Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

yadel benim göğüslerimdende sıvı gelmişti
hatta 4 aylık hamileyken sütüm akmaya başlamıştı
halada kesilmedi kız 8 yaşında işte sen hesap et

Son düzenleme:
istersen teyze bile diyebilirsin canım :roflol::roflol::roflol: keyfine kalmış... yaw hayatta takmam öle şeylere.. nerelerdesin bakiim ne zamandır?? siteye mi takılmıyordun?? topiğe mi?? var mı bir gelişme ? akşamüstü en son işte 18:00 gibi takıldım sanırım siteye.. ondan sonra işlerim oldu kapadım.. sonra eve gelince açtım.. baktım ki o arada bi sürü yazışma olmuş.. hepsine bakamadım... yani sorduğum soruya ben yokken cevap vermişsen kusura kalma artık a.s.

yok abla daha iyi :)))
valla pek girmiyorum buralardayım aslında ama bazen çok sorun yapıyorm kendime diye uzak kaldım biraz :)
malesef bi gelişme yok adet düzensizliği dışında..tedaviye başlarız herhalde yakında .gelişmelerden haberdar ederim sizi..
sen nasılsın? hsg falan çekticektin en son okuduğumda ..çekildimi?

yok abla daha iyi :)))
valla pek girmiyorum buralardayım aslında ama bazen çok sorun yapıyorm kendime diye uzak kaldım biraz :)
malesef bi gelişme yok adet düzensizliği dışında..tedaviye başlarız herhalde yakında .gelişmelerden haberdar ederim sizi..
sen nasılsın? hsg falan çekticektin en son okuduğumda ..çekildimi?

canım adet düzensizliğin için artık daha fazla beklemesen diyorum a.s yakında falan değil biran önce aksiyona geç lütfen....
benim hsg işi de karambole girdi... geçen pazartesi gitmiştim doktora.. adetinin 3.günü gel kontrol edicem hsg gününü kararlaştırırız demişti... adetim 3 gün gecikti... daha kontrole bile gidemedim yani .... beni adetler düzenli olur.. anlamadım bu iş walla... yaw hamiş olmaihtimalim de acaaayyyippp düşük... yani riskli günlerin neredeyse tümünde ankaradaydım... bayram tatili yüzünden... inşallah başka bi haller çıkmaz :uhm:

mrb hoşgeldin... işten eve gelme sürem içinde burası hareketlenmiş ama şimdi sakin... sanırım herkez dizlere takılmış durumda

maat hg dedim ama cevap alamadım
sorun yok değil mi

aaa canım kusura bakma gözümden kaçmış... arada ütü yapıyorum ve kafamı uzatıyorum siteye.... sorun yok canım.. merak içindeyim yalnızca... yukarıda anlattım durumu.. hayırlısı bakalım :uhm:

ben geldim herkes gitmiş...kızlarrrr neredesiniz?

bahharcım bugün topiktemişsin ama görüşemedik. iyisin değil mi?

claire,merve burc,pınk rose,papatya, ceyda,zaza,ladypacio,vildan83, tatli.cadi, kızlarrrr sizler nerelerdesiniz...arada bir ceeee diyin.

hamilelerimiz nasıllar bakalım. bebişleri üzmüyordur inşallah annelerini...

esmeray,gam_ze aramıza hg....herşey gönlünüzce olsun...

lücian sen nerelerdeydin?nasılsın?

mrb hoşgeldin... işten eve gelme sürem içinde burası hareketlenmiş ama şimdi sakin... sanırım herkez dizlere takılmış durumda

evet canım bende asi yi seyrettim nasılsın iyimisin...

ben geldim herkes gitmiş...kızlarrrr neredesiniz?

bahharcım bugün topiktemişsin ama görüşemedik. iyisin değil mi?

claire,merve burc,pınk rose,papatya, ceyda,zaza,ladypacio,vildan83, tatli.cadi, kızlarrrr sizler nerelerdesiniz...arada bir ceeee diyin.

hamilelerimiz nasıllar bakalım. bebişleri üzmüyordur inşallah annelerini...

selam canım ..ben iyiyim valla arada geliyorum sizden naber yeni hamişler varmı..

seherkan canım herşeyin hayırlısı... yasemennne katılıyorum. Allahtan umut kesilmez. benimde bir arkadaşımın eşinde problem varmış doktor hatta sizin çocuğunuz olmaz demiş,keçiboynuzu, bal fındık,badem bunlardan kullanmış zaten yararlı şeylerı. sen içini ferah tut.

evet canım bende asi yi seyrettim nasılsın iyimisin...

selam canım ..ben iyiyim valla arada geliyorum sizden naber yeni hamişler varmı..

pınk rose merhaba. bende aynı değişiklik yok. hamile olan arkadaşlarımız var Allah bizlerede göstersin inşallah en yakın zamanda:Saruboceq:

X