Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

selam ben yeniyim.. çok güzel bir dayanışma var burda bende bebiş yolu bekleyenlerdenim umarım isteyen herkes bebişine kavuşur.

kızlar ya bu farlutal zıkkımını kullanan yokmu nezaman adet olunuyor ilaç bittikten sonra dr bana 4 5 gün dedi.tık yok bende deli olcam.

selam ben yeniyim.. çok güzel bir dayanışma var burda bende bebiş yolu bekleyenlerdenim umarım isteyen herkes bebişine kavuşur.

hoşgeldin tatlım.sen nezamandır istiyorsun bebiş.ne kadardır korunmuyorsun.kaç yaşındasın ay ne çok soru sordum dimi:))

merhaba arkadaslar
yeni bir üyeyim.3 yasında bir oglum var tum bu krize ragmen ikinci bir bebek istiyorum..
Hsyırlıysa tabii.tam büyütmüsken diyorum ama yasımda 26,ikinciyide büyütebilirim diyorum.....burada harika bir fikir alısverisi var.tahmin ediyorum ki güzel dostluklar da kuruluyordur.

ecrin saol hoşbulduk henüz tam beceremiyorum burda yazışmayı onun için mesajını geç gördüm öğretirsiniz bana artık...ben 26 yaşındayım 1,5 yıldır korunmuyorum 4 aydır tedavi görüyorum şuanda klomen kullanıyorum salı günü doktora gidecem 2 ay öncede klomen ve çatlama iğnesi kullandım ama bana yan etki yaptı ara verdik inş. bukez olur..

merhaba arkadaşlar bende sitenize yeni katıldım
benimde 2 sene oldu evleneli bende hayırlısıyla bir çocuğumun olmasını çok istiyorum
doktor kontrolüne gittim herşeyim temiz çıktı ama şimdi yine adetlerim düzensizleşti bugün 9,günüm dün test yaptım ama yine çıkmadı

herkeze günaydın yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz umarım bu listede fazla kalmazsınız hemen hamiş kalırsınız:CüvCüv:

günaydın kızlarrrr nasılsınızzz ooo ecrincim canım erkencisin hayatım nasıl oldun iii sin dimi

citosun nasılsınnnn ne var ne yokkkk

iyiyim canım sen nasılsın canım soğan kürü hakkında bişey biliyormusun ben şuan kullanıyorum fakat bu 1 kerelik bir kürmü yoksa heray 15 gün kullanılacakmı siteleri dolaştım ama cevap bulamadım:sm_confused:

adetten 10n gun once baslıcaksın ve adet donemı ıcersınde 5 gun devam edıceksın evet toplam 15 gun.ama gunde ıkı defa ac karnına ve her defasında taze taze hazırlayacaksın

yasemen kızlar selam bennim adetim 26 sında oldum 29 unda bitti ve bende sağ kasıkta ağrı bacağa doğru vuruyor ve mide bulantım ve iştah canım arada bir şey çekiyor ne kullanmam gerek bir şey içmiyom acaba hamilemiyim ayağıma neden vuruyor peki sizce nedir lütfen yardım sağolun allah razı olsun sizden ve hamile kalma günleri ne zaman bliyormusunuz sağolun allah hepinzin gönlüne göre versin teşkkürler

merhabalar kızlar ben bir konuda sizin fikrinizi almak istiyorum.eşim salı günü varikosel ameliyatı olacak ama biz daha ailelere söylemedik,söylesek mi bilmiyoruz,sizce ne yapmalıyız

merhabalar kızlar ben bir konuda sizin fikrinizi almak istiyorum.eşim salı günü varikosel ameliyatı olacak ama biz daha ailelere söylemedik,söylesek mi bilmiyoruz,sizce ne yapmalıyız

arkadaşım benim şahsi fikrim bence söylemeyin çünkü herkafadan ayrı ses çıkıyor bu insanın moralini temelli bozuyor yinede sen bilirsin bizde öyle oluyor millete dert anlatana kadar göbeğim çatlıyor en iyisi bebek olana kadar çocuk düşünmüyoz demek:eek:klava:

X