Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

hakca maat merhaba
naber
allah kavuştursun maat nasıl dayanacan 8 günde az değilmiş
bu arada inşallah hamişsindir dediğin gibi hsg ye gerek kalmaz

bi kaç doktora gitik. ikimizdede sorun bulamadılar, en son aşılama denedik oda tutmadı bi tüp bebek kaldı yapmadığımız:1no2: allah ne zaman verirse bekliyoruz artık:1no2:

hakca maat merhaba
naber
allah kavuştursun maat nasıl dayanacan 8 günde az değilmiş
bu arada inşallah hamişsindir dediğin gibi hsg ye gerek kalmaz

ya evet canım.. aslında her ay 8 günlüğüne gidiyor ama bu ayki zamanlama kötü oldu... hem hsg için beni yalnız bırakmış oldu hem de yeni yıla onsuz girmek benim için biraz hüzünlü olacak :çok üzgünüm:
ya hsg'den korkarken hamiş olursam çok sevirim walla kafamçokkarıştı böylece hsg'den yırtarım -tatlicadiarzu- yaaa bendeki hesaplara bakar mısınız kızlar amma komiğim

mirmirmirmir neyse kızlar iyi geceler mirmirmirmir
yarın görüşmek üzere hoşçakalın kendinize iyi bakına.s.

hakca maat yadel iyi gecelera.s.

bi kaç doktora gitik. ikimizdede sorun bulamadılar, en son aşılama denedik oda tutmadı bi tüp bebek kaldı yapmadığımız:1no2: allah ne zaman verirse bekliyoruz artık:1no2:

canım aşılamayı kaç kere denediniz?? 3 kereden sonra tüp bebeğe geçiyorlar... eğer siz de 3 kere denemişseniz artık tüp bebek düşünün... tabii bunu söylemek belki bana düşmez ama tıptaki imkanlardan da faydalanmak lazım

geldi canım.. mutfaktaydım da o nednele geç cevap verdim a.s. muckssss

tamam canım kolay gelsinnn...
bak düşünmeyelim diyorum ama aklıma takıldı.ben incir kürüne başladım bugün
10.gün,ancakkkkkkkk yumurtanın çatlaması için İbrahim Saraçoğlu hoca kaynayan incir kürüne havuç atın diyordu .bende yapayım mı yapmayayım mı karar veremedim. benim bir arkadaşım incir kürünü yapmış ve öteki ay hamile kalmış,ama havuç atmamış...tabi bu kürede bağlamamak lazım kısmet yinede. Allahın takdiri.

iyi dayanıyon valla ben onsuz 1 gün ayrı kalmaya dayanamam
şu hsg yi çektirde rahat rahat konuşalım artıksositososito
tek sen hamiş ol daha ne istersin allahtan

canım ibrahim saraçoğlunun iki kitabı da bende var ve incir kürü tarifinde havuç yok kesinlikle.. bence havucu boşver... doğrudan inciri kullan .. ben de bu ay başlamayı düşünüyordum yeniden.. 2 aydır içmiyorum

iyi dayanıyon valla ben onsuz 1 gün ayrı kalmaya dayanamam
şu hsg yi çektirde rahat rahat konuşalım artıksositososito
tek sen hamiş ol daha ne istersin allahtan

ah canım ah... insan alışıyor walla.. daha doğrusu alışmak zorunda kalıyor.. işi yüzünden haftada zaten 3 gece falan yok... sabah ben işe giderken o eve giriyor.. akşam eve geldiğimde gitmiş oluyor.. 3 ya da 4 gün nasıl denk gelirse artık akşamları beraberiz... ayda 8 gün de tamamen uzakta :çok üzgünüm: aslına bakarsan bizim bebiş sıkıntısı da biraz bu denk gelememekten kaynaklanıyor a.s

maatcım teşekkürler. aşağıdaki yazı alıntı. bende havuç koymama taraftarıyım ama yinede kafam karışmıştı. Seda Sayanın programındada havuç koyun yumurtanın çatlaması için demişti.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'dan Yumurta sayısı yeterli olmadığı için hamile kalamayan bayanlarda yumurta sayısını artırarak hamile kalınmasını kolaylaştıran kuru incir kürü:

Yarım litre (2,5 bardak) kaynayan klorsuz suyun içine onbeş-onaltı adet kuru inciri ilave ederek yirmi dakika ağzı kapalı olarak kaynatın. Yirmi dakika dolduktan sonra ılıması için bekleyin. Ilıdıktan sonra süzün. Üçe ya da ikiye bölerek öğünlerden on-onbeş dakika önce aç karnına için.

Bu kürün uygulama şekli:

Kuru incir kürü, iki kez yirmibir gün uygulanır ve her yirmibir gün tamamlandığı zaman yedi gün ara verilir. Toplam uygulama süresi kırkiki gün olmalıdır.

Uygulama sürelerine yedi gün verilen aralar dahil edilmez. Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekmektedir.

Kuru incirleri ikiye kestikten sonra kaynamakta olan suya ilave edin. Kuru incirlerin üzerlerinde beyaz pudrası varsa, önce soğuk su altında yıkadıktan sonra ilave edin.

Kuru İncir kürünü yumurta çatlatmak için kullanmak isterseniz:

Önce kuru incirleri 6 dakika kaynattıktan sonra içine orta boyda,taze ve gevrek bir havucu dilimleyerek içine atarak 4 dakika daha kaynatın. Bu şekilde hazırlandığında yumurtaların kolay çatlamasına yardımcı olacaktır.

kızlar aşağıdaki yazı alıntıdır:
Çin,Japon ve uzakdoğu ülkelerinde ,gebe kalamıyan ve
uterusunu kuvvetlendirmek isteyen kadınlar asırlardır toz Tarçın
kullanmaktadırlarGebe kalamayan kadınlar bir tutam toz Tarçın ve yarım
tatlı kaşığı balı gün boyunca bir bir sakız üzerine koyup
çiğnediklerinde tükürükle karışarak yavaş yavaş emilerek etkili
olmaktadır.

iyi gecelerrrşakkıdı
kızlar ne rüya görüyosunuz bakıyım bu saatte hıı:icecream:
ben hala uyanığım az uyuyunca uyuyamıyorum işte böylemirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…