Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

iyiyim canım teşekkür ederim:teytey:
bebişimde umarım iidir yarın gidicem dr a inşallah ii haberlerle dönerim:Saruboceq:
daha çok minik mercimek kadarkaydirigubbakcemile3
sen nasılsına.s.

iyiyim çok şükür bende tedaviyi bıraktım bakalım bizede senin gibi bir sürpriz olur inşallah bekliyoruz ama nazlı bebişlerimiz gelmiyorlar beklemeyelim bakalım seninki gibi kendiliginden gelsinler inşallah hayırlısıyla :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

iyiyim çok şükür bende tedaviyi bıraktım bakalım bizede senin gibi bir sürpriz olur inşallah bekliyoruz ama nazlı bebişlerimiz gelmiyorlar beklemeyelim bakalım seninki gibi kendiliginden gelsinler inşallah hayırlısıyla :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

inşallah rufeydecim allahım herşeyi gönlümüze göre versin :Saruboceq:
hiç düşünme ben adet olmayınca hamilelik aklımın ucundan geçmedi :sm_confused:kesin çikolata kisti tekrar etti dedim ama nazlı bebişmiş gelen:ecrin_bebek:

merhaba arkadaşlar benide aranıza kabul edermisiniz? bende anne olmak için bekliyorum..hanile olan arkadaşlarım hayırlı olsun..allah tamamına erdirsin inşallah...

sarıcivciv aramıza hg. burası uğurlu gelir ve inşallah yakın zamanda:CüvCüv: haberini verirsin...

eeee hakca sen napıyosun canım bugün kimse yok diye nostalji yaptım eski sayfalara bi göz attım
sen tedavi görüyomusun yoksa süpriz bekleyenlerdenmisin:lepi:

vildangel merhaba canım...geçen ay aşılama yapmıştık sonuç negatif.bu ay dinlenmedeydik ama bir süpriz yapsada bebişimiz hiç fena olmaz yanikaydirigubbakcemile3 hakkımızda hayırlısı...

hoşbulduk yadelcim umarım hepimize şans getirir bu topik daha yeni yeni çocuk istiyorum ama pcos beni umutsuzluga düşürüyor şimdiden paranoyalarım başladı ama 6 7 senedir isteyenleri görünce nankörrlük etmek istemiyorum umudumuzu yitirmeyelim..... hepimize hayırlı saglık evlatlar nsip etsin rabbim..

hoşbulduk yadelcim umarım hepimize şans getirir bu topik daha yeni yeni çocuk istiyorum ama pcos beni umutsuzluga düşürüyor şimdiden paranoyalarım başladı ama 6 7 senedir isteyenleri görünce nankörrlük etmek istemiyorum umudumuzu yitirmeyelim..... hepimize hayırlı saglık evlatlar nsip etsin rabbim..

topigimize hg... didem güzel paylaşımlarda bulunmk dilegiyle..a.s.a.s.

hg didemcima.s. hakkımızda hayırlısı neyse o olsun inşallah sende burdan hamiş haberini verirsin:CüvCüv::eek:

:saruboceq: Inşallah canım bak şimdi sen yazınca hatırladım yerimseniben
mrb nasılsın ablacım?yumurtlama günüm geçti,12 ocak adet tarihim...o kadar kasıklarım ağrıyor ki anlatamam...acaba bu kez oldu mu fortel ultra hassas gebelik testi alsam çıkar mı acaba ablacım ya...:KK43:((bir de kabızım ya üşüttüm ya da bilmiyorum işte ya:)))

slm güzelim yok doktora gitmedim henüz çok soguk gı şu ayazlar biraz azalsın diyorum tabi oda mecul. başın sagolsun güzelim allah sizlere uzun ömür versin:1hug:

:bbo: sivasın ayazımı biter kıs kafamçokkarıştı
valla terkedesim geliyo bu memleketi
bizimkinin bazen kafasına giriyorum tayin iste gidelim şurdan diye iş ciddiye binince vazgeçiyorum annem babam yaşlı nereye bırakıp gidecem vazgeçtim diyorum:mymeka:

vildancım sende hg... nasılsın bugün çok sesssiziz kızlar neden acabaCADIARZU

rufeydecim giriyorum ara ara bakıyorum mesajlara yorum yapıp işime tekrar dönüyorum
bugün kocacım gündüzde hatta şimdi işten çıktı heran gelebilir
memleket soğuk naapsın adam eve gelmesinde
neyse kendine iyi bak canımm Şeniz

mrb nasılsın ablacım?yumurtlama günüm geçti,12 ocak adet tarihim...o kadar kasıklarım ağrıyor ki anlatamam...acaba bu kez oldu mu fortel ultra hassas gebelik testi alsam çıkar mı acaba ablacım ya...:KK43:((bir de kabızım ya üşüttüm ya da bilmiyorum işte ya:)))

merhaba canım geçmiş olsun üşütme kendine dikkat et
daha çok erken gebelik testi için bence bekle derim ama yinede sen bilirsin
hakkında hayırlısı olsun inşallah hamişsindir canım:CüvCüv:

kızlarrr naberrr nasılsınızz ayyy yaaa çok yoğunummm deli olucam sonundaaa ee yeni yıl nasıl başladı bakelım benimki kötüydü hastaydım saat 12 den hemen sonra yattımmm ve dünde işe çağırdılarr 2 de işyerine geldimm çok kızdımm yaaa üfff sinir patronnn tam bi var yemezzz

merhaba canım geçmiş olsun üşütme kendine dikkat et
daha çok erken gebelik testi için bence bekle derim ama yinede sen bilirsin
hakkında hayırlısı olsun inşallah hamişsindir canım:cüvcüv:
o fortel hassas gebelik testi 7 gün sonra çıkıyor diye yazıyor hassaslığı 10 muş diğerleri 20 ya...

kızlar şimdilik hoşçakalın ben belki 2-3 gün giremeyebilirim
kendinize iyi bakın byy ŞenizŞeniz

X