel dilekleriniz icin tesekkurler, ben sizin kadar mutlu uyanmamistim ama yazdilarinizi okuyunca mutlu oldum.
Suar senin teyzenin gelini hastanedeydi bebegide yogun bakimdaydi , bi gelisme var mi canim?

kız allah bebişini versin inşallah :roflol::roflol:yok yok içinden gelmiştir dimi tabi ya
valla alincim sen bu işi becerdin yani kafandan bebek atma işini tabi ya bahar geldi yaz geliyor hayata küsüp niye olmuyor diyeceğimize tadını çıkarmak en güzeli sanki stres yapınca geliyormu keratalar canları ne zaman isterse o zaman gelsin haylazlar bravo alincim sen işi çözdün heeey duydunuzmu bebk takıntılı arkadaşlar alin başardı :hooray:siz ne duruyorsunuz bakın herkesten önce hamiş olacak (biraz rekabet ortamı oluşturayım dedim)tatlicadiarzuyerimseniben

Yok valla kalamam hamile. Bu aralar koca çok çalışıyor çalışmalara ara verdik. Ama takmıyorum da kafama. Elbet kısmet olduğu gün gelecek. Ben burada hamile kalan arkadaşlarıma kendim kalmış gibi seviniyorum. Onun için hadi kızlar elinizi çabuk tutun hamile kalın. Sevindirin beni. Ben bu aralar gezme ve hayatın tadını çıkarma dönemindeyim.Tüm umudum sizde yani....

Gunaydin kizlar, guzel dilekleriniz icin tesekkurler, ben sizin kadar mutlu uyanmamistim ama yazdilarinizi okuyunca mutlu oldum.
Suar senin teyzenin gelini hastanedeydi bebegide yogun bakimdaydi , bi gelisme var mi canim?

teşekkür ederim canım çok şükür anneyi hastaneden taburcu ettiler ama 3 ay boyunca gözetim altınta olacak bebekte hala küvezde solunum cihazına bağlı

slm evilik yıldönümü olan arkadaşlar niice yıllar allah sevdiklerinizden ayırmasın bu bebebiş işinide çok kafaya takmamak lazım yoksa gelmiyolar valla, bişey anlatyım arkadaşımın bi tanıdıgı vardı 12 sene olmamış bebişi yurt dışına falan gitmiş ama yine olmaamış sonra dr kendi oyalıcak bişeyler bul demiş kalmış antalyaya taşınmış kendini bağ bahçe börtü böceğe vermiş neyse atmış işte takıntısını kafadan bi gün bi baş dönmesi kadın bayılmış hastanede bi test yapıyolar 2 aylık gebiş çıkıyo. yani nasip işi takıntılı olmamak lazım annem hep derki zamanı var onu bekliyo(bizde bekliyoz bakalım hangi zamanmışş buuu)başkalarının yüzünü güldüren yüce rabbim cümlemizin yüzünü güldürsün inşallah

Canim vallahi mide bulantisi icin kraker falan diyorlar. sabahlari oyle biseyler yemeye calissan. belki yardimci olur. bendede ulser var ve surekli mide agrisi ve mide bulantisi cektigim icin cok iyi anliyorum seni. ben yanimda hep kolonya tasirim. yardimci oluyo sanki bulantiya. bide sekerli sakin gibiseyler.a.s.

belenayciim oooo iyisin yemekler falan. Nereye gittiniz bakalim? Bizde tik yok. hicbisey yapmadik dun aksam. Bu haftasonu gidicez diyor esim ama bakalim. Canim allah icine sindirsin vallahi. iyi olmus eglenmissin. Hakediyosun :))

selam kızlaarr. okuldan gelir gelmez ilk iş olarak tabikide bilgisayarımı açtım ve bakalım bugün neler neler konuşulmuş diye bilgisayarımı açtım..baharın etkisi olacak herhalde herkesin yazılarında bi sevinç bi mutluluk var sanki.Allah daim etsin inşallah.:teytey:
bu arada süarcım hastanızın iyileşmesine çoook sevindim.gördünmü ben sana demiştim umudunu kaybetme diye. inşallah rabbim bir an önce bebişide annesine kavuşturur. görüşmek üzeree a.s.

Merhaba arkadaşlar.Hamiş olana kadar yazmayayım diyordum ama daha vaktim var .
Prolaktinim yüksek olduğu için 2 sene daha tedavi görmem gerekiyor. Dualarım sizinle ve sizinkileri beklerim

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(23nisan)inşallah nisana umutlar
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
nefisem...................15 yada16 nisan
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…