Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canım yaaaa haklısın inşallah sabaha geçer:Saruboceq:
geçmezsede ihmal etme doktora gidersin.

tam kendimi toparlıyorum artık kafaya bişeyi takmıyorum diyorum bu sancı ortaya cıkıyorr böyle olunca kendimden nefret ediyorum çıkmaza giriyorumm iyiki varsınız canlarım.

arkadaşlar bugün test sonuçlarımı aldım pzt. doktora gidicem.test sonuçları;

FSH - 1,47
prolaktin - 8,61
TSH - 1,36
Anti rubella IgG - 176,6 bu değerler nrmal mi bilginiz varsa beni aydınlatırmısınız?

canım iyiki sen varsın ark niye var yardımlaşmak destek vermek için var sıkma canını

saol tatlımm:1hug: ben şimdi birazdaha yatayım uyuya bilcemi sanmıyorum otura bilsem sizden ayrılmıcam ama oturamıyorum ben bu sancınınkötükedihüso size iyi geceler tatlı uykular öpüyorumŞeniz

günaydın canlarım hepinize güzel bir gün diliyorum.,
benim aşılamam yapıldı ayın 22 sinde.bakalım hayırlısı.karnım çatlayacakmış gibi ya.
bugün annemin ameliyatı var hastaneye gidiyom...hayırlısı
sizleri seviyorum öpüyorum kocaman....

herkese günaydın....güzel bir gün olması dileğiyle...
burasıda çok soğuk alincim veeeee kar yağıyor...

özlemimsin canım hayırlısı olsun.güzel haberlerini bekliyoruz. annenede acil şifalar canım.kendinede dikkat et...

Özlemimsin hayırlısı olsun tatlım. İnşaallah bebişin göbüşündedir. Annene geçmiş olsun tatlım umarım önemli birşey değildir. Hakcacım nasılsın canım? İstanbul'da da yağmaya başladı ama sadece yüksek yerlere. Ben de heyecanla yılın ilk karının yağmasını bekliyorum.

günaydın güzeller nasılsınızzz... alincim burada tam 4 gündür devm ediyor kar yağışı :) gel kartopu oynualım :)
özlemimsin Allah annene acil şifalar versin..
hakcacım günaydınnnn nasılsın canım...
sosulu fıstık günaydın sen nasılsın...

günaydın sultancım iyiyim sen nasılsın? ağrın geçti mi?

dışarı çıkıcam alincim kar yağışı hafifledi...zaten yerlerde daha tutmadı ama dağlarda baya var...böyle giderse tutar. buzlanmada olur şimdi düşmeden eve gelsem bari:dance:

Sultancım ya ne güzel kar manzarası vardır sizin orada. Benim için de seyret o güzelliği. Hakcacım sende dikkat et güzelim düşüp bir yerlerine zarar verme. Kızlar benim yumurta çatlıyor sanırım sağ tarafımda acayip ağrı var. Geçmesi için ne yapayım?

geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldun beni merak etme biz barıştık kocişle kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar....çok özür dikliyorum heyecanıma verin haber veremedim ctesi öğrendim hamile olduğumu mucize oldu şükürler olsun allahıma...inşallah sağlıklı hayırlıu uzun ömürlü olur....allahım sizede en yakın zamanda nasip etsin inşallah....çooook uzun zamandır girmiyodum buraya moralim bozuluyodu baya bi geçmişe gittim listeyi buldum sonunda,, ismim varmış hala listede haber verim dedim

günaydııın canlarım benim hepinizi öpüyorum kocaman nasılmış benim bebiş bekleyen ve olmasını isteyen arkadaşlarım:1hug:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…