Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

teşekkür ederim canım inşallah bugün kan sonucu almaya gidicem inşallah olumlu olur
inanın hepimiz için herşeyin hayırlısı olsun herkes meleklerine kavuşsun diye hep dua ediyorum her zaman da dua edicem arkadaşlarım iyiki varsınız:enbuyukkk:

herkese günaydına.s.
herkesin yeni yılını kutluyorum inşallah 2009 yılını güzelliklerle karşılarız bu yılda herşey gönlümüzce olsun bütün dileklerimiz gerçek olsun hepimize hayırlı uğurlu bol bebişli bi sene olsun arkadaşlarım:CüvCüv:hihoyyyt

okyanus canım herşey gönlünce olsun. sen olumlu düşün çift çizgiyide görmüşsün.sana yeni yıl süprizi oldu ne güzelhihoyyyt

çek git bebegim uzaklara çek gittttttttttttttttttttt bavulunu topla bebegim çek gitttttttttttttttttttttttttttttttttt seni sevdim bebegim herzaman bunu unutmaaaaaaaaaaaa sen herzaman kalbimdesin ruhum yanındaaaaaaaaaaaaaaaa

çek git bebegim uzaklara çek gittttttttttttttttttttt bavulunu topla bebegim çek gitttttttttttttttttttttttttttttttttt seni sevdim bebegim herzaman bunu unutmaaaaaaaaaaaa sen herzaman kalbimdesin ruhum yanındaaaaaaaaaaaaaaaa

ecrinim günaydın hayırdır sabah sabah pek dertlisin galibaCADIARZU
şarkı sözleri falan damar takılıyosunfisfisfis
canım ya kafana takma hiç bişeyi bak yeni yıl geldi yeni umutlar yeni mutluluklar yaşayacağız allahın izniyleyerimseniben

yok tatlım şarkı hoşuma gidiyordu beyaz show dan onu indirdim dinliyorum.uyuyamadım erkenden kalktım.su böregi açıcam.belki başlamışken baklavada açarım.

yok tatlım şarkı hoşuma gidiyordu beyaz show dan onu indirdim dinliyorum.uyuyamadım erkenden kalktım.su böregi açıcam.belki başlamışken baklavada açarım.

oooooooo hamaratız bakıyorum maşallah hem su böreği hem baklavacokacimcoookbu akşam ziyafet varkaydirigubbakcemile5 ay ne güsel ya yapabiliyosun ben su böreği bi kere yaptım olmadı gıcık oldum hatta o günden beri ağzıma sürmem:jeyyar:

oooooooo hamaratız bakıyorum maşallah hem su böreği hem baklavacokacimcoookbu akşam ziyafet varkaydirigubbakcemile5 ay ne güsel ya yapabiliyosun ben su böreği bi kere yaptım olmadı gıcık oldum hatta o günden beri ağzıma sürmem:jeyyar:

yapabiliyorum sayılır:)daha kimse zehirlenmedi.eşimin ailesine gitcez bu akşam onlar seviyorlar diye yapıcam.su böregi yapcaktım sadece eşim de baklava istedi yapcaz artık..dışarı soguk markete çıkmam lazım.

bayıldım bu şarkıyaaaaaaaa
çek git bebegim çek gitttttttttttttttttttttttttttttttttttt
bavulunu topla çek gittttttttttttttttttttt

günaydın kızlarrr yeni yılınız kutlu olsun sağlıklı mutlu bol bebişli yıllar dileğiylea.s.a.s.:nazar:

kızlar günaydın... tekrar bişiler yazma fırsatım olmaz belki bugün diye şimdiden fırsat bulmuşken yeni yılınızı kutlayım dedim.... hepinize sevdiklerinizle sağlıklı ve bebişli bir yıl diliyorum a.s.

ben öyle yeni yıl falan anlamam işim olmaz ne bu ya toplum nereye gidiyor böyle biz türküz müslümanız bize ne çam agacından partilerden.altı üstü bir sayı degişiyor bunca hengameye ne gerek var..avrupalı olcaz ya güya işimize gelen taraftan başlıyoz..hey gidi gençlik heyyyyy..

günaydın kızlar nasılsınız yeni yılın size sağlık huzur mutluluk ve bebişlerinizi getirmesi dileğiyleee hepinizi çok seviyorumm daha beraberce nice mutlu yıllara öptüm hepiniziiii

arkadaşlar az önce testin sonucunu aldım 1000 çıktı daha 4 haftalıkmış bebeğim
inşallah bişey olmas yaaaa:1no2: hayatım boyunca aldığım en güsel yeni yıl hediyesihihoyyyt
ALLAHIM hepinize yeni yılda bu duyguyu tattırsın:Saruboceq::lepi:

arkadaşlar az önce testin sonucunu aldım 1000 çıktı daha 4 haftalıkmış bebeğim
inşallah bişey olmas yaaaa:1no2: hayatım boyunca aldığım en güsel yeni yıl hediyesihihoyyyt
ALLAHIM hepinize yeni yılda bu duyguyu tattırsın:Saruboceq::lepi:

tebrik ederim tatlım.allah tamamına erdirsin.nekadardır olmuyordu?tedavi oluyormuydun?

tebrik ederim tatlım.allah tamamına erdirsin.nekadardır olmuyordu?tedavi oluyormuydun?
ya bence de en güzel yeni yıl hediyesi:)kutlarım.allah sağ salim elinde göstersin inşallah yarabbim.bende 3 gündür kabızım okyanus cum sende de olmuşmuydu belirti olarak kabızlık biraz heveslendim.ben hayatım boyunca hiç kabız olmamışımdır da:)

X