Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

kızlar merhaba... ben şimdi doktordan geliyorum... adetin üçüncü günü kontrole gidecektim.. gittim... yumurtlama seviyesinde bir problem varmış.. serpohene diye ovülasyon artırıcı bi ilaç verdi... yarın alıp başlayacağım... cuma akşamı da hsg çektirecdeğim.. hsg sonucuna göre de bir metod belirleyeceğiz.. benim içi dua edin kızlar... walla heyecanlıyım...

geçmiş olsun maatcım stres yapma az kaldı hayırlısıyla atlatacaksın inşallah kolay gelsin...

geçmiş olsun maatcım stres yapma az kaldı hayırlısıyla atlatacaksın inşallah kolay gelsin...

walla canım şu çocuk bi doğsun walla kıçına kıçına vuracağım bizi bu kadar uğraştırdığı için... kociş de aynı şeyi söylüyor kaydirigubbakcemile3 bi doğsun ben biliyorum ona yapacağımı diyor

belenay,sultan,claire,tatli.cadi,yasemennnn,ceyda,merveburc,rufeyde serra,butterfly,smhsmh,gönül yarası,maat,zaza,layd pacino,seherkan,yadel,ecrin,citos,vildan83,vildangel veeeeeeeeeeee adını sayamadığım diğer kızlarrrrrr umarım herkes iyidir. bugün biraz işim vardı ama aklım buradaydı. görüşmek dileğiyle. iyi geceler.
aramıza yeni katılan arkadaşlar hepiniz hg....

walla canım şu çocuk bi doğsun walla kıçına kıçına vuracağım bizi bu kadar uğraştırdığı için... kociş de aynı şeyi söylüyor kaydirigubbakcemile3 bi doğsun ben biliyorum ona yapacağımı diyor[/QUOTE

maatcım canım hayırlısı olsun:1hug: Cuma günü inşallah hsg düşüncesinden kurtulacaksın.dularımız seninle:Saruboceq:
.

Selam kızlar herkesin keyfi yerindedir umarım. Ben iyi sayılırım ama on gün kadar oldu sürekli başım ağrıyor ara ara geçiyor gibi ama sonra yine başlıyor.
Kociş ısrarla doktora gidelim diyor ama geçer umuduyla gitmiyorum gerçi pek geçecek gibi durmuyor. Anlamıyorum ya benim pek başım ağrımazdı ne oldu acaba bana.

claire canım geçmiş olsun. umarım yarına daha iyi olursun. geçmezse doktora gitmeyide ihmal etme:1hug:

alincim Allah kolaylık versin işin zor tabii ki....

sultancım hayırlısı olsun canım. hayırlı ve güzel haberlerini bekliyoruz...

bütünnnnnn çalışan bayanlara iyi çalışmalarrrrrr....

Günaydın alin lülican kızlar nasılsınızzz ayyy çok üşüyorummm çokkk soğukkk
hepinize güsel bi gün diliyorummm

X