Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

merhaba bersuuu hg a.s.

merhaba arkadaşlar
bu ovulasyon seti ne, ne işe yarar? ben bilmiyorum da. Ben de sebepsiz infertiliteyim. 2,5 yıl oldu. 2 aşılama başarısız. Bu gün test yaptım negatif. Önümüzdeki ay yine aşılama var.

merhaba arkadaşlar
bu ovulasyon seti ne, ne işe yarar? ben bilmiyorum da. Ben de sebepsiz infertiliteyim. 2,5 yıl oldu. 2 aşılama başarısız. Bu gün test yaptım negatif. Önümüzdeki ay yine aşılama var.

selam biricik mericik ovulasyon testi yumurtlama gününü belirlemeye yarıyor ben daha önce kullandım ama adetim çok düzenli olmadıgı için pek işe yaramadı prospektüsünde nasıl kullanılacagı konusunda bilgi var kolay gelsin...

Teşekkür ederim rufeydecim. Sen nasıl bu aralar? Yasemen yeni evine iyice yerleştin mi?Memnun musun?

canım hemen hemen yerleştimm evet çok memnunum canımm kaydirigubbakcemile3 eski evimden iii hatta kredi çekebilsemde o evi alabilsem diyorum canımmm yanlız yatak odasının komidnin ve şifonyerlerin bacakları taşınırken kırıldı onların siparişini verdik çarşambaya kadar gelirse tam anlamıyla yerleşmiş olcam canımmm
sen de kendine dikkat et ayaklarını sıkı giyin canım annem hep der bi bayan ayaklarından üşütür diyee sen ameliyat işini ne yaptın yılbaşından sonra olacaksın dimi tatlımm aman ihmal etme canımmm :1hug:

hadi bakalım yasemencim yeni evin hayırlı olsun artık yeni eve bir bebiş lazım Allah gönlündeki dilegini versin inşallah.....:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

2 akşamdır nerdesiniz bayanlar üstüme iyilik saglık bukadarda olmazki canım hakca maat vildaaaan citos rufeydeserra ecrin daha ismini hatırlamadıgım hatunlar nerdesiniiiiiizzz

ben artık umudumu kestim benim bebeğim felen olmayacak galiba o doğum kontrol iğnesini vurunduğum güne lanet ediyorum bütün hormonlarımı bozdu 1buçuk yıllık evliyim ama hala bebeğim olmuyor sadece bi kere vurundum ama böyle etki edeceğini bilsem ölsem vurunmazdım eşimde askere gitti yeni durum böyle olunca benim umudum falan kalmadı bebeğim olmayacak benim :ecrin_bebek::1no2:senağlama

kızlar merhaba... ben şimdi doktordan geliyorum... adetin üçüncü günü kontrole gidecektim.. gittim... yumurtlama seviyesinde bir problem varmış.. serpohene diye ovülasyon artırıcı bi ilaç verdi... yarın alıp başlayacağım... cuma akşamı da hsg çektirecdeğim.. hsg sonucuna göre de bir metod belirleyeceğiz.. benim içi dua edin kızlar... walla heyecanlıyım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…