Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

slm kızlar bende 9ay once aranıza katılmıstım ama hamıs olduktan sonra heber vermek hıc aklıma gelmedıı bende hamısım cok sukur 6aylık haberınız olsunn. rabbım bu duyguyu sızlerede yasatsın ınsallah

nerede bugün bu millet herkez nereye dağıldı anlamadım vildangel,maat,belenay,alin,sultan49,hakca,yasemennn,yadel,ecrin1001,ezgicikkk,firdevs2006, nerdesiniz yaaaaaaaaaaaaklava:

günaydın canım ben çok iyiyim sen nasılsın kaydirigubbakcemile2

saol tatlım bende iii ne olsun gene geldik işyerine çalışıyoruzzz daha eve gidip temizlik yapılcakkk neyseki kocişkommm yardım ediyooo eee yapsın o kadar bu aralar bozuğuz yaa bayramdan berii arada küsmek iii geliooo naniknanik :))) işine bugün evde yapsınnn

firdevs canımmm naber kızzz:))) hehehe sanki bilmiyomdaa soruyommm (ayıptır sölemesi msn deyizde :)))

günaydın diyeceğim ama çok geç oldu değil mi -tatlicadiarzu- sabaha karşı yatınca ancak kalktım... haftaiçi hergü çalar saatle uyanınca erkende c.tesi biraz fazla uyuyorum ama bugün abartmışım... gerçi sabah kaktığımda adetim başlamıştı sanırım onun etkisi de var... o zaman ağırlaşıyorum... gecikti falan derken başladı maalesef yine :çok üzgünüm: biraz evvel doktora telefon edip muayene için randevu aldım... adetin üçüncü günü gel demişti... sonra da hsg gününü kararlaştıracağız.. maalesef hsg'den kaçış yok bu durumda kafamçokkarıştı

canım herşeyin hayırlısı olsun herşeyde bir hayır vardır hsg yi çektir bakalım ne olacak sonuç stres e sokma kendini

selam kızlar..interhat seni burdada yakaladım bak..ne ha bersiniz bakalım..ben daha iyiyim bugün çksürüğüm hafifledi öksürmediğim sürece rahmim ağrımıyor

iyiyim canım sen nasılsın
ara verdin bu aralar pek girmiyosun:)

bu hafta biraz yogundum evde kalmamaya başka şeylerle meşgul olmaya çalışıyorum sürekli evde ve yalnız olunca canım sıkılıyo saatlerce internetin başında oturuyorum sabaha kadar başım agrıyo uyuyamıyorum sonra ögleye kadar uyanamıyorum iyice salmıştım son zamanlarda ama çok şükür şimdi biraz rahatladım erkenden çıkıyorum evden gelincede yemek falan ancak yetişiyor ara verdim düşünmemeye çalışıyorum birkaç ay stres yapmamak için rahatım çok şükür artık hayırlısı inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…