Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar moralim çok bozuk. Dün sağ kasığım çok ağrıdı. 1 yıldır da çocuğumuz olmuyor. Devlet hastanesinde ismi ünlü bir doktora gittim. Şikayetimi söyledim. Kist olabilir mi ultrason çeker misiniz dedim. Ben ultarson falan çekemem dedi. Başka doktora git dedi. İşyerimden izin aldım 3 saat bekldim. Sonuca bakın. İlla özel doktora mı gitmem lazım?

ben ayın 15 inde pembemsi bir kanamam oldu dr gittim iltihap var dedi idrarda hamileliğe akıldı yok ultrasondada yok ilaç verdi antibiyotik fitil verdi duphaston verdi. duphaston bitince bir kaç gün içinde adet olman lazım dedi. ilaç bugün bitti. ekliyorum hastalanmayı hastalanmazsam gene gidicem dr

cnm ıste boyle bı yerde yasıyoruz bız ne demek bı dr ıcın bakamam demek ya sıkayetlerın ne adetlerın duzenlı mı ıns kıst yoktur hasttanede baska bı dr yok mu bıde onunla gorussen

günaydın diyeceğim ama çok geç oldu değil mi -tatlicadiarzu- sabaha karşı yatınca ancak kalktım... haftaiçi hergü çalar saatle uyanınca erkende c.tesi biraz fazla uyuyorum ama bugün abartmışım... gerçi sabah kaktığımda adetim başlamıştı sanırım onun etkisi de var... o zaman ağırlaşıyorum... gecikti falan derken başladı maalesef yine :çok üzgünüm: biraz evvel doktora telefon edip muayene için randevu aldım... adetin üçüncü günü gel demişti... sonra da hsg gününü kararlaştıracağız.. maalesef hsg'den kaçış yok bu durumda kafamçokkarıştı

günaydın maatcım test sonucunu ii çıkmasına sevindim rahim filminden malesef kaçış yokÇok üzgünüm çoookben 2 sefer çektirdim
sen zeki beye gitcektin dimi hastane, dr falan nasıl?

kızlar moralim çok bozuk. Dün sağ kasığım çok ağrıdı. 1 yıldır da çocuğumuz olmuyor. Devlet hastanesinde ismi ünlü bir doktora gittim. Şikayetimi söyledim. Kist olabilir mi ultrason çeker misiniz dedim. Ben ultarson falan çekemem dedi. Başka doktora git dedi. İşyerimden izin aldım 3 saat bekldim. Sonuca bakın. İlla özel doktora mı gitmem lazım?

yapma ya bu ne böyle bu dr niye böyle yapıyorlar muayene etmiyolar özelde para verince çok ii ilgileniyorlar canım böle işte burası türkiye herşey para demek

cıtoscum ben yaklasık 1 sene 2 ay falan oldu evlenelı pko var bende tedavı oluyorum yaklasık 1 senedırde ınan cok zor gunler gecırıyorum dusuk yaptım 7 ay once usaktada ttedavı oldum haplar fayda etmıyo bana dr 4 4 luk pko sın dıyo benım ıcın arttık cok ılerlemıs asılama olucaktım bu ay cumartesı asılama olucam dıye gıttık ohss cıkttı bı kez daha yıkıldım orda annemler kayınvalıdemler herkes yıkıldı onlarda cok uzuluyo onlarda bana sureklı sogan suyunu denıyelım dıyo tedavı ssırasında kullanmak ıstemıyorum ben kullanmadıgım bı o kaldı her seyı denedık boyle ıste benım cok zor hamıle kalmam dr 4 gunluk ıgne verdı yarın bıtıyotr carsamba e2 me bakttırcam yuksek cıkarsa ıgnelerıde kescek dr karar sızın artık dedı tup bebegı dusunucez dıyo 2 gundur yasamıyorum sankı kızlar hıc bırınız benım duruma gelmezsınz ıns hepınızın dualarını beklıyorum carsamba gunu degerlerım normal cıkar ıns

canım inşallah gönlüne göre versin allah bencede şu soğan suyunu birdene birşey kaybetmessin hiçbir zamanda ümidini kaybetme hepimiz bir sınavdan geçiyoruz yılmak yok savaşa devam tamammı canımın içi:teselli:

cıtoscum cok ttesekkur ederım ıns hersey gonlune gore olsun benım hıc umıdım kalmadı arttık

mervecim birşey sorucam sana şimdi bana pko dediya dr.benim ilk kez bu ay adetim gecikti ben günü gününe olurum kesinlikle.onun dışında tüylenme kilo artışı saç dökülmesi yani hiç bir belirtim yok acaba dr bana yanlış bilgi vermiş olabilirmi?

slm bende varım kızlarrrrrrrrrrrrr bendaha yolun başındayım bakalım neler beklıyo benıde bu hafta doktora gıdıcem doktorum gonaphane tedavısı uygulayacak ilişki takvımı verıcekmiş hayırlısı bakalım rahim fılmı kabusundan snra

rüfeyda canım nasılsın görüşemiyoruz canımmm neler yaptın bakalımmm bursada havalar nasılll soğuk dimi

rüfeyda canım nasılsın görüşemiyoruz canımmm neler yaptın bakalımmm bursada havalar nasılll soğuk dimi

iyiyim yasemencim sen nasılsın çok soguk valla ama bana soguk işlemiyor çok şükür günaşırı gezmeye çalışıyorumhihoyyythihoyyytpek evde durmamaya gayret ediyorumki kafama takıp stres yapmayayım bu yeni taktigim inşallah işe yarar delikafadulden

iyi günler kızlar nasılsınız ecrin nasıl oldun tatlım birazda olsa kendini toplaya bildinmi pko ultrasyonda cıkar tatlım tahlili falan yok

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 6 aydır hamile kalmaya uğraşıyorum ama olmuyor doktorada gittim hiç bi sorun yok dedi ama olmuyo işte internetten ovulasyon seti aldım bugün onu denicem inşallah işe yarar

X