Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba arkadaşlar;
bende yeni katıldım aranıza. bende de pko var. aralık ayında ilk olarak klomene başladık. cuma gittim doktora bi yumurta olmuş. bu hafta bizim için çok önemli. klomen tedavisi görüp gebe kalan var mı? biraz içim rahatlasın.

merhaba canım aramıza hoşgeldin
ben klomenle hamiş kaldım 3. veya 4.de tam hatırlamıyorum 9 sene oldufisfisfis

kız sen gıcıklıgınamı yapıyon ne karıştırıyon googleyi falan bizide korkutuyonÇok üzgünüm çoook

ay valla içim ürperdi:1no2:
tabi çok tanıdığım var fosur fosur sigara içip sağlıklı bebek dünyaya getiren
allahın işleri işte sadece sigara değil birçok neden var sakat doğumlar için
allahım korusun

merhaba canım aramıza hoşgeldin
ben klomenle hamiş kaldım 3. veya 4.de tam hatırlamıyorum 9 sene oldufisfisfis

teşekkür ederim canım, korkularım var. bu yumurtanın çatlamama gibi riski varmı? doktor bu hafta için günaşırı deneyin dedi. nezaman kan testi yaptırayım kızlar...

teşekkür ederim canım, korkularım var. bu yumurtanın çatlamama gibi riski varmı? doktor bu hafta için günaşırı deneyin dedi. nezaman kan testi yaptırayım kızlar...

yumurtan gelişirse çatlatma iğnesi verir dr
günün geçerse tahlil yaparsın ancak

merhaba arkadaşlar;
bende yeni katıldım aranıza. bende de pko var. aralık ayında ilk olarak klomene başladık. cuma gittim doktora bi yumurta olmuş. bu hafta bizim için çok önemli. klomen tedavisi görüp gebe kalan var mı? biraz içim rahatlasın.

hoşgeldin samyeli umarım tedavin olumlu sonuç verir hamiş haberini verirsin bise:Saruboceq:

kasıgındamı tatlımm bendede öyle bişey varya sol tarafımda agrı yayıp duruyoo bende korkuyorum ne acepp bu şeyler hep bizimi bulur:dilcikar: yaaa

kasığımın alt kısmında canım ya benimkide sağda öylede büyükki korktum bide yeni farkettim .doktora gidince sorıyım bari

bana çatlatma iğnesi vermedi, bi normalini 2 ay deneyelim dedi. ben buay klomeni günde 2 kere içtim. 2 ay denemeden sonra olmazsa iğne kullancaz dedi amaa. :1no2::1no2::1no2:

ilk tedavimde bende klomeni en son 3e çıkarmıştım
banada çatlatma iğnesi vermedi dr

ikinci bebek için gittiğim dr verdi iğneyi
yani çatlatma iğnesi olmadan hamiş kaldım
ikinci bebek denememiz fiyaskoydu sonuç alamadık
inşallah iğneye gerek kalmaz canım
2 ay denemede bana biraz az geldi 6 ay deneniyor klomen diye biliyorum 6. ayda gebelik oluşmazsa iğneye geçiliyor demişti 2 doktorumda

kasığımın alt kısmında canım ya benimkide sağda öylede büyükki korktum bide yeni farkettim .doktora gidince sorıyım bari

evet lütfen ihmal etme... gerçi önemsiz birşey de olabilir ama olsun... bırak önemsiz olduğunu doktor söylesin...

canım bu ciddi bişiolabilir ama tanımından nerede olduğunu kesinlikle çıkartamadım :uhm:

:jeyyar: şimdi kasıktan aşağı doğru iniyosun :) bacağa yakın bi yerde
ayy nasıl anlatsam bilemedim delikafadulden...neyse anlayın işte kaydirigubbakcemile3
bide bugün sanki içten patlamışda sıvı içeriye akıyormuş gibi oluyor ..nerden çıktı şimdi bu yaa.

ohhh sohbete bak ya iki dk bırakmaya gelmiyo sizide:)))
sigarayı bende bıraktım 3 haftaya yaklaşıyor sanırım 7 senedir içiyordum hiç bırakamam diyordum ama bırakcam dedi netten kötü ciger kesilen ayak falan izledim tırstım ve bebiş istedigim için bıraktım.
ve kilo almaya devam ediyorum zaten tombigim napcam bakalım sigaranın zararından kurtulalım derken obezite zararına ugramayız inş.:))

ohhh sohbete bak ya iki dk bırakmaya gelmiyo sizide:)))
sigarayı bende bıraktım 3 haftaya yaklaşıyor sanırım 7 senedir içiyordum hiç bırakamam diyordum ama bırakcam dedi netten kötü ciger kesilen ayak falan izledim tırstım ve bebiş istedigim için bıraktım.
ve kilo almaya devam ediyorum zaten tombigim napcam bakalım sigaranın zararından kurtulalım derken obezite zararına ugramayız inş.:))

hmmCADIARZU evet başlamadıysan iyi azim etmişsin bırakmaya demek

merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

ilk tedavimde bende klomeni en son 3e çıkarmıştım
banada çatlatma iğnesi vermedi dr

ikinci bebek için gittiğim dr verdi iğneyi
yani çatlatma iğnesi olmadan hamiş kaldım
ikinci bebek denememiz fiyaskoydu sonuç alamadık
inşallah iğneye gerek kalmaz canım
2 ay denemede bana biraz az geldi 6 ay deneniyor klomen diye biliyorum 6. ayda gebelik oluşmazsa iğneye geçiliyor demişti 2 doktorumda

sağol canım yaa içimi rahatlattın.

inş kötü bişey degildir genede baktırmakta yarar var benimde tam kasımda varr bende ona baktıcam yine ne cıkacak merak ettimm:dilcikar:

kızlar Allah hepinizin gönlüne göre versin en kısa zamanda hayırlı sağlıklı gelsin yavrularınız...Ve gelene kadar geçen sürede Allah hepimize dayanma gücü ve sabır versin.Dua etmekten başka bişey gelmiyor elimden ..Ama çok özledim artık bebeğimi senağlama

merhaba arkadaşlar,daha once siteye cok girdim hepinizin sıkıntılarını , mutluluklarını okudum.ancak siteye ilk defa yazıyorum.
ben daha once üç defa düşük yaptım.en sonunda kanda pıhtılaşma denildi(heterezigot)daha sonra coraspirin ve fragmin ignesine başladım 1 ay içerisinde tekrar hamile kaldım ancak dün yeniden düşük yaptıgımı ögrendim.doktorum esim ve bana genetik test yaptırmamız gerektiğini söyledi.ögretmen oldugum için subat tatilinde ankarada(zekai tahir burak hastanesi) genetik testi yaptıracagım.bu konuda benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan , genetik testi konusunda bilgilerinizi ve durumum konusunda yorumlarınızı rica ediyorum.(şimdilik kardeşimin adresinden girmek zorunda kaldım ozlem_28)

Allah sabır versin size ve eşinize...Bu konuda bilgim yok ama yaptırıcak olan bir yakınım vardı onunda 2 kere bebekleri sakat olarak gelişti karnında ve zorunlu kürtaj yaptılar .Onlarada genetik test yaptırmalarını söylemişler.Daha sonuçlamadı galiba eğer öğrenirsem burda paylaşırım..Tekrar geçmiş olsun.İnşallah bir dahakine sağlıklı bi rşekilde alırsınız bebeğinizi kucağınıza.

şimdilik iyi akşamlar kızlarr ben çıkıyorum sonra gelirim bekleyin beniiiii

X