Hamile kalmak isteyenler (kaç kişi kaldık ?)ARŞİV

teşekkür ederim
doğru diyosun hiç kimse böyle bi eleman çalıştırmak istemez 1 verir 2 veriri sen işime yaramazsın diye çıkartırlar. Allah herkesin yardımcısı olsun

canlarım beni merak etmişsinizz dr gittim bugün tahlil yaptırdım 4 teee dananın kuyruğu kopcak bu arada reglisi geçen ark.hiç haber yokmu

klava:klava: nerelerdesın bakimm sen heee klava: hadı hayırlı haberlerını beklıyoruz canım ınsallah hamişsindir canım:dance:

kız saat 4 ü geçti nerelerdesin:))))))))ama şimdiden diyim eğer sonuç negatif ise sakın canını sıkma emi arkadaşım ama şuan dua ediyorum Allahım gözek arkadaşımız eğer hakkına hayırlısıysa hamiş olduğunu bize haber versin aminnnn

canım benim Allah hayır etsin..ama bence rüya ile amel etme....rüyalara kalırsak ben şimdiye kadar çoktan ölmüştümyani tabiki rüya yorumu diye birşey var hepimiz biliyoruz ama çok takma kafana......Rabbimizin herşeye gücü yeter....

gözekkkk.....gözekkkk.gözekkkkk.inşallah pozitif haberler bekliyoruz senden

varyaaaaaaaa ben hamile olduğumu öğreniyim ilk size yazıcam.....çünkü merak çok fena bişey yaaaaaa...bak şimdi çatlıyorum meraktan gözek hamilemi değilmi ??????????????????*

Son düzenleme:
hamişler size bişii sorcamm
bebeği ilk kaçıncı haftada gördünüzzz
yadaa bebek küçükse ultrasyonda görülmemesi normalmiii

gözekcim kaç haftalıkmış senin benimki 7 haftalıkken görüldü ultrasonda...ama 8 haftalıkkende görünebilirmiş öncesi için erken genelde...vajinal ultrasonla görülebilir daha erkense...

Canim cok guzel yazmissin. hayirlisi diyelim oyle olsun. Vardir bunda da bi hayir. Onunde daha saglikli seneler oldukca cocukta olur herseyler olur.

canım üzme kendini.herşeyde bir hayır vardır.ALLAH inşallah hepimize hayırlısından,sağlıklısından,uzun ömürlüsünden bebekler nasip eder ve annelik duygusunu hepimize tattırır.biz elimizden geleni yapalım,dua edelim.üzülme diyorum biliyorum kolay değil birkaç gün önce bende sonuç aldım ve sonuç negatif( 1 )yıkıldım.için için ağladım.dua ettim ALLAHım nolur bana güç ver,isyan ettirme diye bide hep dua ederken hayırlıysa olsun diyordum,demekki hayırlısı böyleymiş dedim.ve umudumu yitirmedim.güçlü olmaya çalış ve inan.bak hem yalnız değilsin.........................

canım ne güzel işte rüyasınıda görmüşsün Allah sana inşaallah nurtopu gibi bir evlat verir...

belenaycım seni tanımıyorum ama eminim çok güzel yürekli bir insansın çünkü yüreğinin güzelliği yazılarına yansımış..güzel dileklerin için şahsım adına teşekkür ederim .Rabbim cümlemize hayılı evlatlar versin inşallah..görüşmek üzereea.s.

Gözekim Canim Benim Sen Herşeyin En Iyisine Layiksin Dün Giremedim çatladim Bugün Hemen Bakayim Gözekim Hamişmi Diye Olsuuuuun Senin Güzel Yüreğin Hürmetine Rabbim Sana Anneliği Nasip Edecek Inşallah Dualarim Seninle Durmak Yok Yola Devam Bebişlerimizi Kucağimiza Alasiya Kadar Yilmak Yok öpüyorum Seni Allaha Emanet Ol

Bu Arada Benim Diğer Tatlilarim Nasillar Bakim Hepinizi çoooooooook özledim Güzeller Sizleri Seviyorum Rabbim Cümlemize Hatirli Sağlikli Ve Uzun ümürlü Evlarlar Nasip Etsin Amin

gözekçiğim canım yazın beni çok duygulandırdı ama içindeki inancınada gıpta ettim herşeyde bir hayır vardır canım hem bak öyle güzel rüya görmüşsünki bencede 2008 de mutlaka anne olacaksın Allahın izniyle bizler yanındayız canım hiç canını sıkma

sel<m arkadaslar nasılsınız bende nezamandır gıremıyodum pcde vurus oldugu ıcın . gozekcım uzulme sakın yazını okurken ıcım acıdı ama ıns ruyandakı gıbı olur ve bıranonce hamıle kalırsın dualarım sızlerle arkadaslar umudunuzu sakın yıtırmeyın

selam arkadaslar nasılsınız bende nezamandır gıremıyodum pcde vurus oldugu ıcın . gozekcım uzulme sakın yazını okurken ıcım acıdı ama ıns ruyandakı gıbı olur ve bıranonce hamıle kalırsın dualarım sızlerle arkadaslar umudunuzu sakın yıtırmeyın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…