Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam kızlar uzun zamandır giremiyordum siteye çok özlemişim sizi..doğacım inşallah hamilesindir canım.biliyorsun biz seninle aynı kaderi paylaşıyoruz...inşallah hamilesindir de bana da umut olursun canım..

larencim sonuc negatifmiş:1no2:cok kötüyüm moralim sıfır bu ay cok ümitliydim:sm_confused:senin umutların tükenmesin canım ama benimkiler tükendi

umutlar tükenmesin sadece hayatını etkilemesin canım.umut ederken stres olmamak lazım..inanki olacak inşallah bizimde bebeğimiz.annemin dediği gibi birin olduğu yerden ikincide olur..biraz daha sabır canım çok az kaldı inan ki

DOGA6 canim uzulme. Herseyin hayirlisi diyelim oyle olsun. Alistik artik negatiflere her ay her ay. Napalim birgun gelecek pozitif olacak elbet :)

sagolun kızlar aglaya aglaya gözlerim şişti cok kötü oldum cünkü kesin hamileyim diye düşünüyordum kan testini duyunca şok oldum

kızlar beni inan sizden başka kimse anlamıyo eşim moralim bozulunca ban testin sonucunu benmi negatif yaptımda surat asıyosun dedi.hiç anlamıyo neler hissettiğimi:1no2:

canım kan testi yaptırsan ne varsa belli olur.bence biran önce yaptır.inşallah hayırlı haberler alırız

meraba canm bende eczaneden alınan testlerle gunum gecmedıgı halde sonuc almıstım pozıtıf sonuc vermıstı.ama ıdrarının beklemıs olması lazım mesela sabaha kadar beklettıgımız ıdrar da daaha belırgın oluyor hcg denemenı tavsıye derım ben öle yaptım ınş olumlu sonuc alırsın almazsanda uzulme eczane testlerı bazen yanıltabılıyor.

kızlar bilgilerinize ve tecrübelerinize
bilenler cvp yazsın ne olur !!

18martta regli olmam gerekti ben hep geç olurum gününde olmaz ama
adetimin 17.gününde dra gitmiştim yumurta yok dedi çatlamış olsaydıda bol sıvı olurdu oda yok dedi neyse
21.günde progesteron testi yaptır dedi benim kendi gittiğim dr değildi arkadaşım poliklinik yöneticisi o gel bide bizim dr görün demişti
bende yaptırtmadım zaten moralimde bozulmuştu parça parça işler yapmak istemedim

2gündür ise adet olucakmışım gibi bişeyler oluyo ama daha olmadı
sizce bu ne hamile değilim diye düşünüyorum
bilen varsa ne olur
beni merakta bırakmayınn ??

erkeklerden fazla birşey beklemeyin çoğu aynı bu konular onları sıkıyorolursa olur havasındalar napalım onlarda böyle gamsız ben boşverdim takmıyorum eşimin aldırmazlığını artık bende düşünmüyorum zaten bide olaya onların gözüyle bakmak lazım doğacım biz seni anlıyoruz boşver gerisini ayrıca lütfen stres yapma tamammı tatlı rahat ol sabır

ben bugün adet oldum ((
Allahtan hepimiz için herşeyin hayırlısı .....

gözekcim ellerine sağlık güzel yazmışsın o yazdığın besmeleyi şeytan korunma duasını 2 yıllık evliyiz hiç okumadığı olmadı eşimin ben buna çok dikkat ediyorum korunduğumuz dönemde bile okudu allahın ismiyle başlayan her iş hayır olur sizlerde buna dikkat edin kızlar eşiniz unutsa bile siz hatırlatın gözekcim paylaşımların için sağol

günaydın kızlaar nasılsınız bugün
allahım hepinize sağlık sıhhat ve bebişler versin

Belenaycım günaydın canım benim. Nasılsın?
günaydııııın çok iyiyim allaha şükür yaşıyorum nefes alıyorum bugüne ulaştım daha ne olsun şeker rabbim bakalım bugün ne güzellikler sunacak bize sen nasılsın umarım sende güzel bir güne başlamışsındıra.s.

yaaa kızlar listemizin hamişleri bizi unuttu:1no2: sohbetlerimize katılmıyorlar süarcım seni saymıyorum sen her zaman yanımızdasın:teselli: hani diğerleri insan arada bir girip ben iyiyim sizler nasılsınız demezmi:dilcikar:alınıyorum ama:çok üzgünüm:bizim sizin dualarınıza ihtiyacımız vara.s.hepinizi öpüyorum

Ben de iyiyim canım. Gün benim için çok yoğun başladı. Yetiştirmem gereken raporlar, hazırlamaman gereken dilekçeler var. Bebiş çalışmalarınız ne durumda? Bu ay güzel haberlerini bekliyoruz artık tüm forum olarak...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…