Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

citosum bi yere kaybolmayasın haa benim koca gelir şimdi ben çıkıyorum beni özle tamammı Şeniz

Slm herkese bende kalmak için çaba gösterenlerdenim .Benide yazın listeye Prolaktin tedavim için 4 hapım kaldı ve gecen gün eşimle birlikte olduk.Dostinex kullanıyorum.Son adet tarihim 5 aralık bakalım ne olacak?Stresli ve yorucu bir bekleyiş

Slm herkese bende kalmak için çaba gösterenlerdenim .Benide yazın listeye Prolaktin tedavim için 4 hapım kaldı ve gecen gün eşimle birlikte olduk.Dostinex kullanıyorum.Son adet tarihim 5 aralık bakalım ne olacak?Stresli ve yorucu bir bekleyiş

a..s.. pancuben hoşgeldina.s. topigimizde güzel vakit geçireceginden emin olabilirsin...

BİLEN BİRİ CEVAPLASIN NE OLUR Kızlar ben de hamile kalamıyorum hormon değerlerim
fsh 6.1
LH 12.2
TSH 2.0
PROLAKTİN 18.2
DOKTOR LH IN YÜKSEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ
HAMİLE KALAMAMAMIN SEBEBİ BU MUDUR BİRDE BU LH I DÜŞÜREBİLİRMİYİZ KIZLAR

benim prolaktin 31,6 MAXİMUM 24 olması gerekiyormuş tahlilini yaptığım hastanenin lab.sonuclarına göre

Benim ki normalmiş ozaman ama lh ım yüksek .inşallah herşey yoluna girer de biran önce hamile kalırız

BİLEN BİRİ CEVAPLASIN NE OLUR Kızlar ben de hamile kalamıyorum hormon değerlerim
fsh 6.1
LH 12.2
TSH 2.0
PROLAKTİN 18.2
DOKTOR LH IN YÜKSEK OLDUĞUNU SÖYLEDİ
HAMİLE KALAMAMAMIN SEBEBİ BU MUDUR BİRDE BU LH I DÜŞÜREBİLİRMİYİZ KIZLAR

lh(yumurtlamayı sağlayıcı) ve tsh(folikül uyarıcı hormon) hormonlarının birbirine eş değere yakın olması gerekiyor yanılmıyorsan seninki 6 kat fazla bu nedenle östrojen sevyende yüksektir proktin süt hormonu o normal degerlere yakın çıkmış sonra bunlar ilaç tedavisiyle düzeltiliyor daha geniş bilgi istersen senin için araştırabilirim ve evet hamile kalamaman malesef yumurtlayıp onu büyütememenden kaynaklanıyor inşallah düzelecek ilaçlarla

Tşk ederim sera.kafamı o kadar çok takıyorum ki deli olacam nerdeyse ya
ilaçla tedavi umarım sonuç verir vermez diye endişeleniyorum

kızlar nasılsınız bugün kırmızı kartı gördüm tedavim de bitti bakalım ne olacak önümüzdeki ay

ben geldim ama kimseler yok..hala adet olmadım.kızlar farlutal kullandıktan kaç gün sonra adet görüyorsuınuz?

valla ben farlutal kullanmadım ecrin1001 bileicem:KK43:

ama bişey sorcam kızlar sogan kürünü deneyen varmı sadece bişey sorcam ben çorbaya katıp içiyorum olmazmı acaba

valla ben farlutal kullanmadım ecrin1001 bileicem:KK43:

ama bişey sorcam kızlar sogan kürünü deneyen varmı sadece bişey sorcam ben çorbaya katıp içiyorum olmazmı acaba

sogan kürünü ben denedim tatlım ama çorbada olmazya özelligi kaybolur ozaman hem bir iki bardaktan sonra alışıyosun ben alışmıştım:içelim:

sogan yemeyen biri olarak igrençti tadı yarım bardak bile içemedim.sogan yiyenler için uygun.

slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli unutup atlamamak için isim saymıyorum hepinizi çok özledim umarım herkez iyidir

X