Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

güle güle otur canım yeni evinde
bende kafamı takmamıştım hamile kaldığım ay yumurtlama günü düşünmemiştim nasıl olsa aşılama yapılacak önümüzdeki ay demiştim rahat davranmıştım kendiliğinden gelmişti bebeğim seninde inşallahh öyle olur canım dua ediyorum herzaman a.s.

kızlar hala adetim gelmedi idrar testi negatif kan testi aksam 4 te belli olacak drum bence kesin hamilesin simdiye gelmesi lazımdı adetin dedi yinede ümitlenmek istemiyorum yaaaa..............

canım inşallahhhhhhhhh hamilesindir allah gönlüne göre nasip etsin

süar hoşgeldin canım, ihmal etme bizi böyle, Allah yardımcın olsun zor olmalı miğde bulantısı olayı. OLsun ama kısa bir sür edevam eder inşallah...

Teşekkür ederim duaların için canım. Umarım benim elma kurdum da senin gibi sürpriz yapar ve gelir bana.

UMUT LİSTESİ

&ayla&
ayşe/FB
alin.........................9 NİSAN
amway
anatolia_tb
azra arda
bahar34
belenay......................(kısmet ne zamansa)
blackrose23.................( 12 mart )
bengüsu.......................(12 nisan)
benssenb.......................8 nisan
bebişiiim
bidenem
burcucukkkk
claire...........................(23 mart)
cano77
ceyda atalar
derram
didipırçık...........(nisanda ilk aşılama)
dilek83
doğa6.........................(25 mart)
durulaytug.....................belirsiz
ecetuna
edali368
e-u
elif-26
elizabethtown
esen97
eseraras...................................(2 NİSAN)
esrako..........................(5nisan)
esrasoner
evrimmm.......................(11 mart)
fatma kurban
fato83..
fatoş1982
fındık80...............nisan
figen26
fleeflame
firuzem
ggaye
gökçe23
gözek.................. (16 mart )
gozdenç
gözlüklü
gülten...................(10 mart)
gülüm12
hamiyet doğru
hatice27
h.mine
ilayda 51
kançiçeğim ........................1 nisan
karagözlü
karabiberim.............(14 mart)
kuka............................( insallah.Mayis tup bebege baslayacagiz)
kuzuum
laren
lajoconde
limon
liligum
loveactually.....................(26 mart)
medura
mazbut
mehay
mervess
minikserçe
minos
miki.
miss polat
morgül
moon sunn
mum ağacı
nazlııı ..................(21 mart)
nazlımelek
nesgül
neslihan 38
nevinırmak
nix
nefisem
onuseviyorum
paylaşım
perçe
peteknur
pıtırcık
parıl.......................(14 mart)
rabiş
rem
rockwell .................(14 nisan)
roscitak
roselenda
sarı şeker
saruboceq
seherim
sselda
selinx
*sennur*
*serpilla*
sevdagül
sultan49................(6nisan)
supremunvale
smhsmh.. ..............(18 mart)
silgi
şirine
tavşanlı
tiviti
tuana3434
tutku03
türlü türlü.
travon
uğur ve eylül
umutvar
vezikül..
what a woman want?............(22 şubat)
vahşi kedi
yarencan..
yakaryos
yastev................................(7 mart)
yazgülün
yazel
yeşimcik
yohannes
yumyum..................(kısmet ne zamansa)
z@z@.....................(nisan)
zeyno

LİSTEMİZİN HAMİŞLERİ

estetik26......................................... ............................HAMİLE(1)
r2d2.............................................. ................................HAMİLE(2)
süar.............................................. ..................................HAMİLE(3)
g sezen............................................. ..............................HAMİLE (4)
hilal1975......................................... ....................................HAMİLE(5)
tatlımelek........................................ .....................................HAMİLE(6)
hasret............................................ .......................................HAMİLE(7)
gülen............................................. ........................................HAMİLE(8)
sefil............................................. ............................................HAMİLE (9)
zeynoo24................................... ..............................................HAMİ LE(10)
eda&Cemil......................................... ........................................HAMİLE(11)

en son travon eklendi canımhoşgeldin

doğacım inşallah hamişsindir bizi merakta bırakma listemizi şenlendirelim
süarcım hoşgeldin sıkıntıların güzel sıkıntılar geçecek inşallah
alincim bakıyorum kendini toparlamışsın oh be ne güzel seni böyle cıvıl cıvıl görmek

umut anneleri sizleri çok seviyorum

kizlar simdi ogrendim bi arkadasim ilk ayki denemesinde hamileymis. Yinede mutlu olabiliyorum baska insanlar icin. Buda birseydir :))

merhaba kızlar benimde adet gunum 21 marttı ama hala olmadım birkac gundur kahverengi lekeler geliyo test aldım ama yapmaya cesaretim yok acaba hamilemiyimdir yarın sabah yapıcam ama testi insallah pozitif cıkar fisfisfis

selam nazlii benimde gecen ay oyle olmustu. 2 gun kahverengi lekeler geldi test yapmadim sonra regl oldum zaten. Insallah sen hamilesindir canim.

selam nazlii benimde gecen ay oyle olmustu. 2 gun kahverengi lekeler geldi test yapmadim sonra regl oldum zaten. Insallah sen hamilesindir canim.

benimde gecen ay 11 gun gecmisti sonra regli olmustum o yuzden umutlanmak istemiyorum ama lekelenme ilk defa oluyo insallah hakkımızda hayırlısı olur testi simdi yapsammı yoksa sabahımı beklesem ne dersiniz

benimde gecen ay 11 gun gecmisti sonra regli olmustum o yuzden umutlanmak istemiyorum ama lekelenme ilk defa oluyo insallah hakkımızda hayırlısı olur testi simdi yapsammı yoksa sabahımı beklesem ne dersiniz

Bence sabahi bekle cunku simdi yaparsan acaba sabah yapsaydim daha mi kesin cikardi diyeceksin. Sen bilirsin yinede.

Bence sabahi bekle cunku simdi yaparsan acaba sabah yapsaydim daha mi kesin cikardi diyeceksin. Sen bilirsin yinede.

haklısın simdi negetif cıkarsa keske sabah yapsaydım dicem o yuzden sabahı beklemek daha ii kac gundur bekliyorum sabahı beklemek hicbise dedigim gibi hayırlsı olur insallah hakkımızda

düşünmeyin kızlar düşündükçe geri tepiyor hamile kalnlar hep ne zaman bebeği unuttum kafama takmadım o zaman hamile kaldım diyorlar buda size küçük bir dip not

selam kızlar uzun zamandır giremiyordum siteye çok özlemişim sizi..doğacım inşallah hamilesindir canım.biliyorsun biz seninle aynı kaderi paylaşıyoruz...inşallah hamilesindir de bana da umut olursun canım..

bu arada kızlar fındıkdan haberi olan varmı?biraz okudum önceki sayfalarıda onunla ilgili bişe bulamadım.bu ay aşılaması olmuştu bekliyordu?????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…