Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

vildangel teşekkürler..Sağlık olmayınca hiçbirşeyde olmuyormuş insan hastalanınca daha iyi biliyor kıymetini..hastanmayınca tabi sağlık herşeyden önce gelir diyoruz ama kıymetinide bilemiyoruz ne yazıkki..

vildangel teşekkürler..Sağlık olmayınca hiçbirşeyde olmuyormuş insan hastalanınca daha iyi biliyor kıymetini..hastanmayınca tabi sağlık herşeyden önce gelir diyoruz ama kıymetinide bilemiyoruz ne yazıkki..

malesef işte insanoğlu elindekinin kıymetini gittiği zaman anlıyor

rufeyde iyi yapıyosun canım başka işlerle meşgul olunca insanın kafası dağılıyor en azından bir sürede olsa unutuyor
ama ben ne yapıyorum unutup kafamı dağıtmak yerine akşama kadar düşüyorum bu topiğin peşine
bazen unutuyorum allahım verirse olur diyorum
bazende neden ben diyorum

seherkan arkadaşımın durumunu düşününce halime çok şükrettim
ne garip bebiş olmuyor ama ümit olduğu için bizden daha kötü durumda olanları görünce halimize şükredebiliyoruz

allah seherkan arkadaşımıza sabır versin umarım herşey gönlünce olur

oğluma ders çalıştırmaya gitmişştim geldim şimdi ben 3 senedir 2.yi istiyom dkt.hep stres dedi .eğerki geçtiğimiz 2 sene olmadıysa busene 1.sınıf stersiyle nası olacak acaba .zaten boşwerdim şimdi bida yaşıycan1. sınıf stresini amaaaaan .gülücük arkadaşım geçmiş olsun sanada kısmet hayırlısı artık

günaydın diyeceğim ama çok geç oldu değil mi -tatlicadiarzu- sabaha karşı yatınca ancak kalktım... haftaiçi hergü çalar saatle uyanınca erkende c.tesi biraz fazla uyuyorum ama bugün abartmışım... gerçi sabah kaktığımda adetim başlamıştı sanırım onun etkisi de var... o zaman ağırlaşıyorum... gecikti falan derken başladı maalesef yine :çok üzgünüm: biraz evvel doktora telefon edip muayene için randevu aldım... adetin üçüncü günü gel demişti... sonra da hsg gününü kararlaştıracağız.. maalesef hsg'den kaçış yok bu durumda kafamçokkarıştı

maatcım bence senin adetin stresten gecikmiştir hsg yi çok önemsedin tabi herkes gibi ama rahat ol inşallah canın yanmaz çok kısa zaten anlamadan biter bide kaydirigubbakcemile5

yadell hoşgeldin toprağım nasılsın

slm tatlım iyim hamd olsun sen nasılsın ben birazdan gezmeye gidecem anam bırakmıyolarki evimizde oturalım gec gele bilirim görüşemezsek herkese hayırlı akşamlar beni unutmayın haa gecte olsa gelecem:jeyyar:

oğluma ders çalıştırmaya gitmişştim geldim şimdi ben 3 senedir 2.yi istiyom dkt.hep stres dedi .eğerki geçtiğimiz 2 sene olmadıysa busene 1.sınıf stersiyle nası olacak acaba .zaten boşwerdim şimdi bida yaşıycan1. sınıf stresini amaaaaan .gülücük arkadaşım geçmiş olsun sanada kısmet hayırlısı artık

saol canım ne zor değil mi 1 sınıf..bizimki anasınıfında gelecek sene bende senin durumunda olacagım..Allah yardımcın olsun canım 1. sınıf çok zormuş hep öyle diyorlar..:1hug:

slm tatlım iyim hamd olsun sen nasılsın ben birazdan gezmeye gidecem anam bırakmıyolarki evimizde oturalım gec gele bilirim görüşemezsek herkese hayırlı akşamlar beni unutmayın haa gecte olsa gelecem:jeyyar:

bende yılbaşına başbaşa girmek için kaynanamları yarın davet ettim
batıl inancım varda yeni yıla nasıl girersem öyle giderkafamçokkarıştı

herkese iyi akşamlar...herkes iyidir umarım...

roscitak tebrik ederim. Allah tamamını erdirsin sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah...

gülücük sanada geçmiş olsun...

yasemennnn sanada kolay gelsin canım...

slm kızlar bu gün erken geldim ama kimsecikler yokkk bende en uykucu bendim sanırdım aranızdı ne oldu sizler nerdesiniz neyse herkese hayırlı günler diliyorum

herkese merhaba kızlarrrrr nasılsınız? umarım herkes iyidir...

sultancım merak ettim bir gelişme var mı???

Bende varım...senağlama Allah 'tan ümidimizi kesmiyelim dua edelim inanıyorum Allah mahsun kullarının dualarını geri çevirmez!

merhaba kızlar ben geldm.çok üzgünüm çok kötüyüm.adet olmadım dr gittim vajinal ultrs.çekildi dr hamilesin ve çok minik minik kistlerin ama önemsiz dedi havaya uçtuk tabi ama emin olmam lazım kan testi yapalım dedi yaptırdık kan da çıkmadı dr çıkmıştı nöbetçi dr a sonuçları gösterdik polikistik over dedi farlutal verdi adetimin 2.günü tekrar gidecekmişim.2 gündür aglıyorum sanırım aglamaktan gözlerim görmüyor artık.çok kötü oldum.şimdi bu hastalıgı yaşayanlar anlatabilirmi?hamile kalmak zormu?tedavi süresi uzunmu yorucumu?doktorumla tekrar görüşecegim eger uzun bir tedavisi varsa psikolojim kaldırmaz direkt tüp bebek yaptırırım..bu hastalık olanlar ne diyebilir.gebeligin kan da çıkmama gibi bir durumu varmı?böyle birşey başına gelen varmı hamilesin denilip kan da çıkmayan.offf moralim çok bozuldu.sabır allahım.

merhaba kızlar ben geldm.çok üzgünüm çok kötüyüm.adet olmadım dr gittim vajinal ultrs.çekildi dr hamilesin ve çok minik minik kistlerin ama önemsiz dedi havaya uçtuk tabi ama emin olmam lazım kan testi yapalım dedi yaptırdık kan da çıkmadı dr çıkmıştı nöbetçi dr a sonuçları gösterdik polikistik over dedi farlutal verdi adetimin 2.günü tekrar gidecekmişim.2 gündür aglıyorum sanırım aglamaktan gözlerim görmüyor artık.çok kötü oldum.şimdi bu hastalıgı yaşayanlar anlatabilirmi?hamile kalmak zormu?tedavi süresi uzunmu yorucumu?doktorumla tekrar görüşecegim eger uzun bir tedavisi varsa psikolojim kaldırmaz direkt tüp bebek yaptırırım..bu hastalık olanlar ne diyebilir.gebeligin kan da çıkmama gibi bir durumu varmı?böyle birşey başına gelen varmı hamilesin denilip kan da çıkmayan.offf moralim çok bozuldu.sabır allahım.

bitanem benim, anlamadım nasıl bişey bu! neye istinaden hamilesin dedi ki ilk doktor. ?!?! hem kesin mi iki farklı şey var. Başka bir test yapsan!:teselli:

X