Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

canımmmmmmm inşallah Allah gönlüne göre versinnnnn isteklerin benim isteklerimle aynı inşallah terazi burcu bebişlerimiz olurrr:)))))))))))) dediklerini bende uygulamayı düşünüyorum:))) uygularsan paylaşır mısın??? bende 3. gün oluyo bugün sigarayı bırakalı sende mi terazisin yoksa benim gibi:))) sigarayı bırakmak aslında hiçte zor değilmiş biliyormusun iste yeter:))) hihoyyyt

alincim bence sen ne yapılması gerekeni gayet iyi biliyon anladın sen onu :))
hakcacım valla halen hafif sancılarım var galiba bu sefda gelmedi bizim bebiş olsun sağlık olsun Rabbim hayırlısını versin...

Merhaba canımmmmmmm hayırlı olsunnnnnn inşallah hayırlısıyla kucağına aldığın günleride duyarızz.. Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inşallah:)) bize vereceğin tiyoları bekliyoruzzz:dance::teytey:

nasılsınız cnlarım işler yoğunlaşmadan bir günaydın deyip bir hatır sorayım dedim pek uğrayamıyorum vefasızlık gibi algılamayın ocak ayına kadar böyleyiz harıl harıl çalışıcaz ocak ayının sonlarına doğru rahatlarım o zaman bol bol girme imkanım olacak ama arada bir bakıyorum kızlar ne yapıyor diye hamiş varmı doğum yapan kim diye takipteyim yani hepinizi çooook seviyorum görüşmek üzere allaha emanet olun kucağınız bol bol bebeyle dolsun göbüşünüz kocaman olsun doğum yapın bebeleriniz oldun güzdeüz mama vermekten gece mızmızlık geçmekten uykusuz kalın bebelerin size anne dediğini duyunca sevinten çığlık atın ilk okula başladıkları zaman sevinçten ağlayın askere giden oğlunuzu dualarla uğurlaın okul mezuniyetine gururla gidin kızıznız gelinlik giyince hışkıra hıçkıra ağlayın oğlunuz damat olunca şöööle gurulanıp düğünde göbek atın eee bide torun var sırada işte çektiğiniz sıkıtıların en güzel meyvesi bu bol bol yiyin inşalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah AMİN

tuanacım canım gönülden kutluyorum. Allah tamamını erdirsin inşallah canım. Allah sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin. süpriz oldu demişsin tedavi olmuş muydun daha önce aşılama,tüp bebek?

alincim bence sen ne yapılması gerekeni gayet iyi biliyon anladın sen onu :))
hakcacım valla halen hafif sancılarım var galiba bu sefda gelmedi bizim bebiş olsun sağlık olsun Rabbim hayırlısını versin...

canım haklısın bebiş olsun sağlık olsun. herşeyin hayırlısı.
sen ayağını sıcak tut kendine iyi bak.

kızlar benim çıkmam gerekiyor.
hamileler listesi şenlenmeye başladı bir hamilemiz daha var tebriklerrrr...
bakalım sıra kimde kim süpriz yapacak...görüşmek üzere...

belenaycım sanada günaydın kolay gelsin bu arada yoğunsun..
belanay her zamanki gibi harika şeyler yazmışsın :1hug: :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: göbüşünüz demişsin göbüşümüz deseydin bizde teyze olucaz bekliyoruzzzzz. hakkımızda hayırlısı canım.

insallah belenaycım dualarımız kabul olur:Saruboceq::Saruboceq:

günaydın kıslar herkese... hamişimiz de varmış ye bugün... amann ...ammannn.... tebriklerrr.. darısı en kısa zamanda başımıza kıslaaarrr....
belenaycım sana kolay gelsin diyorum.... bankada da işler yoğun yılsonu nedeniyle ama allahtan ben muhasebeyle falan ilgilenmiyorum şükürler olsun..... ayrıca türk lirası ile de ilgilenmediğim için çoğu bankacının kabusu olan yılsonu bizim için nispeten sakin geçiyor.... malum yabancılar için noel haftası başlamış durumda...
neyseeee......
yaw dün akşam bi soru sormuştum ama kaynadı yaaaaaaaaaaaa.... arkadaşlar ben dün hayıt tohumu aldım .. aslında adet düzensizliğim falan da yok ama bu bitkiyi genel olarak kadın sağlığı için öneriyorlar.. o nedenle içeyim dedim... sizler hayıtın yumurta gelişimine katkısını hiç duymuşmuydunuz????

herkese merhaba
ben buraya en son 1 ay öncemi tam hatırlamıyorum yazmıştım yine böyle merhaba diye benide aranıza alırmısınız demiştim sonra ortalardan kayboldum belki hatırlayanınız vardır rosem diye bir arkadaşla aynı anda gelmiştik
sanırım çok ayıp ettim buraya daha uğramadım yine aynı soruyu soracağım
benide aranıza alırmısınız ama bu sefer söz veriyorum daha trk etmem burayı
beni tekrar kabul edrmisiniz

Son düzenleme:
krispicim hg canım hg tabiki aramıza alırız... :)) bak bu topiğe giren buraın bağımlısı oluyor ha ona göre...

günaydın kızlar kar yagıyor dışlarıda yeni uyandım ama bu kar tutmaz bence:))üfff ya bugun sinemaya gitcektim şimdi gidememkii..hamile arkadaşımızı tebrik ediyorum.hala adet olmadım menepoza girdim sanırım:))ateşler basıyo beni:))

hoşgeldin tatlım sen başka hangi topiklere takılıyorsun ben seni bir topikten hatırlıyorum ama:)))

günaydın kızlar oh oh maşallah bir yeni yıl annesi daha varmış

kıyafetim nasıl :)) yeni yıl hediyesi

bir arkadaşımı kırmamak için avatarımı değiştim aslında tarzım değil ama çok zevkli bir seçim :)

Son düzenleme:

merhaba vildangel nasılsın canım:teselli:

hg. arkadaşım biraz kendinden bahset ozaman ilkmi 2.mi çocuk istiyosun ..buarada hamile arkadaşımızı tebrik ediyorum rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin ...:teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…