Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

walla salı günleri dudaktan kalbe ve küçük karıları..ama faworim elveda rumeli siz

bende avrupa yakası, yaprak dökümünü seyrediyorum. avrupa yakası ve yaprak dökümü zaten çakışıyor reklam aralarında kanal değiştiriyorum artık. dudaktan kalbe ve küçük kadınları süzenli seyretmem ama konularını biliyorumkaydirigubbakcemile3
çokkkkkk dizi varrrrrr insan neye bakıcağını şaşırıyor...

firdevs sen hangi dizilere bakıyorsun?

iyi geceler kızlar bu sancı bu gece beni yatırmıycak yaaaa çok fenayım hayırlısı allahtan siz nasılsınız

bende avrupa yakası, yaprak dökümünü seyrediyorum. avrupa yakası ve yaprak dökümü zaten çakışıyor reklam aralarında kanal değiştiriyorum artık. dudaktan kalbe ve küçük kadınları süzenli seyretmem ama konularını biliyorumkaydirigubbakcemile3
çokkkkkk dizi varrrrrr insan neye bakıcağını şaşırıyor...

firdevs sen hangi dizilere bakıyorsun?

ben pzt. dolu dizgin yıllar
salı küçük kadınlar dudaktan kalbe 1001 gece
çar yaprak dökümü
cuma asi
öle işte aklıma gelmio şimdi

canım çokkkk geçmiş olsun.inşallah sabaha birşeyin kalmaz doktorla görüştün mü ya da gitmeyi düşünüyor musun?

yarında böyle olursa gidecem canım henüz gitmedim zaten doktorumda yok bırakalı aylar oldu okadar cok sancım varki midemi bulandırıyorkafamçokkarıştı zaten benim canım acıyınca hemen midem bulanır bu kadarda narinim:bbo:

yarında böyle olursa gidecem canım henüz gitmedim zaten doktorumda yok bırakalı aylar oldu okadar cok sancım varki midemi bulandırıyorkafamçokkarıştı zaten benim canım acıyınca hemen midem bulanır bu kadarda narinim:bbo:

yalnız değilsin demi canım birşey olursa geceden git dr bekleme

X